Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tordas, mint élettér (lehetöségek, ellátás, közösség) fórum

Tordas, mint élettér (lehetöségek, ellátás, közösség) (beszélgetős fórum)


2014. jan. 5. 12:15

Sziasztok!

Január közepétől állást kaptam Tordason, tehát odaköltöznénk a barátommal-és egy kutyával meg egy cicával :)

Tudnátok esetleg albérlet-ügyben ötletet adni, hogy kinek lehet kiadó háza/lakása?

Köszönöm előre is a segítséget!


Anni

2013. febr. 25. 10:06

Engem a kakas, es a templomharang nem zavar. Sooooot! Szeretem. Egyik almom,h harangszot hallhassak ebresztonek.

A potkocsis teher es a nyikorgo bkv buszok fekezes-zaja...na az viszont zavar. Laktam olyan helyen.

2013. febr. 22. 21:02

Nem mindegy, hogy kakaskukorékolásra, madárcsicsergésre ébredsz reggel, vagy hajnali 3/4 4-kor 80-al húz el a pótkocsis teherautó.

Egy kicsi település jobban kiszûri az oda nem valókat.

2013. febr. 22. 20:48

Mert magdianyus pesti no :) de en videki lany vagyok ;)


Aztan meg.. vv ildiko is ott el! :)

Bpen meg.egy csomo elmehaborodott setal az utcan,kaposvaron meg az egyik csendes ismeros megoli az edes szuloanyjat,a videki kis nyugodt faluban fajtalankodik egy apa a gyerekeivel... mindenhol elnek,elhetnek szar alakok. Es jofejek is... es ki tudja...lehet,h ildiko tok jo fej :)


Amugy Tordast elvetettuk...de nem emiatt :)

2013. febr. 20. 13:23
Magdi anyus sem birta Tordason a nagy csendet, egy ev utan bisszakoltozott a nyuzsgo Pestre.... :)
2013. febr. 17. 09:55

Fodor Zsója színésznô ott él.

Nem hinném, hogy ilyen pláza3,14@ véleménye bármit is ér.

2013. febr. 17. 02:15
A VV Tordas is Tordason élt, ha jól tudom. Hát szegény csaj eléggé benézte a villalétet. :) Persze ez nem minősíti a tordasi embereket.
2013. febr. 15. 16:51
Nem jártam még arra, de nagyon szimpatikus falucskának tûnik. És az útvonaltervezôn is az utcái, a domborzat... Szóval egy csendes, nyugodt, élhetô település.
5. birgi74 (válaszként erre: 4. - 5bcf1b7c01)
2013. febr. 15. 15:22

öööööö igen :) azt neztem :) de pl a müvház programjai nincsenek fent :)

azt láttam, h közigazgatásilag gyúróhoz tartozik, de nem pont ez érdekel :)

2013. febr. 15. 14:54
Az oldalukat nézted? [link]
2013. febr. 15. 11:46

elnezest, nincs magyar billentyuzetem, es sok az elgepeles is...

szoval akkor ujra:

Nezelodunk lakasugyben, es koltoznenk ki a fovarosbol. Nem messze, de azert megiscsak valamennyire. Nezegettunk, igaz, egyelore meg csak neten tordasi lakashirdeteseket. Nehany eve epult hazakban. Nem talalom viszont az infokat, hogy pl gyerekorvos van-e Tordason, es bar emlitenek par sportolasi lehetoseget, meg bevasarlasi lehetoseget, erdekelne, hogy megis... milyen Tordason elni? eltemetni nem szeretnem magam, bar kisvarosi lany vagyok, es vagyom is vissza egy elhetobb kozegbe :) de eleg reg elek a nagyvarosban ahhoz, h izguljak a koltozes miatt :)

2013. febr. 15. 11:45
elnezest, nincs magyar billentyuzetem, es sok az elgepeles is...
2013. febr. 15. 11:44

Nezelodunk lakasugyben, es koltoznenk ki a fovarosbol. Nem messze, de azert megiscsak valamennyre. Nezegettunk, igaz, egyelore meg csak neten tordasi lakshirdeteseket. Nehany eve epult hazakban. Nem talalom viszont az infokat, hogy pl gyerekorvos van-e Tordason, es bar emlitenek par sportolasi lehetoseget, meg bevasarlasi lehetoseget, erdekelne, hogy megis... milyen Tordason elni? ltemetni nem szeretnem magam, bar kisvarosi lany vagyok, es vagyom is vissza egy elhetobb kozegbe :) de eleg reg elek a nagyvarosban ahhoz, h izuljak a kolozes miatt :)


tapasztalatok? velemenyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook