Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tomi mosógél---rosszat vettem fórum

Tomi mosógél---rosszat vettem (beszélgetős fórum)

2014. dec. 26. 14:51
Én csak két ember ruháját mosom, most kb. 2 lavórnyi ruhám van.
11. siss27
2014. dec. 26. 14:50

Már miért ne lehetne?

Ahhoz azért tudsz vetni,hogy a dobozra rá van esetleg írva,hogy mennyi ruhához hány darabot ajánl és mivel a keverősbe azért 5 kg ruhát nem tudsz beletenni mosni egyszerre,így lehet 1 vagy két db is elég lehet egy mosás alkalmával.Az biztos rá van írva,hogy egy párna mennyire elég és akkor tudsz hozzá vetni.Majd kitapasztalod.Meg függ attól is,hogy mennyire koszosak a ruhák,akkor nyilván több kell.Végülis majdnem ugyanaz mint a mosógél,csak ez tasakban van.

2014. dec. 26. 14:47
Szerintem elég, de látni fogod. Nyilván annak is függvénye hogy mennyit mosol egyszerre. Négytagú család heti szennyesére kevés.
9. bartaldora (válaszként erre: 8. - Marlenka70)
2014. dec. 26. 14:44

De 1 db kapszula elég abba is, ugye?

És annyiszor 1 db, ahány mosás van.

2014. dec. 26. 14:41
Keverő tárcsás mosógépnél vágd ki a kapszulát és nyomd a vízbe a gélt,mert könnyen feltapad a ruhákra a fólia maradvány.
7. bartaldora (válaszként erre: 6. - Siss27)
2014. dec. 26. 14:31

Csak azért kérdezem, mert a tartóra nem volt ráírva, hogy lehet-e használni tárcsásban is, és szerintem egy ilyen kis kapszula praktikusabb lenne, mert akkor pont annyit rakok a vízbe, amennyi egy mosáshoz elég, nem rakok bele többet a folyékonyból.

Egyébként ebből lehet többet is tenni a vízbe? Mert a tárcsás gépnél nem tudom szabályozni, hogy hány kg ruhát mosok, hanem azt tudom, hogy ha tele van a mosógép vízzel, az 30l víz.

Így is elég 1 ilyen kapszulát tenni a mosógépbe?

6. siss27 (válaszként erre: 5. - Bartaldora)
2014. dec. 26. 14:07

Ha automatában feloldódik,akkor keverőtárcsásban is.

A meleg víz oldja fel.

2014. dec. 26. 11:55
Én azt kérdezném, hogy használt-e már valaki mosógél kapszulát, és hogy ezt a kapszulát be lehet-e tenni tárcsás gépbe is?
2011. jún. 22. 11:39
Aha értem, csak azért, mert nem mertem használni, nehogy tartalmazzon fehérítő adalékot, és oda lesznek a ruháim :D de akkor minden ugyan olyan mintha színeset használnék....megnyúgodtam. Köszönöm válaszod, akkor így nem veszek színesekhez :D.
2011. jún. 22. 11:38
Nyugodtan használhatod:) Nem lesz semmi baja a színes ruháidnak!:)
2011. jún. 22. 11:37
Én simán használom,semmi baja a színes ruháknak!
2011. jún. 22. 11:36
Sziasztok! Véletlenül rossz mosógélt vettem, a kérdésem az lenne, hogy Tomi mosógélt, ami fehér ruhákhoz való, azt használhatom valyon színeshez is? Vagy inkább ne kísérletezzek? Vlakai járt már így?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook