Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Torna és a folpack:) fórum

Torna és a folpack:) (tudásbázis kérdés)


20. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 19. - Prebotka)
2009. szept. 17. 19:33
L-karnitint?? ööö.. nem, de Én szedem már egy ideje tornázás előtt.
2009. szept. 17. 18:19
Ja, vizre visszaterve, szerintem ott a lenyeg, h hagyj idot a dolognak, mert azt mondta a no, h a viz kitisztitja a gyomrot, a citrom meg az anyagcsere miatt jo, meg szerintem egy kicsit ossze is szukiti, persze rossz annak akinek sok a gyomorsava, mint pl nekem, de eszem ilyen nem is tudom mit, olyasmi mint otthon az abonett. Kenyer helyett, csak szerintem ez sokkal laktatobb, mint az. Az L-Carnitine-t olvastad?
2009. szept. 17. 18:15
Ja, en meg csak kinyomtattam, de reggel azzal kezdem a napot, akkor altalaban tobb idom van.Hasamra szoktam, meg fenekemre. Mondjuk a fenekem nem kicsi, de legalabb izmos :D
2009. szept. 17. 18:14

Szerintem mehet egyutt a ketto.

Grapefriut is jo.Anyu pl egy telen at minden reggel ivott egy fel grapefruitot, meg neha tett hozza ananaszt, keves ideje volt altalaban enni, fogyott is vagy 6-8kg-t, pedig altalaban az emberek telen hiznak!

16. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 14. - Prebotka)
2009. szept. 17. 17:44

Igen, köszi:)

A bicepsz gyakorlatot ki is próbáltam előbb, biztosan nagyon jó és észrevétlenül még előadások közben is tudok fejlődni :)

15. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 12. - Prebotka)
2009. szept. 17. 17:44
Igen, a citromos vízről Én is hallottam, beindítja és maximumra kapcsolja az anyagcserét, állítólag. Az fontos, hogy előbb egy kis víz majd egy kis citrmolé? Vagy limonádé (cukor nélkül) is jó??
2009. szept. 17. 15:05
Ja, meg valami, ha keves az idod akkor ajanlom az izometriat, a lenyege, hogy a meglevo izomzatodat dolgoztatot, ha pl.: behuzod a hasad, es ugy kozlekedsz, de oda kell figyelni, hogy emellett normalis legyen a legzesed, ugyanezt lehet csinalni, hogy a fenekedet feszited mikozben ulsz, vagy setalsz. Egyszer meg otthon sikerult egy konyvet kivennem a konyvtarbol, es meg a tokat is el lehet tuntetni ezzel, persze turelem is kell, csak sajnos azota nem talaltam, de rakeresek a konyvre.
2009. szept. 17. 14:42

En most ezt szedem lassan ket hete

L-Carnitine

[link]

12. prebotka (válaszként erre: 9. - A6cd9cfa0c)
2009. szept. 17. 14:37

Szia anyecs!


Most kaptam egy tippet. En Londonban elek, es egy csoporttarsam ajanlotta. Fekete no, szoval tudni lehet roluk, hogy eleg testesek. Neki 6kg minusz 1honap alatt. Reggel ebredes utan egy pohar viz, azt mondja, az kitisztitja a gyomrot, utana egy kis citromle (bar szerintem a grapefruit is megteszi) akkor var fel orat, es csak utana johet kave vagy reggeli. Mellette pedig odafigyel h mibol eszik, es mennyit. Egesz nap colat iszik, de en annak nem vagyok hive. Ezt most plusszban beepitem a napomba.

2009. szept. 15. 23:42

vhol én is azt olvastam, hogy a folpackos torna csak addig hatásos, amíg nem rendeződik használat után a szervezet vízháztartása. Azaz, ideig-óráig lehetséges centiben és kilóban is a változás, mert a nagymértékű izzadással egy csomó vizet veszítesz, de amint pótlod azt, visszaáll minden.

Abban azonban biztos vagyok, hogy jó méregtelenítő módszer! Én csak olyankor tekerem magam körbe vele, ha illóolajokkal bekenem a térdeimtől a mellem alatti részig magam,de olyankor is plusszba még vastagon betakarózok, és így dunsztolódok min. 1 órát. Narancsbőr ellen nagyon tuti, de persze csak tornával kiegészítve + sok-sok víz, és diéta...

10. giorcub (válaszként erre: 3. - A6cd9cfa0c)
2009. szept. 15. 23:24
mint tudjuk (tudjuk?) helyi zsiregetes nincs. lehet hogy jobban megizzaszt mint ha nem lenne rajtad. dieta, kiegyensulyozott, szenhidrat es zsirszegeny etrend es rendes mozgas er valamit, az ilyen folpackos izek csak hitegetnek es ha hatnak is az csak a folyadekhaztartas rovasara...
9. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 8. - Prebotka)
2009. szept. 15. 17:15
váóóó... Én is le akarok adni addig 10 kg-t. írd meg hogy Te mit hogy csinálsz. segíííííííííts :):)
2009. szept. 15. 17:12
folpack jo modszer, sok sportolo alkalmazza, anno kezilabdaztam, de meg sosem probaltam, most szedek zsiregetot, nyujtok, es valoszinuleg kiprobalom, mert karacsonyig szeretnek leadni 10kg-t, meg formalni is szeretnem a combom, hasam, fenekem
2009. szept. 15. 09:22
Torna és a folpack + a DIÉTA!!! enélkül egyik módszer sem ér semmit
6. pintyőke72 (válaszként erre: 5. - Luna21)
2009. szept. 13. 20:38
számolj be róla,hogy eredményes volt-e?
2009. szept. 13. 19:07
Okés:)Ki is próbálom mindjárt.:)
2009. szept. 13. 18:51
szia, én is kipróbáltam a következőképpen: valamilyen fogyasztókrém, folpack, plusz feltettem még a karcsúsító övemet. Nagyon hatásos.
3. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 2. - Luna21)
2009. szept. 13. 18:43
szia.hogyne, Én már szinte mindent kipróbáltam. főle szobabiciklizésnél szoktam hébe hóba... alaposan megizzaszt és az adott terület felmelegszik... hatásos lehet.
2009. szept. 13. 18:41
Le kellene adnom egy pár kilót. Otthon próbálok tornázni különféle torna dvdékre. Az egyik ismerősöm azt mondta, tekerjem be a hasam és a combjaimat folpackkal.Próbáltam már valaki?:)
2009. szept. 13. 18:40
Torna és a folpack:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook