Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tud valaki ajánlani jó magyar nőgyógyászt Londonban? fórum

Tud valaki ajánlani jó magyar nőgyógyászt Londonban? (tudásbázis kérdés)


2011. szept. 1. 17:48
Igen, gp fuggo. pedig en meg az egyik legjobb kornyeken lakok. Az en pulzusom 100-al tobb mint a tied, csodalkoznak is mindig :)
15. Sort (válaszként erre: 16. - Arrival)
2011. szept. 1. 17:34
Velem nagyon alaposak voltak, meg EKG-t is csinalt a noverke, mert hat hoztam a formamat, 48 volt freqim, pedig mondtam neki, hogy mar vizsgaltak ez ugyben, nem AV blokk okozza. Azt mondta nem baj, az a vizsgalat 5 eve volt, inkabb megnezi. Ugy latszik ez is helyfuggo.
2011. aug. 31. 12:55
Köszönöm Nektek, igazából van még 2 hónapom hogy ezt elintézzem, annyi bogyóm van még, csak időben szeretnék cselekedni, legyen addigra mire elfogy! Köszönöm még1x :)
13. Adali
2011. aug. 30. 20:36

Igen, kozel vagyunk viszonylag crystal palacehez, bromleyban lakunk:)

Remelem sikerul elintezned...:)

12. Sort (válaszként erre: 11. - KisFarkas83)
2011. aug. 30. 20:10

Az meg London??? :DD Csk viccelek.


Menj fel az NHS honlapjara; www.nhs.uk


A nagy kep alatt kozepen ott fog viritani, hogy `Find a GP Practice`. Potyogd be a postecode-odat, ki fogja dobni a legkozelebbi haziorvosi rendelot. Ird fel a cimet, es nezd meg a rendelo honlapjat, ott szoktak leirni, mikor lehet regisztralni. Bemesz a rendelobe, ott kapsz egy-ket urlapot meg kerdoivet, amit ki kell tolteni. Vidd magaddal az utleveled meg a szemleyit is, mert van ahol ket igazolvanyt kernek (szigorubbak mint az HMRC). Meg kell egy igazolas, hogy valoban ott laksz, eleg a level pl. a Jobcentertol, vagy bankszamlakivonat. Szoval kitoltod a papirokat, ha akarod hazaviheted, es biztos lesz aki segit. De ha akarod, en is szivesen segitek, akar neten keresztul, akar szemelyesen. Aztan amikor leadod a papirokat, kapsz egy elojegyzest, egy vagy ket nap mulvara. Adnak kis edenyket is, abban vinned kell majd vizeletmintat. Az elojegyzett idopontban egy nover fog fogadni, megmeri a vernyomasodat, meg feltesz kerdeseket. Egyebkent jobb helyeken erre a beszelgetesre kerhetsz tolmacsot. Ezzel fejezodik be a regisztracio, es ezen a beszelgesen mar jelezheted, hogy mire van szukseged. Aztan majd a nover megmondja mi a teendo, kellenek-e vizsgalatok esetleg, vagy csak egyszeruen ad egy elojegyzest dokihoz, esetleg elkuld szakorvoshoz. De a gyogyszerfeliras a GP dolga lesz.


Ha kerdesed van, csak szolj nyugodtan.

2011. aug. 30. 16:08
Upper Norwood, Crystal Palace-hoz közel. Ismerős vagy erre?
10. Adali
2011. aug. 30. 16:00
Merre laksz?
2011. aug. 30. 16:00
Igen, de ha meg nem vagy regisztralva, akkor elobb regizni kell egy gp-nel, es utana lehet iratni.
2011. aug. 30. 15:12
Ez esetben köszönöm a segítséged,már csak azt kell megtalálnom hogy hova tartozom,hova kell mennem :)
2011. aug. 30. 12:24
Azt tudom igen! De mivel még csak 3 hónapja vagyok kint, nemigazán tudom hogy működik itt a rendszer! Azt sem milyen fajta fogigátlók vannak,mert mint írtam váltanom kell... Csak úgy magától felírja?
2011. aug. 30. 12:21
Abszolut lehetseges, csak a gp kell hozza.
2011. aug. 30. 12:20
ne hulyeskedj mar, elmesz a gp-hez, felirja, es ingyen kivaltod. Azt tudod, hogy ingyen van itt, igaz?
4. KisFarkas83 (válaszként erre: 3. - Adali)
2011. aug. 30. 10:31
Fogamzásgátlót kellene íratnom,nem hiszem hogy ez lehetséges nődoki nélkül... Ráadásul váltanom is kell, Symiciát szedek most,de azt visszavonták valami jogi hercehurca miatt! Londonban élek igen, és úgy érzem nem elég az angolom egy angol dokihoz,meg nem is bízom bennük... Olvastam a magyaroklondonban oldalon egy orvosról, de ő nem rendel Londonban sajna...
2011. aug. 29. 11:55

Miert kell neked magyar nogyogyasz?

Itt amugy sem kuldenek el nogyogyaszhoz csak ha valami problema van. A fizetos maganklinikak meg nagyon jok. En tudok egy olyat, ha kell, mi 9 hetes terhesen voltunk ott ultrahangon. Londonban elsz?

2. arrival (válaszként erre: 1. - KisFarkas83)
2011. aug. 29. 11:55
Nezd meg a magyaroklondonban. com oldalt, a forumban van magyar orvoslista
2011. aug. 29. 11:47
Tud valaki ajánlani jó magyar nőgyógyászt Londonban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook