Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Titeket nem zavar, hogy egyeseknek "hosszabb" párkapcsolatok jutnak? fórum

Titeket nem zavar, hogy egyeseknek "hosszabb" párkapcsolatok jutnak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2015. jan. 11. 17:41

Andrea1990 én azt gondolom, próbálkozz kirobbantani a fotelból, mindenki megérdemel egy esélyt, de ha nagyon nem megy gondolkozz el, hogy összeillő pár vagytok-e?

De mindenek előtt üljetek le megbeszélni, mondd el neked mik az elvárásaid, különben honnan tudja mit vársz tőle?

2015. jan. 11. 17:40

A fórumcímre válaszolva - nem, nem zavar, hogy egyeseknek hosszabb párkapcsolatok jutnak. Remélem a miénk is hosszú lesz, még csak tíz éve tart.


A tartalomra rátérve: Nem gondolnám, hogy a régi kapcsolatokkal megélt élményeket át kellene élnem a jelenlegivel. Viszont új közös élményekre szűkségünk van. Nem mellesleg teszünk is érte.

49. cel (válaszként erre: 47. - Andrea1990)
2015. jan. 11. 17:40
Találd meg a jelen életedben a szépet, azokat az élményeket, amire évek múlva szívesen emlékszel vissza. Ne visszafelé tekints, élj most!
48. cel (válaszként erre: 1. - Andrea1990)
2015. jan. 11. 17:37
Az idő kerekét nem forgathatod vissza, ami elmúlt, elmúlt, már nem élhetsz gimis, egyetemi éveket. De csak rajtad állt, hogy mikor kezdted el a "krémes evést" :) Mi a probléma?
47. Andrea1990 (válaszként erre: 41. - ÉvaLány)
2015. jan. 11. 17:36
Sok minden eszembe jutt és persze egy kétszer mentünk is. Anyagialag is beleférne mondjuk Róma, Németország hiszen élnek ott rokonaim mondtam h ha megtehetjük menjünk ki hosszabb időre is. Közös barátok nincsennek, hiába egy egyetemen végeztünk csak később ismertük meg egymást más évfolyam, más baráti kör. A suli mellett végig dolgoztam, családi okok miatt beteget ápoltam, nem túl sok lehetőségem volt ilyen szempotból annyit ismerkedni utazgatni, hiába most lenne ha annyira nem vevő rá. Én meg minden reggel látam a kirakot képeken az ő élményeit, amikor nekem abban az időszakban túl sok jó nem történt velem... Nagyjából ez a háttere a dolognak
46. ÉvaLány (válaszként erre: 40. - 408020f45e)
2015. jan. 11. 17:35

Azért a megkomolyodás nem kell, hogy együtt járjon a bepunnyadással. Az nem baj, ha komolyan gondolja a jövőt, tervez a pasi de mit tervez? Megnősül, szül a fórumindító x gyereket, apa reggel el munkába, délután haza a családhoz és ezzel bezárul a kör?

Mert ez régen rossz!

Én azt mondhatom kiéltem magam, párom előtt és párommal is miután megismerkedtünk. Nálunk is jöttek a gyerekek sorban mint az orgonasíp, (3) abban az időben igen, szinte csak nekik éltünk. természetesen a nyaralásokkal, baráti gyerekes összejárogatásokkal. De most, hogy felnőtek mi nem ülünk a tv előtt, igenis elmegyünk koncertre is, wellnesselni is,nyaralni is ahogy az időnk s pénzünk engedi. NA jó,egy koncerten már nem tombolunk az első sorban, néha körülnézek, hogy való vagyok én ide? De nagyon élvezzük :)

45. szenasie (válaszként erre: 44. - Andi6020)
2015. jan. 11. 17:33
vagy több :)
44. andi6020 (válaszként erre: 32. - Andrea1990)
2015. jan. 11. 17:32
Mintha 60 éves lenne...
43. szenasie (válaszként erre: 39. - Andi6020)
2015. jan. 11. 17:29
én azt hiszem tudom... a fórum indító abban hisz, hogy ez a helyzet nem bántaná annyira, ha vele lett volna erre-arra annó a párja... de szerintem ha korábban pörgős életet együtt élnek, majd a pasi dédapusan szögre akasztja a kabátját, hogy többet nem mozdulok is biztos zavaró lenne. nem lehet emlékekből élni...50évig a 25éves korig készült képeket nézegetni, hogy "milyen jó bulik voltak"... ez még úgyis gáz szerintem.
42. Cucicsillag (válaszként erre: 7. - Andrea1990)
2015. jan. 11. 17:27

Sztem minden kapcsolat mas :) Ujat mtam...

Pl. Sogornomek 12ev utan valtak el, tavaly. Vkinel viszont (unokanoverem) mukodik, hgy egyutt vannak huszonakarhany eve mar.

Az mar inkabb problema, haa parod eskuvot es/vagy gyereket akar, mig te odzkodsz ettol. De nem muszaj belemenni :)

Masreszt hazasokat es gyerekeseket is ismerek, akik attol elik az eletuket,hgy van papir esgyerek(ek)

41. ÉvaLány (válaszként erre: 32. - Andrea1990)
2015. jan. 11. 17:26

Jaa, az más. Azért, mert ő már volt ott, látta (most mindegy az, hogy mással) akkor téged már ne is érdekeljen? Te nem lehetsz kíváncsi rá? Kérd meg, ha ő ugyis látta már, mutassa meg neked is. Vagy találj ki olyan helyet ahol még ő sem járt, arra nem mondhatja, hogy már látta. Ha más nem marad, szervezz egy utat te mással, nem a pároddal. Barátnőddel mondjuk. Ahhoz mit szólna? Persze tudom, te a pároddal szeretnél menni...Tatlálj ki valamit ami őt is érdekelné, ha csak egy 3 nap / 2 éjszakás wellness is az valami szép helyen, ahol van látnivaló, élmény, akármi, amiről tudtok anekdotázni, ami élmény csak a tiétek!

Hová szoktatok menni? Mit csináltok együtt? Mármint az otthon ülök-ön kívül. Semmi közös program? Nincsenek közös barátok?

40. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Andrea1990)
2015. jan. 11. 17:25

Talán, mert a párod megkomolyodott és beért, mint a kisdinnye! :D Amiket írtál, azok valóban a gimiseknek, a főiskolásoknak való bulik, hancúrok, de téged komolyan vesz és nem bulipartis kalandnak.

Ha te még szeretnél programokon részt venni, akkor neked kell feldobni a labdát és előállni lehetőséggel.

39. andi6020 (válaszként erre: 26. - Katinkaboszi)
2015. jan. 11. 17:23
Ennek mi köze a fórumcímhez? :)
38. szenasie (válaszként erre: 36. - Andrea1990)
2015. jan. 11. 17:22
ez gáz... régi bulizós évek ide vagy oda... ha a párom a múltban akar ragadni és már nem érdekli a jelen én inkább lehet mennék... a gyerekeinek is ezt akarja mondani? "öcsisajt, nem megyünk a Balcsira nyáron, ott már voltam 5ikben, már láttam" ????
37. kriszta773 (válaszként erre: 36. - Andrea1990)
2015. jan. 11. 17:20
és erre te mit mondtál? ha csak magadban rágódsz, nem fogja megtudni, hogy mit szeretnél :)
36. Andrea1990 (válaszként erre: 34. - Szenasie)
2015. jan. 11. 17:17
28 éves:) Persze megértem h nem hozható vissza, de amikor összeköltöztünk akkor a polcára rakta ki a régi bulizós fotóit, mondtam is h akkor menjünk mi is, mozduljunk ki, erre mondta hogy ő már kiélte magát...
35. kriszta773 (válaszként erre: 32. - Andrea1990)
2015. jan. 11. 17:16
és olyan pasival akarsz leélni egy életet, aki nekem nincs kedvem készpassz elintézi a dolgokat? talán beszéld meg vele, hogy neked hiányoznak a programok, az élmények. ha ő már nem akar semmit, csak dolgozni és otthon ülni, akkor váljatok szépen szét. persze elmehetsz nélküle, a barátaiddal, csak egy idő múlva a barátok is lesznek annyira elfoglaltak, hogy a saját családjukkal utazgatnak, programoznak elsősorban
34. szenasie (válaszként erre: 32. - Andrea1990)
2015. jan. 11. 17:15
bocsi h megkerdem...de hány éves a párod... mert az h pl diszkóba nem akar menni azt elhiszem...de ez elég öregesen hangzik... még az apám is szeret időnként külföldre járni, pedig nem mai gyerek...
33. Andrea1990 (válaszként erre: 31. - NomNom)
2015. jan. 11. 17:13
Köszi a választ igen ez a másik oldal:) És persze érdekes az ellenkező gondolaok olvasni, persze nekem meg ezek hiányoznak:)
2015. jan. 11. 17:12
Persze ezeket én is megpróbáltam, ő több alkalommal élt külföldön: Erasmus stb, mondtam hogy Szilveszterkor vagy most nyáron valami hosszabb útra el kéne menni, és semmi kedve elmenni. Csak annyit mond volt ott "mással" mostmár fáradt hozzá....
31. NomNom (válaszként erre: 1. - Andrea1990)
2015. jan. 11. 17:12
Szerintem örülj neki, hogy nem gimi óta vagytok együtt, akkor lehet, hogy már mint "kiélt pár" unnátok egymást. Az, hogy gimiben nem volt kapcsolatod, akivel bulizni jártatok volna stb., azt utólag ne bánd, én speciel a mai fejemmel elhajtottam volna az akkori páromat és a barátnőkkel csavarogtam volna nyáron. :)
30. szenasie (válaszként erre: 27. - Andrea1990)
2015. jan. 11. 17:09

hát ha tényleg csak ez a gond szervezzetek közös programokat... ha meg nem akar programot, mond hogy nem akarsz egy nagypárnához hozzá menni (amihez csak a tv-nél lehet hozzá bújni)


Amúgy lehet hogy már azért nem akar bulikba járni mert megtalálta amit(vagyis akit) keresett

29. 2cc786c515 (válaszként erre: 26. - Katinkaboszi)
2015. jan. 11. 17:08
..igen, én is pontosan erre gondoltam...
28. 2cc786c515 (válaszként erre: 15. - Andrea1990)
2015. jan. 11. 17:07

.. mert most vagy vele - a multat meg már nem tudod visszapörgetni - marad a jelen. Most szervezzetek pörgős együttléteket egymással.

Bármit. Amitől jól érzitek egymást és lesz mire visszanosztalgiáznotok x év múlva.


A család pedig még ráér. ...

27. Andrea1990 (válaszként erre: 26. - Katinkaboszi)
2015. jan. 11. 17:06
Igen nagyjából ez a gond...
26. Katinkaboszi (válaszként erre: 17. - Andi6020)
2015. jan. 11. 17:05

Most mit nem értesz?


Azt szerette volna, ha vele és nem mással éli meg ezeket az éveket.

Azt hiszem, nem járnak sehova, mert a fiú már kiszórakozta magát.

Ez pedig gond.

25. szenasie (válaszként erre: 15. - Andrea1990)
2015. jan. 11. 17:04
Tulajdon képpen mi a baj? mert az kiderül, hogy baj van,csak a mi nem. Túl otthon ülős? Biztos nem az a gond,hogy nem akar veled "hosszú és boldog" kapcsolatot...az meg h az egyetemi dolgokat nem akarja veled újra élni... ezt nem értem. az kb akkor menne ha vissza mennétek az egyetemre mind ketten (legalábbis szerintem) de már az sem lenne ugyan olyan ha beindul a mókuskerék... szóval mi a gond?
24. Katinkaboszi (válaszként erre: 9. - Grizus)
2015. jan. 11. 17:02

Ezer szerencse :)

Már a kard dolog :D

23. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Andrea1990)
2015. jan. 11. 17:00

Mi, a férjemmel, teljesen más baráti körből ismertük meg egymást.

Nem zavart egyikőnket sem, hogy már megéltük egymás nélkül azokat az éveket.

Viszont, lettek, igaz a házasság után, közös barátaink, jó havereink és közös emlékeink.

Ezek még 40 év házasság mellett sem halványultak el, ahogy a fiatalkori, saját emlékeink sem.

Ha azt érzed, nem tudsz ezzel a fiúval élni, mert hiányzik kettőtök között valami, akkor úgy is van és ne menj hozzá, csak azért, hogy ne legyél egyedül.

22. ÉvaLány (válaszként erre: 1. - Andrea1990)
2015. jan. 11. 17:00

Nem az a helyzet áll fenn, hogy te féltékeny vagy a párod múltjára? Arra az életére amikor téged még nem ismert, bulizott, élte a gimnazista / egyetemista életét?

Ha így van, gondolj vissza, te abban az időben hogy éltél? Neked nem voltak bulik, társaságod akikkel átéltél olyan dolgokat amire most szívesen visszaemlékszel? Ha nem, azt nagyon sajnálom, de változtatni, utólag megélni nem tudod.

Viszont most, a kettőtök életét nektek együtt kell alakítani és bele kell, hogy férjenek a közös programok is, nem csak a munka és a rövid hétvégék. Illetve a rövid hétvégéket is lehet tartalmasan eltölteni ketten vagy baráti társasággal, amire évek múlva szívesen emlékeztek. Addig élj(etek) míg nincs baba, utána másféle programok lesznek. Azok sem rosszak, sőőt! csak másfélék.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook