Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Törökországba megyünk nyaralni 4 és 7 éves gyerekkel.Tudtok valami szert amivel felkészíthetem a gyomrukat az ottani ételekre?Pl:Normaflore? fórum

Törökországba megyünk nyaralni 4 és 7 éves gyerekkel.Tudtok valami szert amivel felkészíthetem a gyomrukat az ottani ételekre?Pl:Normaflore? (tudásbázis kérdés)


1 2
15. csiga1170 (válaszként erre: 11. - 793a9334d7)
2010. júl. 1. 12:50

miért hagyná otthon? Pont azért viszi tengerpartra a gyerekeit, hogy élménykben gazdagon térjenek haza.

Én úgy gondolom, aki jár ilyen helyen és megtapasztalja az ottani látnivalót, luxust, már nem vélekedik úgy hogy minek ilyen helyre menni. És tényleg árban sokkal olcsóbb, mint egy hazai szálloda.

A mi kisfiunk 1 éves, most még nem merünk elindulni vele, de alig várom, hogy a tengerpart legyen az uticél. Persze mindenkinek szíve joga, hogy oda menjen, ahova szeretne.

14. Pumi87 (válaszként erre: 9. - Emagdi)
2010. júl. 1. 12:48

...és.

Így van!:)

Szerintem sem lesz egyébként baj!Amilyen aggódó vagyok én biztos vinnék magammal egy kis kaját.:)

Jó szórakozást!:)

13. c95c921ae7 (válaszként erre: 12. - Emagdi)
2010. júl. 1. 12:47
szerintem ..de ..komolyan:))
12. emagdi (válaszként erre: 11. - 793a9334d7)
2010. júl. 1. 12:45
ezt nyilván nem gondoltad komolyan :D
11. 793a9334d7 (válaszként erre: 9. - Emagdi)
2010. júl. 1. 12:42

"gondolom a szülők is szeretnének kikapcsolódni" - akkor szerintem jobb, ha a gyerekeket itthon hagyják.


De igaza van a fórumindítónak, nem ez volt a kérdés.

10. c95c921ae7 (válaszként erre: 5. - 793a9334d7)
2010. júl. 1. 12:41

Nagyon sokat jelentenek nekik ezek az élmények. Az enyémek pont ennyi idősek, a tavalyi külföldi nyaralást most is emlegetik, még a kicsi is, aki akkor még csak 3 éves volt. Egy 7 éves pedig már abszolút alkalmas a látnivalók befogadására is.


A témához:

Szerintem normaflort vigyél, itathatod is őket, egy fél fél adaggal naponta, amíg ott vagytok. De sok mindenre oda tudtok figyelni. Pl. ásványvizet igyatok, vagy más palackozott italt. Éttermekben pedig a jól megfőzött, megsütött ételeket válaszd nekik. Szerintem nem lesz gond:)

9. emagdi (válaszként erre: 5. - 793a9334d7)
2010. júl. 1. 12:35

sok előnye van ám a tengerpartnak.

egyrészt gondolom a szülők is szeretnének kikapcsolódni, másrészt általában ezeken a nyaralóhelyeken sokkal színvonalasabb szállodák találhatóak, mint mondjuk a balaton partján. általában van egész napos animáció a gyerkeknek, a szülők is kapnak így egy kis szabadidőt.

ráadásul nem is drágább, mintha egy a balatonnál fizetnének be egy tényleg jó szállodába, hasonló ellátással.

és azért a tenger mégis tisztább, mint a balaton:))

2010. júl. 1. 12:34
anno mikor mi voltunk,én nem készitettem fel a fiuk gyomrát...de hál istenek nem is volt semmi gáz.mi ettünk az utcán is,és étteremben is.meg voltunk elégedve.:)
7. zuzuka73 (válaszként erre: 5. - 793a9334d7)
2010. júl. 1. 12:28
Nem ez volt a kérdésem,de azért köszi.
2010. júl. 1. 12:26
Mi is jártunk már Törökországban, igaz még nem volt meg a kisfiunk, és nagyon meg voltam elégedve a kajával. A szálloda tiszta, kajákból bőséges a választék. Szerintem nem lesz semmi gond. Ahol mi voltunk rengeteg kisgyerekes családot láttam, kisbabaákat, pocakos anyukákat is. Szerintem a te gyerekeid nem olyan kicsik már, hogy gond legyen és a tenger az tenger.
2010. júl. 1. 12:20

Muszáj ilyen kicsi gyerekeket külföldre vinni nyaralni? Mi szükségük van rá?

A látnivalók nekik még nem jelentenek semmit, sokkal jobban elpancsolgatnának a Balaton partján.

2010. júl. 1. 12:18
Semmi nem kell, tapasztalatból .... A törökök tiszták, az ételek finomak, semmi gondunk nem volt. Vizet ittuk flakonból. Ennyi. Jó nyaralást!
2010. júl. 1. 12:17
a normaflort általában antibiotikumos kúrák után szokták ajánlani, de biztos nem árt, igaziból felkészíteni a gyomrukat? hát keveset egyenek és ha úgy látjátok nem bántja vagy gyötri meg őket akkor ehetnek rendesen eztán, és vigyetek itthoni kaját egy keveset
2010. júl. 1. 12:16

szerintem nem lesz semmi bajotok az ottani ételektől, főleg ha a szállodában esztek.


annyi, hogy csapvizet ne igyatok, lehetőleg jégkockát se kérjetek semmibe (mert az is csapvízből van).

2010. júl. 1. 12:13
Törökországba megyünk nyaralni 4 és 7 éves gyerekkel.Tudtok valami szert amivel felkészíthetem a gyomrukat az ottani ételekre?Pl:Normaflore?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook