Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tortúrának élem meg a hajmosást. Az én hajammal másfél óra,... fórum

Tortúrának élem meg a hajmosást. Az én hajammal másfél óra,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

28. Channa* (válaszként erre: 23. - Epresturmix)
dec. 10. 22:43

Sajnos attól is kiütéses leszek, ahogy szinte mindentől...


Én is próbálkoznék, de nem megy...

27. tien (válaszként erre: 22. - Channa*)
dec. 10. 22:09

Próbáltam drága samponokat is ,de nem volt szép a hajam.

Gondoltam egy merészet és WU2 -re váltottam.

Hennával és ezzel a kis csóri samponnal dús és szép a hajam.


Szeretek molyolni a hajammal.

26. Nikice
dec. 10. 22:07
Nem tudom, milyen hajad lehet, de a keratinoztatás nem megoldás? És 3 hónapig minden hajmosasnál hálát adtam magamnak, hogy megcsináltattam. Felére csökkent az idő, tartósabb a formázás, az állapota is jobb lett a hajamnak, mert nem kell annyit szárítani és vasalni.
25. Myra
dec. 10. 18:10
Na pont így vagyok vele én is, hosszú hajam volt mindig.
24. plavalaguna (válaszként erre: 16. - Channa*)
dec. 10. 17:06
nekem a száradás a gond.. illetve nyáron a nap miatt , meg mivel szeretek fürdeni mindenféle vizekben muszáj rá vmi pakolás, különben rasta lesz. azt meg enm szeretnék (persze ennek ellenére már volt nyár hogy úgyhagytam, letojtam, csak az mégjobban szúr a dróthajból)
23. Epresturmix (válaszként erre: 22. - Channa*)
dec. 10. 16:35

Azért eléggé jó cuccok vannak mostanában, csak tudni kell melyiket mikor, hová, meddig…

Én nagyon szeretek ezzel foglalkozni, meg az arcápolással, parfümökkel…a gyengéim. 😍


Persze tudom, belülről is táplálni kell a hajat. :)


Zselé helyett nem próbálod ki a hajformázó port? Szuper cucc.

22. Channa* (válaszként erre: 20. - Epresturmix)
dec. 10. 16:24

Az enyém az volt sima samponnal is.

Már nem tudom, hogy milyen lenne hosszún, évek óta rövid a hajam.


Én is próbáltam ilyeneket rátenni, de az eredmény mindig az lett, hogy elcsesztem vele a hajamat. A pakolástól és balzsamtól lelapult és zsíroshatású lett, pedig nekem sosem zsírosodik. Utána meg kiütéses is lettem, hiába mostam le ezeket a samponnal.


Ha csak megmosom és teszek rá egy kis zselét, akkor szép tartása van, nem lapul le, pedig van súlya a hajamnak.


Teát, én maradok a WU2 samponnál, ez az egy, amit bír a bőröm...

21. Epresturmix (válaszként erre: 19. - Kacsahercegno)
dec. 10. 14:27
Azért kárpótolva vagy szép körmökkel, jó alakkal és okos fejjel. Ne panaszkoggyá! 😅
20. Epresturmix (válaszként erre: 16. - Channa*)
dec. 10. 14:09
Hogy szép legyen, fényes, selymes. 😍
19. Kacsahercegno (válaszként erre: 7. - Timycat)
dec. 10. 13:43
Így így, kb. 3 szál hajam van, bármikor elcserélném annyira dús meg hosszú hajra, amivel 1.5 órát kell "szenvedni"...
18. timycat (válaszként erre: 16. - Channa*)
dec. 10. 13:39

Nekem azért hosszú a hajam, hogy ne kelljen vele sokat uzizni, de nekem szerencsém van, ha néha elfelejtek megfésülködni az sem látszik rajta, mosni hetente 1-szer elég még akkor is ha csak lóg szerteszét, ha mosom vagy megszárítom vagy nem, vagy feltekerem vagy nem, abszolút vállalható mindenhogy.

Anno azt vettem észre minél többet foglalkozok vele annál gázabb, így hagyom aztán jólvanazúgy.

Igaz én még nem festetem, ez megkönnyíti a dolgom.

17. Channa* (válaszként erre: 15. - Timycat)
dec. 10. 13:27

Semmiképp nem az, hiszen pont a napokban volt ugyan ebben a témában vallomás, amiről utólag kiderült, hogy kemót kap a vallomást kiíró és azért utál hajat mosni.


Nem tudom, hogy most ez ugyan az e...

16. Channa* (válaszként erre: 5. - Epresturmix)
dec. 10. 13:26

Miért kell ennyi minden a hajadra?

Illetve mástól is: miért kell ennyi minden a hajatokra?


Én a hosszú hajamat is csak megmosom, teszek rá hajzselét, hogy ne szálljon (mást nem bírok), aztán lehajtom a fejem és kb. 5-10 perc alatt megszárítom.


Amikor hosszú hajam volt, akkor mindenki azt mondta, hogy gyönyörű a hajam (nem én!);)


De sosem kellett sok időt foglalkoznom vele. Ráadásul, reggel is elég volt megfésülni és már mehettem is.


A rövid hajjal minden reggel foglalkozok 10-15 percet, mert át kell szárítani. Olyan vállalhatatlanul elalszom, hogy úgy nem mehetek ki az utcára:DDDD

A hosszút sosem aludtam el, de ha még is, akkor meg különösen jól nézett ki.

15. timycat (válaszként erre: 14. - Epresturmix)
dec. 10. 12:56
Nem eltérés (szerintem), a témához tartozik csak eltérő nézőpontból.
14. Epresturmix (válaszként erre: 11. - Timycat)
dec. 10. 10:44

Anyám is volt számtalan kemón. Neki is vastag, erős haja volt/ van. Saját magának nyírta le kopaszra. Én soha erre nem lennék képes. És soha hasonlót sem szeretnék és ne is legyen senkinek. Nagyon meggondolom mit mondok ki hangosan és mit gondolok. Itthon az embert is mindig lecsitítom amikor bántja a fülemet egy csúnya mondata. Fu de ideg elkap. Nem érti még…..


Bocs ha eltértem.

13. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 10. 10:19
Nekem sem ez a hobbim, de csak van hetente 2x egy órám este erre.....
dec. 10. 10:16
Megértem, én is utálom hajaz mosni bár kb fél óra alatt meg van, de akkor is marcera. Jó volt az az időszak amikor fodrásszal egy szalonban dolgoztam, így sosem kellett otthon mosnom. Mindig szépen be is volt száritva stb.
11. timycat (válaszként erre: 9. - Epresturmix)
dec. 10. 09:28
Barátnőm mindig "szidta" a haját, meg utálja a hajmosási cécót, aztán a kemoterápia más megvilágításba helyezte a "problémát". Hál Istennek azóta meggyógyult, újra derékig ér a haja és imádja, hpgy melózhat vele.
10. plavalaguna (válaszként erre: 7. - Timycat)
dec. 10. 09:25
Az ok, hogy orul neki az ember, hogy egeszseges, de attol meg kehet tul sok ido es energia foglalkozas vele, amit aztan igyekszik kikerulni az ember
9. Epresturmix (válaszként erre: 7. - Timycat)
dec. 10. 09:17

Régebben mérgelődtem, hogy miért van ilyen rengeteg hajam…most pont így gondolkodom.

Legyen még jó sokáig ennyi! 🙏

Igazad van.

dec. 10. 09:16
Én is. Bár nekem csak 5 perc.
7. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 10. 09:15

Miért tortúra?


A haj az egészség egyik mutatója, örülni, értékelni kell, hogy van, pláne ha még dús, erős, egészséges is.

6. plavalaguna (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 10. 08:32

Abszolut megertem. En nem is mosom kb. Mondjuk se nem zsirosodik, se nem fako, szoval megtehetem.


Nekem ugy minden nelkul is tortura, ha balzsam , stbt is akarok konkret felnapos program. Ha a fodrasznal kerek szaritast is, akkor 2 helyre ir be.


Egyszeruen sok vastag hajam van 🤷‍♀️. Amufy meg mindegy hogy formazom, megazik vagy jon para es ugyanolyan lesz. Kar is lenne ra az ido. Tavasztol oszig amugy nem is kerek szarutast a fodraszatban sem, nincs energiam vegigulni mig megszaritjak. Majd megszarad magatol lassan.

dec. 10. 08:16
Amikor seggig érő hajam volt, nekem is sokáig tartott. Most váll fölé ér, de így is kell az 1 óra. Mosás, balzsam, pakolás, szárítás, formázás, vasalás. 😃👍
4. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 10. 07:57
Az is, egyetértek. Megmosod, beszáritod, becsavarod?
3. csemár (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 10. 07:33

Nekem ugyanígy: másfél óra "program".

Csak éppen nem tortúraként élem meg, mert a végeredménytől boldog vagyok.

dec. 10. 07:28
De miért???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook