Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tisztelet hiánya lehet ilyenkor? fórum

Tisztelet hiánya lehet ilyenkor? (beszélgetős fórum)


1 2
20. 8d00a82c06 (válaszként erre: 19. - Epresturmix)
2020. júl. 14. 12:49

Ez tényleg így van!

Az hogy hova teszi a kávés bögréjét idegesítőbb bárminél!

19. Epresturmix (válaszként erre: 17. - Amaunet)
2020. júl. 14. 12:35

Ilyen dolgokon a tinik szoktak cívódni


Ne gondold. Ó dehogy! :)

A legjelentêktelenebb dolgokon össze lehet veszni. Sőt, ezeken a legjobban. Lényeges dolgokban hamarabb dűlőre lehet jutni. Szerintem. :)

18. Edina5470 (válaszként erre: 17. - Amaunet)
2020. júl. 14. 12:33

20evesek vagyunk. Es lassan 4eve.

Csak az a baj hogy annyira tiszteletlennek erzem ahogy beszel velem olyankor, es hogy nem hallgat meg. Es azok a duh kitoresei. Egy flegma megszolalasom ezt tudja ki valtani belole.

2020. júl. 14. 12:24

Ezt nem tisztelet hiányának nevezném, hanem a felnőttség hiányának.


Hány évesek vagytok és mióta éltek együtt?


Ilyen dolgokon a tinik szoktak cívódni.

2020. júl. 14. 08:28
Ezek teljesen felesleges játszmák. A hosszú, szeretetteljes együttéléshez az kell, hogy alkalmazkodjunk a másik személyiségéhez, szokásaihoz. Kölcsönösen. Ha azt látom, hogy a párom nem képes a szekrényben rendet tartani, akkor onnantól kezdve az nem az ő feladata. Ő ne nyúljon bele, maximum reggel vegye ki azt a három dolgot, ami kell neki. (Én reggel kikészítem neki a cuccait, így meg van oldva a probléma). Fordított esetben ha én nem tudok rendet tartani az íróasztalon, akkor onnantól ez meg nem az én feladatom. Nálunk. pl. ez úgy működik, hogy kiderült az évek alatt, hogy én a papírokkal nem tudok mit kezdeni, és soha nem is találom meg őket. (Viszont én intézek mindent és fizetem be a csekkeket is). Ami papírt hazahozok, azt egy kupacba leteszem az asztalon. Ez szépen gyűlik. Ő meg szétválogatja és elpakolja. De nem érdemes ezeken veszekedni. Én pl. fel szoktam húzni magamat azon, ha ilyesmi miatt veszekszik velem a férjem. De nem sűrűn szokott. A szeretet alapvetően elfogadást is "tartalmazó" csomag. Olyankor szépen elmondom neki, hogy rosszul esik, hogy így beszél és helyette mit kellett volna mondania. Mert az emberek egyszerűen nem tudják sokszor, hogy a nekik nem tesző helyzetre hogyan kéne reagálniuk és tehetetlenségükben megbántják a másikat. Nem direkt akar rosszat (ha szeret és nem az a helyzet, hogy már a jelenléted is idegesíti), csak nem tud jól kommunikálni.
15. d180e33e13 (válaszként erre: 1. - Edina5470)
2020. júl. 14. 08:07
Gyerekek vagytok még:)
14. andi6020 (válaszként erre: 5. - Edina5470)
2020. júl. 13. 22:15
Medve anyám...
13. globus (válaszként erre: 12. - 8d00a82c06)
2020. júl. 13. 21:33
Ááá, én kifinomultabban csinálom. Nem mondok semmit :) Hadd gondolkodjon.
12. 8d00a82c06 (válaszként erre: 10. - Globus)
2020. júl. 13. 21:31

Ugyan, a végén mindig röhögőgörcsöt kapok.

Volt olyan hogy valamin összekaptunk kint az udvaron.

Kicsit halkabban, hogy a szomszéd ne hallja elküldtem haza. Haza a szüleihez. Csak ezt így nem tettem hozzá. Fél óra múlva bementem a szobába és ott fekszik az ágyban. Berágtam, mondtam hogy azt mondtam menjen haza.

Erre csak annyit mondott, hogy azt tette.. Haza jött. 😂

11. df1e1c376c (válaszként erre: 5. - Edina5470)
2020. júl. 13. 21:31
A szekrénybe baromi egyszerű megoldás van: mindenki pakoljon a sajátjába. Én a ferjemebe pakoltam, de neki tilos volt az enyembe. Nála mindig kupi volt, de nem izgattam magam rajta, ha valamit nem talált, vagy olyan gyűrött lett, mint amit a kutya szájából rángattak ki, o baja.
10. globus (válaszként erre: 7. - 8d00a82c06)
2020. júl. 13. 21:27
Ha ennyire nem is, de tuti, hogy visszakapja valamilyen formában.
9. df1e1c376c (válaszként erre: 6. - Edina5470)
2020. júl. 13. 21:27
Mi a volt ferjemmel tányért is hajigaltunk. Mondjuk nem ilyen piszlicsare dolog miatt.
8. globus (válaszként erre: 6. - Edina5470)
2020. júl. 13. 21:27
Az nem lehet, hogy sokáig laktatok mamahotelben, és igazából nincsenek beosztva a feladatok?
7. 8d00a82c06 (válaszként erre: 6. - Edina5470)
2020. júl. 13. 21:24

Én simán!

Ha ezerszer kérem valamire, de csak azért se, üvöltök, csapkodok és elküldöm az anyjába!

6. Edina5470 (válaszként erre: 4. - Globus)
2020. júl. 13. 21:19

De annyira hogy megbantod a masikat, duhongsz és nem erdekel az se mit mondd. lekezeloen beszélsz meg csapkolodsz, dobalozol duhodbe?

O ezt csinalta

2020. júl. 13. 21:14
Hat multjir a ruhas szekrenyben rendet rakott es kiakadt rajta hogy par nap utan megint hogy nez ki. Es morogva kipakolja, kidobja a ruhakat es ugy mondja hogy nem hiszi el mivan mar megint a szekrénybe. Miközben en is allandoan utana pakolok mert o meg mindent kint hagy az asztalon, meg mindent az ágyra dobal, es van hogy amig nem megyek es nem pakolok el azzal a 5szennyes ruhaval meg kulccsal, meg, pénztarcaval alszik. Meg hogy dejo hogy megint igy lett kivagva a muzlis zacsko szorni se lehet normalisam olyan cseszegetesnek erzem ezeket. Mintba o mindent jol csinalna. Es hogy en flegma stilusban beszéltem vele, es ilynekor annyira felhuzom vele, hogy nem tudja magat vissza fogni mindig. De en nem erzem hohy flegma lettem volna vele. Inkabb csak idegesitett hogy belekot ha valamit nem ugy csinalok
4. globus (válaszként erre: 1. - Edina5470)
2020. júl. 13. 21:08
Problémáddal nem tudok azonosulni, de őszinte leszek, flegmázástól nekem is elborul az agyam :/
3. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Edina5470)
2020. júl. 13. 21:05
Mégis miket hagysz elő és hol?
2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Edina5470)
2020. júl. 13. 21:04

Más a vérmérsékletetek.

Attól még tisztelhet, szerethet.

2020. júl. 13. 20:49

A párommal többnyire normálisan banunk egymással, vagyis szeret a kedvemben járni, mindig erdekli a véleményem es ehhez mérten alakítja a dolgokat. Alltalaban mindig eloterbe helyez, sosem fontosabb neki más program mint hogy velem legyem. Szeret neha napján meglepni. Ha szomoru vagyok megnyugtat, mellettem van, es aggódik.

Az utobbi idobe a konfliktus helyzeteket is sikerult rendezni normálisan, megertve egymast,viszont azért mert mar nem az első eset, hogy durvan össze vesztünk, es nem szépen beszeltunk egymással. O duhongott párszor kikelt magabol, mindig azt mondta hogy az en stilusom hozza ki nala leginkább. Utalja azt a flegma stilusom amivel meg tudok szolalni amivrl elboritom az agyat. De megbeszéltük hogy meg egy ilyen elofordul vege. Hat aztan tenyleg nagyon jol minden. Tenyleg a hulyesegeimet normalisan reagalta le,meg ha tudott volna is nem bántott meg szavakkal. Sokaig igy ment. Majd 2napja elojott ujbol. Zavart valami amiert mostanaban allandoan szol es neha morog. En mondtam neki hogy ugy erzem mostanaban semmi nem jo amit csinalok, mindenbe belekot, es jo hogy ennyi mindent rosszul csinalok. Mert mostanában csak megszolni tud azt nem mondja mit csinalok jol. Hát ezt mondtam neki. Es aztan nem mentem oda hozza mert kicsit duzzogtam, aztan oda jott probalt kezdemenyezni hogy miert hiszem ezt meg minden csak szol pár dologért hogy ne hagyjuk szet a dolgokat mert ezekert o fizet,de hogy akkor inkább nem mond semmit ezek utan, es eleg rendesen kikellt magabol. Becsapta az ajtot. Aztan msr nem is igazan akart meghallani. Nem tul szépen beszelt, ha mondtam valamit annyit mondott hogy hagyjuk mar a faszba. Hat igy beszelt velem. Csapkolodott, duhongott. Elegge tulzasba ment megint. Ilyen veszekedések alkalmaval miert nem tud annyira tisztelni hogy ne beszeljen igy velem. Mikor normal helyzetbe uhy latom tisztel engem. Ilyemkor uby érzem nem is szeret.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook