Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tönkremegy az életem? fórum

Tönkremegy az életem? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Tönkremegy az életem?

1 2 3 4 5
55. titzi (válaszként erre: 52. - B8103f009a)
2012. szept. 11. 17:42
te beteg vagy:D
54. titzi
2012. szept. 11. 17:41
a vírusé nem epi.é
53. titzi (válaszként erre: 48. - Simple)
2012. szept. 11. 17:41
pl az 50-es
52. b8103f009a (válaszként erre: 44. - Babyyy)
2012. szept. 11. 17:40
Szerintem röhög a markába, mert kamu a fórumja. Többször is járt is, és nem reagált semmit. Ha indítok egy fórumot, akkor kommunikálok is, érdekelnek a tanácsok. De legjobban titzi idegbeteg hsz-i szórakoztathatják, aki szerint csak rá kellene hallgatnia, és senki másra :D
51. titzi (válaszként erre: 49. - Erikpipi)
2012. szept. 11. 17:39
ó szegény férj,bizonyára ezzel függ össze,hogy nem engedi dolgozni és akaratgyenge, önállótlan lénnyé terrorizálta:D
50. erikpipi (válaszként erre: 39. - Virus2008)
2012. szept. 11. 17:39

"Gyerekvállalás után nem tudom mit vársz egy pasitól megvan az esélye,hogy többet nem fog kívánni."


Te miről beszélsz?

2012. szept. 11. 17:35

Nem lehet, hogy a férjed szülés utáni depresszióban szenved,és a szülés alatt átélt "borzalmakat" képtelen felfogni? Ilyenkor fordul elő, hogy nem tud a nejére nőként tekinteni.


Szerintem te vagy olyan talpraesett, hogy megoldást találj, hogy férjed mielőbb forduljon szakemberhez.


Nem gondolom, hogy a korkülönbség, vagy bármi más lenne az ok, ha te igaz, hogy te is mindent beleadsz a házasságba.

Beszélgettetek erről, vagy a kapcsolatotok romlásáról, házasélet hiányáról kettesben őszintén?

48. simple (válaszként erre: 42. - Titzi)
2012. szept. 11. 17:27
Mégis melyik a szemét hozzászólás?!
2012. szept. 11. 17:22
A fiad egészséges,egyszer felnő, s te is új életet kezdhetsz. Ez legyen a szemed előtt!!
46. titzi
2012. szept. 11. 17:19

amúgy az is szép teljesítmény,hogy annyi embert ápolsz

nagyit,beteg szülőket,beteg gyereket

ez önmagában egy állás,emellet még állás?bele fog férni minden?

2012. szept. 11. 16:27
Azonnal talpra állni, és nem bedőlni minden ganénak! Sok sikert! :-)
44. babyyy
2012. szept. 11. 16:25
Bocs, de nekem is gyanús amiket leírtál...a naplódban csak a fogyókúráddal vagy elfoglalva, meg hogy mit ettél. Egyáltalán nem úgy néz ki, mintha olyan nagy lenne a krízis. Ráadásul ha jól láttam, anyukádékhoz kajálni jársz át leginkább. Meg szülinapra biciklit kapsz, meg lövész versenyre jársz? Ok, biztosan nincs rendben otthon minden, de nem hiszem hogy tönkre megy az életed.
2012. szept. 11. 16:17
Hát a hozzászólásokat nem olvastam, csak a cikket, de ez borzalmas. Na így nem fogok élni.
42. titzi
2012. szept. 11. 14:58

mi az a tényező ,ami visszatart,meg tudod mondani?


ne törődj a szemét hozzászólásokkal!

kitARTÁS!

2012. szept. 11. 14:57

Írtad, hogy szenvedsz ugyan, de MEGSZOKTAD a helyzetet. A beletörödés, a megszokás veszi el töled a boldogabb jövö lehetöségét!

Ennyit írok csak, mert nem én élem a te életed, söt nem ismerlek, nem láttalak soha, ezért nem adok tanácsot, mert valószínüleg csak ártanék vele.

Ha eljön az idö & felnyílik a szemed, a tudatod, cselekedni fogsz. Ennek valószínüleg még nincs itt az ideje; meg kell érnie a helyzetnek. Ám ez lehet, hogy még évekig tartó szenvedést jelent...

Az életed a te kezedben van.


"Nincs lehetetlen, csak tehetetlen."

2012. szept. 11. 14:51

JáJJJ ne hari de jót röhögtem ahogy a hsz-eidet

olvasgattam!Elképzeltem ahogy táncot jár azurad az asztal körül és raplizik hogy cumizzál!

Te pedig cumizol 2 naponta ahelyett hogy otthagynád a fracba??! :-O :D Hát meg is érdemled a sorsodat!

Egy rakás szerencsétlenség vagy és csak nyavajogsz itt!

39. virus2008 (válaszként erre: 1. - Zsokaanyci)
2012. szept. 11. 14:29

Hát én ehhez csak gratulálni tudok, rögtön a horgára akadtál egy p.csnek, ekkora korkülönbséggel.


Tudod nagyon naív voltál, és a menekülésedet nem így kellett volna intézned.


Gyerekvállalás után nem tudom mit vársz egy pasitól megvan az esélye,hogy többet nem fog kívánni.Emellett jól elcseszted az életed, nincs menekülésed bravo!


Tudod, hogy őszinte legyek csak a gyerekedet tudom sajnálni, téged nem :(

Bár úgyis azt várod, hogy sajnáljanak...

38. titzi
2012. szept. 11. 14:27

szóval,az életed tönkrement,de még rendbehozhatod

ez nem is élet,hanem csak vegetáció

kérj segítséget szakembertől ,ne itt a neten,ahol mindenféle ember irogat,ahogy elnéztem,mit tanácsolnak Neked,ledöbbentem


az első lépés,hogy ne várj tanácsot senkitől,a te életed,neked kell döntened


és tuti segítség lenne,ha kapnál egy kis pénzt,állást és jó szót a szakembertől

37. kisj (válaszként erre: 36. - Titzi)
2012. szept. 11. 14:12
ahogy elnézem nagyon felpaprikázott nőszemély lehetsz
36. titzi (válaszként erre: 35. - Kisj)
2012. szept. 11. 14:10
te beteg vagy:DDDD
35. kisj (válaszként erre: 34. - Titzi)
2012. szept. 11. 14:03
nyugalom :)
34. titzi (válaszként erre: 32. - Kisj)
2012. szept. 11. 14:02
figyelj szállj le rólam és róla is
33. titzi
2012. szept. 11. 14:02

a legjobb,amit tehetsz,hogy ne erre a sok buta,agresszív ember tanácsára hagyatkozz,akik itt kommentelnek és majd jól megmondjak Neked!


Neked hathatós segítség kell,egy szakember!!!És neémi anyagi, az új életedhez !!!!


nem vitás,hogy talpra kell állni,de azt könnyebb mondani ,mint megcsinálni.


Ráadásul mostmár jól látszik,hogy a férjed előző házassága miert mehetett tönkre! Sok ilyen pali van ,aki uralkodni akar a nőn és olyan élethelyzetbe sodorja,hogy elveszítse a döntési képességét,önállóságát!Ebben a kapcsolatban ő olyan helyzetet teremtett,hogy ne egyenrangú partnerek legyetek,hanme függőségi,alárendeltési viszonyt alakított ki!

32. kisj (válaszként erre: 31. - Titzi)
2012. szept. 11. 13:59

olvass bele picit a naplójába

ott nem ír ilyeneket

31. titzi (válaszként erre: 29. - Kisj)
2012. szept. 11. 13:56

miért nincs??? nincs munkája,a férje nem engedi dolgozni,de nem is látja el és lelkileg terrorizálja???

ez klasszikus válsághelyzet

2012. szept. 11. 13:55
eros no vagy...gondold at az egeszet s tegyel ellene....beszeljetek meg...jarjatok terapiara...vagy valami...de turd az iljesmit...!!!
29. kisj (válaszként erre: 28. - Titzi)
2012. szept. 11. 13:52

Nem túlzás ez egy kicsit?

Ekkora válsághelyzet tán mégsincs:)

28. titzi
2012. szept. 11. 13:46

Ez nagyon szomorú. Sajnálom.

Ezt Írod: "A férjem nem enged dolgozni. De pénzt sem ad semmire. Csak úgy vagyok. Sorba veszi fel a hiteleket, de tőlem sajnálja a pénzt"


Ezt a szociológusok az erőszak megnyilvánulási formájának tekintik. A szavakkal bántást pedig pszihoterrornak hívják.Franciaországban 2 évig terjedő börtönbüntetéssel is büntethetik.


Én azt mondom ,hogy haladéktalanul lépj kapcsolatba egy családsegítő központtal!!!Ott a szakemberek tanácsot kell,hogy adjanak és segíteni fognak Neked!

Ne késlekedj segítséget kérni!


Az én megítélésem szerint válsághelyzetben lévő anya vagy!Segíteniük kell Neked!


Ha tettlegességre is sor került fordulj az Áldozatsegítő Központhoz is!

2012. szept. 11. 13:21

Mire vársz?A férjedben, csak tovább erősíted, hogy egy gyenge nő vagy.Vagy vele, vagy nélküle de kezdj önállósodni. Állj talpra, és igen az első a munka!

Következő, pedig tanulj meg nemet mondani,a családodnak!

26. Idealist2 (válaszként erre: 18. - Acuko)
2012. szept. 11. 13:11
És 10 év után léptél? Hogy sikerült,. talán, ha pozitív a sztorid, akkor segíthetsz a cikkírónak, hogy ne várjon 10 évet.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook