Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Titkon elvágyom ebből a városból, és arról álmodozom, új... fórum

Titkon elvágyom ebből a városból, és arról álmodozom, új... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

15. Ramcsika (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 18. 23:07
A sok kesergés, panasz teljesen "lehúzza " az embert. Hasonló cipőben járunk! Már én sem akarom! Van nekem is elég bajom, nem mindig más gondját rágódni. És sajnos ha olyan a természetes, átveszed mások gondjait, egy idő után fárasztó, borzalmasan rossz érzést kelt. Le kell redukálni a "panaszfelvételt".
2023. okt. 18. 08:46
én 2laki életet élek--van lakásunk városban és van házunk vidéken--a párom a 6 kutyával kirobbanthatatlan vidékről amíg a kutyák élnek nem változtat lakhelyet pedig napi konfliktusban dús élethelyzetei adódnak--én a várost preferálom és gyökeret is itt tudnék növeszteni de nem tettem még le egyértelműen a voksom...
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Maithuna)
2023. okt. 18. 08:34
Teljesen igazad van! Annyit pontosítanék, hogy nem pletykálnak, a saját titkaikat bízzák rám, a saját szívüket öntik ki. Az valóban az én személyiségem része, hogy valamiért megtalálnak ezzel.
2023. okt. 18. 08:32

Ez kicsit szomorú…


Én nem vagyok szomorú, éppen hogy szeretném ettől is jobban érezni magamat, nem menekülnék, de a környezetemen változtatni kell.

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - 3066f49f9a)
2023. okt. 18. 08:28
A lányom még iskolába jár, nehezen jutott be ide, sokat dolgozott érte, nem rángatnám el. Ha főiskolás lesz, már könnyebb lesz költözni. Türelmesen várok :)
2023. okt. 16. 19:04
Igen, elhagyom a várost, elhagyom, ha nem fogad magába...
9. 3066f49f9a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 16. 18:20
Miért csak álmodozol? Ki vagy mi tart vissza?
2023. okt. 16. 14:00
A környezetedre, a kovidra, az isten tudja mire hivatkozva elégedetlenkedsz. Pedig egyetlen egy ember tud ez ellen tenni; te, önmagad. Egész egyszerűen tökösnek kell leni, odaállni a pletykálkodó elé, és azt mondani, ne haragudj, de ez engem nem érdekel, nem szeretnél hallani róla. Tehát udvariasan visszautasítani. Tudom, hogy nehéz, de lásd be, a menekülés nem jó megoldás ebben az esetben. Ha valakinek ilyen a személyisége, az bárhová megy a világban, meg fogják találni az energiavámpírok.
7. secret8 (válaszként erre: 5. - Ágio8405)
2023. okt. 16. 11:42

Nem mindenki! :)

Akik viszont állandóan más vállára pakolják a gondjaikat, azok az energiavámpírok. Nekik ettől jobb lesz, aki hallgatja, az meg belefárad. Tényleg jobb távol tartani magunkat tőlük.

6. globus (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 16. 08:19
Maximálisan egyetértek veled.
5. Ágio8405 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 16. 07:43
Igen sajnos ez nagyon tipikus magyar dolog. Nagyon pesszimista nép vagyunk 🙁
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Myra)
2023. okt. 16. 07:20
Én engedtem el a gyeplőt, szerintem mindig lehet rám számítani, de jó ideje (talán covid?), az emberek egyre frusztráltabbak, amit meg is értek. De amúgy szerintem a legtöbb problémát az ember magának csinálja, és van a világban bőven baj, ahhoz képest szerintem lehetne egy kicsit lazábban élni. Mindenki a környezetemben panaszkodik, titkokat mesél. Szeretem őket, és meg egyszer mondom, meg is értem, de egy csomó lehetőség van arra, hogy a máshova összpontosítsunk, és rájövünk, hogy nem annyira tragikus a helyzet. Mindenkinek van gondja, az nem mindegy mennyit dolgozik a problémán és mennyit beszél róla. Ez csúszott el. A bizalmukat köszönöm, de már nem akarnék mások bizalmasa lenni. Nem lehet az egész életet végig kínlódni, és belevinni ebbe másokat. Sokak szerint nekem könnyű. Persze, mert a zsákokat a hátamon viszem, és nem magam előtt tolom, hogy láthassák. Hozzáteszem, én sem szeretném folyton látni őket. Azon dolgozom, hogy le tegyem.
2023. okt. 15. 23:32
Már nem titok.
2. Myra
2023. okt. 15. 23:29
Lehet túl sok teher van rajtad?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook