Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Többgyermekes anyukák, hogyan van időtök egymásra a párotokkal? fórum

Többgyermekes anyukák, hogyan van időtök egymásra a párotokkal? (beszélgetős fórum)


1 2
16. 982a4ba0ea (válaszként erre: 15. - 9f86e86d50)
2012. aug. 30. 09:53
Az ilyen fajta viccet nem értem...nem ezért írtam ki a fórumot, ja és mellesleg még ha viccnek is szánod a hülye kis versedet, tartogasd másnak...azzal meg hogy hogyan jut időm netezésre...nem tartozom neked magyarázattal...ha a párom itthon lenne, valószínűleg nem ezzel foglalkoznék! De hiába írok Neked, Te normális választ adni úgysem fogsz, csak a gúnyos kis versikéidet tudod irogatni mindenkinek...köszi én nem kérek belőle, tartogasd másnak!
15. 9f86e86d50 (válaszként erre: 14. - 982a4ba0ea)
2012. aug. 30. 09:38

Nem érted a humort néni?

Én értem mit tetszik beszélni.:-)

De ha jö a suli s ovi,

Lesz másra is idő. Oksi?

Én kérek most bocsánatot,

Hogy nem adhatok jobb tanácsot.

Frusztrál ez a sok feladat?

Ám netezésre idö marad?:-)

Van szabi is a világon,

Használjátok ki a nyáron.

Vagy ősszel, s ne keseredj,

S igy nőveljétek a keveset.:-)

14. 982a4ba0ea (válaszként erre: 12. - 9f86e86d50)
2012. aug. 30. 09:28
Úgy látom, sokan nem értik a dolgot: újra elmondom: nekünk nem teher a gyerek, nem fáradtunk bele semmibe, nem várjuk a "sulit", sem az "ovit"! Nagyon szeretjük a gyermekeinket, ők a mindeneink! Csak az utóbbi időben annyi felé futunk-rohanunk, hogy már-már a napi dolgainkat is csak telefonon tudjuk megbeszélni. Ők nekünk nem "problémák", csak úgy gondoljuk, hogy az embernek magára, ill. a párjára is kellene valamennyi időt szakítania....Gyerekek mellett viszont nem nagyon lehet. Ezért írtam ki a fórumot, hogy mások ezt hogyan tudják megoldani?
2012. aug. 29. 22:58

Amúgy találtam megoldást. XD

Íme:


[link]

12. 9f86e86d50 (válaszként erre: 1. - 982a4ba0ea)
2012. aug. 29. 22:13
Milyen időre gondolsz amit egymással töltenétek és hogyan? Mekkorák a gyermekek? A gyermeknevelésnek is meglehet a maga varázsa. Pontosan mi az amibe 2belefáradtál", hogy ezt a fórumot indítottad?
11. b8103f009a (válaszként erre: 7. - 982a4ba0ea)
2012. aug. 29. 18:30

Egyébként addig örülj, amíg ilyen probléma van :D Nekem a legnagyobb már szinte felnőtt, na ő már nem a mi társaságunkat igényli mindig. Hát, ez van.

A kicsik 4-6 évesek, de annyira gyorsan felnőnek :D

10. b8103f009a (válaszként erre: 9. - 982a4ba0ea)
2012. aug. 29. 18:27
Hát, nálunk még az is gondot okozott, amikor a kicsi született, hogy elmarad-e egyáltalán a középső az apjával, amíg a kórházban leszünk, annyira anyás volt. Mondjuk a mi szüleink még dolgoznak, Nekem anyukám igaz, hogy már nyugdíjas, de apu meghalt, így ő is dolgozik még amíg tud, meg van hol.
9. 982a4ba0ea (válaszként erre: 7. - 982a4ba0ea)
2012. aug. 29. 17:59
Na egyedül nyáron 1-2 hét, amikor elmennek nyaralani nagyszülőkhöz...azért ennyi jut! :)
2012. aug. 29. 17:59

Nekünk 2 fiunk van, az egyik 9 éves, a másik lassan 3.


Nem egyszerű, az tuti! Szinte csak este 9-10 után van időnk egymásra, de akkor már annyira fáradtak vagyunk, hogy örülünk, ha aludhatunk.


Épp valamelyik nap beszéltük, hogy itt van egy csomó film DVD-n, de nincs időnk, erőnk megnézni, pedig de jó volna...... Pedig nekünk van segítségünk! Apósom a szomszédunk, sokszor segít, anyukám igaz, hogy dolgozik, de minden 2. szombaton nála vannak a fiúk. DE! Apósomra is és anyukámra is csak akkor szoktuk bízni őket, ha dolgozunk. Azért még sosem voltak náluk, mert szórakozunk, mozizunk, táncolunk....... Aludni csak anyukámnál szoktak. Apukámra nem tudunk számítani, testvéreink nincsenek, keresztszülők külföldön élnek.....


Szeretünk a fiúkkal lenni, de néha tényleg jó lenne egy kis édes-kettes :)))

7. 982a4ba0ea (válaszként erre: 6. - B8103f009a)
2012. aug. 29. 17:59
Ez nagyon jó ötlet, csak sajnos nekünk nem ilyen a baráti társaságunk! Vannak gyerekes barátaink, de annyira nem vagyunk egymással, hogy itt-ott aludjanak a gyerkőcök, vagy akárkire rá tudnánk bízni a mieinket! Nem teher nekünk egyik gyerkőc sem,sőt ha nincsenek itthon, ahogy Te is írtad, hiányoznak, csak úgy érezzük az utóbbi időben, szinte semmit nem tudunk megbeszélni, nincs időnk együtt egy filmet megnézni...az meg hogy a közeli boltba nem tudunk elmenni kettesben, nemhogy akárhová máshová...:) szóval ilyesmire gondolok! Néha jól esne, de egyenlőre nem találtunk rá megoldást! :)
6. b8103f009a (válaszként erre: 1. - 982a4ba0ea)
2012. aug. 29. 17:52
Nekünk is 3 gyerkőc van. Csak egymásra este 8 után van időnk. Segítség az nálunk sincs, nem is volt soha. Szülők 300 km-re. De nem érezzük azért, hogy ez nagy gond lenne. Társaságba járunk, hozzánk is járnak. A barátaink többségének vannak gyerekei, így mindig mindenki viszi a gyerekeket bárhová is megyünk. Ha buli van, akkor kicsit később vannak lefektetve. Mindannyian úgy rendezkedtünk be, hogy nálunk tud aludni sok gyerek. Ők még ha lehet jobban élvezik az összejöveteleket, mint mi felnőttek. Egyenlőre nekünk jó így, úgyis olyan gyorsan felnőnek. Ha nagyon szükségünk lenne egyébként arra, hogy csak kettesben menjünk valahová, meg tudnánk oldani, mert vigyáznánk egymás gyerekeire. De csak akkor szoktunk, ha egyéb dolog miatt kell. Mondjuk én amíg annyira picik voltak, 1-2 éves korukig nem szívesen hagytam senkire őket még rövid időre sem. Egyszerűen hiányoztak.
5. 982a4ba0ea (válaszként erre: 3. - Vakri)
2012. aug. 29. 17:50
Hát igazából a nagyszülők és a tesóm az ország másik végén, a párom édesanyja ugyan itt lakik egy utcával arrébb, de ő is dolgozik, és ráadásul állandó délután, és rossz időbeosztásban! Szóval amikor esetleg a gyerkőcök hazajönnének az oviból és le lehetne vinni őket játszóra, nincs senki! Ezért nehéz úgy érzem! A legkisebb fiacskánk 4 hónapos, a másik két gyerkőc 4 és 6 éves.
4. 982a4ba0ea (válaszként erre: 2. - Dominós)
2012. aug. 29. 17:47
hát, lehet hogy evvan, de ezt én nem szeretném ha ez is maradna! :D
2012. aug. 29. 17:46
Nálunk is 3 gyerek van, mondjuk már nem olyan kicsik. Ha valahova el akarunk menni, nagyszülő segítsége nélkül nem nagyon tudnánk megtenni. Minden évben legalább egyszer, de ha lehet kétszer elmegyünk kettesben hétvégére. Pénteken reggel szoktunk indulni, délután már a mamák mennek a gyerekekért, vasárnap délután hozzájuk megyünk érte. 3 gyereket nem bízok rájuk én sem, kettő megy általában anyósomékhoz, egy anyumhoz. Nálatok nincs nagyszülő, testvér, nagynéni aki esteleg vállalná őket, legalább egy napra?
2012. aug. 29. 17:45
sehogy...még csak nem is számíthatok rá...evvan.
2012. aug. 29. 17:36
Nálunk 3 gyerek, a férjemmel szinte mindig 2-3 felé szaladunk...segítségünk nem nagyon van, csak egymásra számíthatunk szinte! Szeretnénk több időt együtt tölteni, de jelenleg még nem jöttünk rá, hogyan lehetne ezt megoldani? Szívesen olvasnám a többgyerekes anyukák vagy apukák tapasztalatait! :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook