Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Titeket nem zavar, hogy egyeseknek "hosszabb" párkapcsolatok jutnak? fórum

Titeket nem zavar, hogy egyeseknek "hosszabb" párkapcsolatok jutnak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
111. Andrea1990 (válaszként erre: 108. - Kriszta773)
2015. jan. 11. 18:45
Ez igaz, az ember a párjával is szívesen átélne egy két közös emléket, bulizósabb éjszakát mielőtt házasodna és családot alapítana. Az az igazság hogy most még jobban kimozdulnék és mennék, régebben hogy nem volt jobban fel tudtam dolgozni. Mostmár hogy fogy az idő sokkal kevésbé. Nekem olyan szokatlan amikor a baáráti körömben X hónap után eljegyzés és baba.
110. grizus (válaszként erre: 108. - Kriszta773)
2015. jan. 11. 18:45
Ez így van. Nincs olyan, hogy kiélte magát és remete lesz onnantól. És különben is, a lenyugodás miért volna akadálya, hogy az ember időnként bulizzon vagy kalandokban vegyek részt? Hol ilyen vagyok, hol olyan, mint Pompom.
109. szenasie (válaszként erre: 103. - Andrea1990)
2015. jan. 11. 18:44

jaj,remélem nem értettél félre... én csak azt mondtam, hogy lehet hogy már csak havi 1 bulit bír nem heti 2őt (most mondtam vmit) vagy nem a tuctuc diszkót,hanem mondjuk a haverokkal összejövős sütögetős-sörözős bulikat. nekem 24-5évesen volt olyan érzésem(2gyerek után) hogy nem érltem ki magam és a párom nem hanem inkább a barátnőim elvittek "bulizni" aztán rájöttem, hogy már nem megy úgy...de azt nézem hogy a velem idős barátnőim(én is 28 vagyok) akiknek nincs gyerekük is évről évre kevesebbet járnak és inkább összejönnek borozgatni csacsogni mint ugrabugrálni a szórakozó helyen...

az "utazzunk el" "én már voltam nincs kedvem" dolgot viszont akkor sem értem

108. kriszta773 (válaszként erre: 103. - Andrea1990)
2015. jan. 11. 18:41

hidd el, hogy nincs olyan, hogy kiélte magát, meg hogy lenyugodott. mégis miben kéne kiélnie magát bárkinek, bármikor is?

változtatna az bármit is egy házasságon pozitív irányban, hogy előtte valaki például végigdugja a fél várost? az a házasságban is gáz lesz, nem beszélve arról, hogy az a legjobb, ha a házasságban éli ki valaki magát, mindent kipróbálva, együtt élvezkedve a párjával. ugyanígy a bulizásban is.


megértem, ha valakinek sok munka mellett nincs kedve kétnaponta hajnalig bulizni, de gondolom te sem úgy képzeled el a pörgést, hogy kétnaponta hajnalig vedeltek és együtt hánytok, jaj de izgi :)

2015. jan. 11. 18:38
Huh.ezt nem értem már
106. grizus (válaszként erre: 104. - Andrea1990)
2015. jan. 11. 18:38
Ha benne van a bugi a lábban, azt ki kell táncolni! Szó szerint és átvitt értelemben is.
105. grizus (válaszként erre: 103. - Andrea1990)
2015. jan. 11. 18:37
Ne játszuk már el, hogy 27 évesen valami "lecsillapodott" punnyadéknak kell lenni. Nyilván nem olyan, mint évekkel azelőtt, de ez még nagyon is pörgős kor. Csak magadnak akarjál megfelelni, nem elvárásoknak, hogy ennyi meg amannyi idősen mit kéne csinálni. Nem a középkorban élünk. Persze nem is ez a probléma, hanem hogy a pároddal máshogy gondoljátok ezt.
104. Andrea1990 (válaszként erre: 102. - Grizus)
2015. jan. 11. 18:35
Pont ez az a gyerek előtt szeretném még, nem mintha őt majd nem vinnénk majd vhova, persze ha nagyobb lesz:)
103. Andrea1990 (válaszként erre: 98. - Szenasie)
2015. jan. 11. 18:34
Lehet ez is, hogy én nem nyugotam le és készültem fel a családalapításra, hanem még sokkal pörgősebb maradtam mint a párom. Én is látom néhány munkatársamon viszont, hogy a kora ellenére 20 éveseket megszégyenítően élnek:)
102. grizus (válaszként erre: 97. - Andrea1990)
2015. jan. 11. 18:33
Ezt jól látod. Igazából nagyon is fiatal vagy még. 27 évesen az ember simán körbeutazhatja a Földet. Később is, bármikor, de ha gyerek van, már más a történet.
101. ÉvaLány (válaszként erre: 88. - Fincsi5)
2015. jan. 11. 18:32
Nem körbeugrálni kell, de pl. ha egy meglepi utazás jól sül el, lehet a pasi is megváltozik és belátja, hogy nem ülhet otthon mint egy 60 éves, kiégett öreg. Szerintem 1 ilyen alkalommal kiderül milyen is valójában.
100. 4975ebdc2f (válaszként erre: 1. - Andrea1990)
2015. jan. 11. 18:32
ha 9o es vagy akko hova rohannál...mond el neki ami ide leirtál.Fáziskésésben vagy, hozzá képest. De ezen lehet segíteni.
99. unom (válaszként erre: 94. - Andrea1990)
2015. jan. 11. 18:30
De ilyen szempontból most is pocsékolod az idődet, nem? Azért, mert nem szoktál váltani nem érdemes vele maradnod szerintem. Az érzéseidről nem írtál.
98. szenasie (válaszként erre: 94. - Andrea1990)
2015. jan. 11. 18:30
valószínű neked meg el kellene engedned azt, hogy "ez és ez kimaradt annó és neked kellett volna" ne értsd félre nem vagy öreg, csak nem vagy 20éves se. azt értem, hogy szeretnél többet kimozdulni... de nem lehet, hogy ő is jobban menne, ha a saját tempótokba akarnád mozgatni és nem a középiskola-egyetemet visszahozni. a barátnőimen láttom, hogy ha van gyerek,ha nincs hogy ahogy megy az idő,egyre nehezebb 20évesen pörögni... :)
97. Andrea1990 (válaszként erre: 93. - Szenasie)
2015. jan. 11. 18:29
Részben ez is igaz, de valamiért nem szeretném emiatt sem a gyereket sem elsíetni, nem lenne jó ha olyan helyre jönne a gyerkőc ahol ilyen prblémák még fennállnak. Most meg tudnánk magunknak engedni még egy két olyan évet ami még akár bulizásról kimozdulásról szó, ami nemcsak egy wellnes hétvége
96. fincsi5 (válaszként erre: 80. - ÉvaLány)
2015. jan. 11. 18:29

De már mondta neki, hogy mit szeretne. Különben a fiú lenyugvására is azt írtam, hogy ideiglenes.

Csak mire neki újra mehetnéke lesz, akkorra a feleség már 2 gyerekkel otthon várhatja.

És akkor milyen közös élmények lesznek?Mondjuk, az apás szülés? Hát, köszönöm........

2015. jan. 11. 18:28
Nem.15 év.
2015. jan. 11. 18:27
Az igaz, hogy nem szeretném elpocsékolni az időmet, és ezért tenni is szeretnék, de egyik kapcsolatból a másikba sem szeretnék ugrálni, nem tudom ilyen típus vagyok. Igaz be szeretném nagyon pótolni az ilyen téren elveszített évek után.
93. szenasie (válaszként erre: 87. - Andrea1990)
2015. jan. 11. 18:26
1-1,5 múlva már azért fogsz vele maradni mert majdnem 30 leszel és kéne a gyerek és későnek érzed majd keresgetni az ideálisabb apát és ez meg bántani fog... szerintem meg le kell ülni beszélni vele, hogy amíg még nincs gyerek ezt és ezt a helyet látni szeretnéd, mert utána jó ideig csak nehezen tudtok elszabadulni bárhová, vagy nem lesz ugyan az mint most lehetne... arról nem is beszélve, hogy nincs is romantikusabb mint egy szuper nyaraláson összehozott baba (ha már családban gondolkodik :) )
92. fincsi5 (válaszként erre: 86. - Grizus)
2015. jan. 11. 18:22

Arra ráér, 60 évesen barátnőkkel járni színházba, meg kávézni! Neki most 2-3 év igazi élet kellene!:))

Majd utána lehet otthon a gyerekkel.

91. grizus (válaszként erre: 87. - Andrea1990)
2015. jan. 11. 18:22
Ne várj túl sokat. És addig se várj rá, járj másokkal el otthonról. Szerintem.
90. unom (válaszként erre: 87. - Andrea1990)
2015. jan. 11. 18:19
Miért nem most gondolod át? Szerelmes vagy még? Jól érzed magad vele?
2015. jan. 11. 18:19

Ugy kellett volna feltenni a kerdest hogy "Titeket nem zavar, hogy egyeseknek tartalmasabb parkapcsolatok jutnak?"

En megertem hogyha egyetem alatt nem tudtal elni mert nem volt ra lehetoseg, akkor most szeretned bepotolni. Sajnos azt kell mondanom hogy a pasid unalmas (vagy a rosszabb lehetoseg hogy elkenyelmesedett a kapcsolatban). Nekem volt egy ilyen pasim, az elso akivel osszekoltoztem. Nagyon szerettem de o 8 evvel idosebb volt nalam, szoval o mar tul volt az egyetemista bulis korszakon mire en belekerultem. Probaltam bevonni ot is, raadasul felkoltoztunk Pestre egyutt, szoval a lehetoseg meglett volna, de o csak ult a szamitogepe elott es jatszotta azokat a lovoldozos hulyesegeket. Akkor voltam 19-20 eves es nagyon beparaztam hogy az egesz eletem ebbol fog allni. Szakitottam vele, igaz sirtam utana vagy egy hetet folyamatosan es nem is tudtam elszakadni tole teljesen mert aztan ket ev mulva ujra osszekoltoztunk mint haverok, de ezt mar nem elte tul a baratsagunk :-)

Viszont utana osszejottem egy fiuval akivel meg baromi izgalams volt az elet. Mindig volt a taskamban valtas alsonemu meg fogkefe mert sohasem lehetett tudni hogy hol vegzodik az ejszakank.

Neha onzonek kell lenni tudod es ugy elni az eleted ahogy szeretned mert elmulik a fiatalsag gyorsan. Gyerek mellett is lehet csinalni programokat, pl ma usziban voltunk a lanyommal mega ferjemmel ami tok jo, de ezek mar ilyen lightos programok, nem olyan mint amikor a ferjemmel egesz ejszaka biliardoztunk egy pub-ban. :-)

88. fincsi5 (válaszként erre: 56. - ÉvaLány)
2015. jan. 11. 18:18

Én maximum egy meglepi bőrönddel állnék elő, benne a ruháival.

Már beszélt neki arról; mit szeretne, nehogymá'

körbeugrálja, meg könyörögjön egy 28 éves fiúnak, hogy mozduljanak ki otthonról! :))

87. Andrea1990 (válaszként erre: 83. - Kriszta773)
2015. jan. 11. 18:18
Valószínű ha nem változik úgy 1-1,5 év múlva sem akkor átgondolom a folytatást, persze én is vágyom a családra, és lehet addig én fogok változni
86. grizus (válaszként erre: 77. - Andrea1990)
2015. jan. 11. 18:18
Akkor a barátaiddal járj programokra, utazásokra, kalandozni. Persze megértem, hogy vele szeretnél.
85. grizus (válaszként erre: 73. - Kriszta773)
2015. jan. 11. 18:16
Csak a kutyának nem kellek. De én se látok kis hazánkban olyat, aki kéne. Nem jön szembe az utcán. Na mindegy, nem rólam szól a fórum.
84. szenasie (válaszként erre: 81. - ÉvaLány)
2015. jan. 11. 18:15
28
83. kriszta773 (válaszként erre: 75. - Andrea1990)
2015. jan. 11. 18:15

te biztos, hogy őt szereted? úgy értem, ha valaki 28 évesen ilyen egysíkú életre vágyik, rendezkedik be, az személyiségében sem lehet egy szórakoztató emberke, akivel 4 fal között is érdekes lehet. mert a megismerkedés, kapcsolat elején még minden újdonság és izgalmas, de ugye nem véletlenül mondják, hogy lakva ismerszik meg a másik.


aztán lehet, ha beszélsz vele és eljut az agyáig, hogy valóban némi közös programnak, élménynek be kéne férni a taposómalomba, de ha ő nagyon elhatárolódik (ismerek ilyen emberkéket is), akkor nem nagyon marad más választásod, mint beletörődsz az egyhangúságba, kevés élménybe, vagy keresel mást, esetleg magad, a barátaiddal valósítod meg

82. szenasie (válaszként erre: 77. - Andrea1990)
2015. jan. 11. 18:15
akkor viszont nem marad más... ha egyébként jól működtök akkor le kell ülni nyíltan megbeszélni. max kérd meg, hogy ahova nem visz el azokat a képeket albumba tegye el ne ki a falra.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook