Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Több emberes babák anyukái, tapasztalatokat várok fórum

Több emberes babák anyukái, tapasztalatokat várok (beszélgetős fórum)


1 2
9. R_e_G (válaszként erre: 7. - PöttyösPanka)
2019. szept. 13. 20:06
Most hogy írod nálunk is mumus volt a babakocsi. Hurcizni kellett, később pedig triciklin toltam, majd ő tologatta mikor megtanult járni.
8. R_e_G (válaszként erre: 6. - R_e_G)
2019. szept. 13. 20:03
Az oviban (korábban bölcsiben) mintagyerek, itthon azért tud alakítani. Ha fáradt, túlpörgött akkor nagyon nehéz vele.
7. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Hercegnő.88)
2019. szept. 13. 20:03

Kitartás! Nekem csak az a mantra segített, hogy elmúlik, elmúlik, elmúlik. Az első 4 hónapból csak annyi rémlik, hogy sír a baba. Folyamatosan. Éjjel-nappal. Aztán nagyon lassan, de javult a helyzet. A pici csak akkor nem volt hurciban, ha szopizott. Azt mondták ránk, hogy olyan, mintha még meg sem született volna. A babakocsit élből utálta. Nem volt elég órákig ringatni, hogy végre elaludjon, amint megálltam, sírva ébredt, és kezdhettem elölről. Ahogy elkezdett kúszni, mászni, rengeteget javult a helyzet. Persze így is elég sik figyelmet és testkontaktust igényel, de ez már szinte semmi a kezdetihez képest.

Jól csinálod! El fog múlni, és neked lesz a legtündéribb kisgyereked!


A védőnő meg elmehet a tudod hova.

6. R_e_G (válaszként erre: 1. - Hercegnő.88)
2019. szept. 13. 20:02

Kitartás! Idővel mindig picit jobb lesz.

Nálunk a hozzátáplálás hozott egy kis rendszert a napjainkba, majd mikor megtanult mászni és végre jöhetett mehetett kedve szerint.

3 éves, a mai napig mumus az alvás. Ott kell lenni mellette míg elalszik. 3 éves

2019. szept. 13. 19:25

Sziaa! Igaz az én lányom már 10hónapos.

Ő 6 hónapos koráig sose sírt.

Na most... Miota beindult a mozgásfejlődés, azóta szinte állandóan.

Nappal 1 orát alszik nehezen. Mikor mar nagyon álmos semmi nem jó neki, de az ágyában tizedjére is feláll. Éjjel alszik. Nem tudom mi lenne ha nem aludna. Igy is ilyenkorra agyilag 0 vagyok kb.

Ugyhogy nem lesz könnyű... Csak belerázódsz, megszokod. :)

Majd kárpótol mikor rádnevet meg odabújik. Mindenért :)

4. Allyee (válaszként erre: 1. - Hercegnő.88)
2019. szept. 13. 18:02
Szia, csak annyit tudok mondani, hogy tarts ki! A lányom 4 hónapos koráig mindenen sírt, utána nem tudom, mi történt, de mintha elvágták volna. Több emberessége megmaradt, állandóan igényli a közelségem, de már elég, ha a szobában vagyok, nem kell mellette feküdnöm. Éjjel még többször ébred, de már nem panaszkodom. Hordozókendőt próbáltad? Nekünk bevált.
3. Hercegnő.88 (válaszként erre: 2. - Ágio8405)
2019. szept. 13. 17:26
Igen, járunk, már 8 kezelésnél tartunk, de egyelőre javulást nem látok :(
2019. szept. 13. 17:24
Dévényes szakembernél voltatok? Ismerősömék is így szenvedtek hónapokig aztán két kezelés megoldotta. De akar hasfájás is lehet tovább. Barátnöm nővérének 9 hónapig tartott mindkét gyereknél 😞
2019. szept. 13. 17:18

Sziasztok!

Azon anyukák tapasztalataira lennék kíváncsi, akiknek nem nyugis babájuk van/ volt.

A most 4 hónapos várva várt bébink mellett nem tudok belerázódni az anyaságba.

Gyakorlatilag 9 napos kora óta sírásból áll az életünk.

Mindig sír. Tudom,hogy így fejezi ki magát, de már totál ki vagyok merülve.

3 hónapos koráog hasfájós volt ( ha minden igaz), de azóta sem javult a helyzet. Alszik, ébred, majd 10-15 perc múlva kezdődik a "cirkusz". Semmi sem jó, nem érdekli a játék, nem nézelődik 5 percet se. Mindig ölben lenne, de néha az sem jó.

Az altatás katasztrófa, mindent kipróbáltam, ami nappal bevált az a babakocsi, este cici. De ígyis tovább tart az altatás, mint az alvás.

Közben a védőnőnk cseszeget, hogy ha állandóan cipelem, azzal hátráltatom a mozgásfejlődését, de egyszerűen nem bírom hallgatni, hogy lilulásig sír.

Megjártuk már a gasztroenterológiát, 1 hét múlva megyünk neurológushoz, de a gyerekorvos szerint ilyen a természete.

Éjszaka elég jól alszik, bár most csúszunk bele a fogzásba..

Őszintén alig van időm valamire, és alig várom, hogy az apja este hazaérjem, mert én már sokszor azt érzem, hogy nem bírom tovább.

Mikor múlik már el ez a mindenért sírás? Nem tudom sírni hagyni, de így meg cipelem egész nap.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook