Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tipegők a kifutón fórum

Tipegők a kifutón (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
4. f3000dc5ef (válaszként erre: 2. - Annie1130)
2013. aug. 14. 13:25

Én nem záratnám be, mert mind szereti a gyerekét. Csak helyre kellene benne pakolni, hogy máshogy is ki lehet fejezni.



Akkor jó, ha az apukák azért észnél vannak. A legutóbbi adásban majdhogynem megtapsoltam egy apukát....a kiscsaj (5-6 éves???) nagyon el volt szállva magától...majd azt mondta, hogy ő szép, a tesója meg csúnya....apuka szépen felemelte, és azt mondta: itt van vége a versenyének. Pedig hisztizett ám a kiscsaj meg anyuka is :))))

2013. aug. 14. 13:23

Érdekes egy műsor.....én bizony végig szoktam nézni....és csak lesek.

A múltkor az volt a csúcs, hogy mivel fiai születtek, hát azokat járatta a mami szépségversenyekre. A hétéves kissrác már nyálgép volt, és meg volt róla győződve, hogy ő a világ közepe. Anyuka benevezte a két hónapos öcsikét is. Majd elmondta, hogy szépen pózolt...


És gyakorlatilag az összes anyuka finoman szólva a is túlsúlyos....pedig mind azt állítja magáról, hogy valamikor ő is halomra nyerte a díjakat.

2013. aug. 14. 13:22
Az, hogy mi a "normális", arról hosszasan lehetne filozófálgatni. Szerintem nem az, és úgy gondolom, szerencsére a többség számára sem az, viszont az anyuka számára, aki ezt teszi a gyerekkel, az az...:( Én bezáratnám az ilyen "szülőt", mert veszélyezteti a gyereke ép testi-lelki fejlődését.
2013. aug. 14. 13:19
Néha sikerül belefutnom ebbe a műsorba, de olyankor kapcsolok is el gyorsan, mert felmegy az agyvizem ilyenek láttán. Nem értem, hogy tehet ilyet egy szülő a gyermekével. Szerintem gusztustalan és undorító. Ez csak számomra ilyen negatív megítélésű és normális? Vagy tényleg nem normális, hogy ilyenek vannak? Kíváncsi vagyok a véleményetekre.
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook