Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Két vagy többgyermekes anyukák, ti hogy oldjátok meg a napi dolgokat segítség nélkül? fórum

Két vagy többgyermekes anyukák, ti hogy oldjátok meg a napi dolgokat segítség nélkül? (tudásbázis kérdés)


12. zsakagi (válaszként erre: 9. - Mimi mami)
2012. okt. 10. 08:51

Nem ördöngősség, hidd el :)

Ha még nem nagycsoportos a nagyobb, a dokival megbeszélve a hideg időszakra "kiveheted az oviból"

Nagycsoportban már nem igazán, mert az kb az iskola-előkészítő.

Tudod, csak határozott legyél, mert ak nincs hiszti (általában)

:D

Nekem sosem okozott gondot,h több gyerekkel kell mennem mindenhova.Sőt,én nem szerettem sose nélkülük menni. Apa már nem kezelte ilyen jól a helyzetet, ő kapta is a hisztiket ha pl boltba magával vitte vmelyiket :)

11. mimi mami (válaszként erre: 10. - Larix)
2012. okt. 10. 08:20
Ügyesen megoldottad és nem semmi, hogy buszozni kell!!!
10. Larix
2012. okt. 10. 08:15
Én a kánikula miatt nem tudtam az első 4 hétben a nagyobbat oviba vinni. Mi hordozókendzőzünk, mivel faluról városba hordom oviba a nagyot, és a távolsági buszok nem babakocsibarátok. Nehéz, mert vagy ébreszteni kell a kicsit, vagy nem hagyni elaludni. Mi 10 naposan tettük először kendőbe - gyerekorvossal egyeztetve - , hogy biztosan megszokja. Sikerült, nagyokat alszik a buszon.
9. mimi mami (válaszként erre: 8. - Zsakagi)
2012. okt. 10. 08:05
Az az igazság, hogy még csak tervben van a dolog....Csak félek, hogy hogyan fogom megoldani. Azt látom, hogy a kétgyermekes anyukák kicsit ki vannak borulva holott van segítségük. És eltöprengtem, hogy velünk mi lesz segítség nélkül.....
8. zsakagi (válaszként erre: 7. - Mimi mami)
2012. okt. 9. 19:23
Mikorra várod a kicsit és mekkora a nagyobb?
2012. okt. 9. 18:31

Köszi:)


Arra gondoltam, hogy pl itt lesz a két hetes csecsemő, kinn esik a hó...hideg van, és mivel nincs kire hagyni a babát ezért vinnem kell magammal mindenhová...És hát mint tudjuk az első hat hétben..télen....no meg utána is...

2012. okt. 9. 18:04

Én is húztam magammal őket mindenhová :)

Nem olyan vészes:)

2012. okt. 9. 18:01

Sziasztok :)

5 gyerek, segítség csak most, az utsónál van: a tesói :)

2012. okt. 9. 17:53
Szia nekem két gyermekem van. Segítség nélkül voltam én is! Igen, vittem magammal a kicsit. Úgy kell időzítened mindent, hogy meg tudd oldani. Nem olyan nagy gáz de az biztos, hogy kényelmesebb lenne ha nem kéne vinni. Télen meg pláne! Öltözködés stb. Tudom... De megszokod hamar!
2012. okt. 9. 17:49
én bizony vittem,hóban-fagyban nem volt más lehetőség..sajnos..:(
2012. okt. 9. 17:47

Többgyermekes:)


Bocsi:)

2012. okt. 9. 17:45

Ti hogy oldjátok/oldottátok meg segítség nélkül!!!pl azt, hogy ha megszületett a kicsi akkor a nagyobbat pl oviba vagy bölcsibe kellett vinni! Itt arra gondolok, hogy ha tél van akkor viszed a picit is magaddal?

Mert hát nem hiányozhat a nagy az oviból.....


És segítség: SEMMI!! Se tesó, sem nagyi, nagypapa...senki....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook