Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti mit tesztek, ha a párotok erőlteti, de nektek nincs kedvetek hozzá? fórum

Ti mit tesztek, ha a párotok erőlteti, de nektek nincs kedvetek hozzá? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
219. csgybzs (válaszként erre: 1. - Tudd meg!)
2012. júl. 20. 11:21
Ilyen szerintem jól harmonizáló kapcsolatban ritkán fordul elő, de ha a szexhez nincs is kedve valakinek, nagyon sok kényelmesebb és könnyebb úton tud örömet szerezni a párjának. Így mindenki boldog.
218. 2a69f78972 (válaszként erre: 217. - C22ca7f12f)
2012. júl. 20. 11:19
Szia!:)
217. c22ca7f12f (válaszként erre: 216. - 2a69f78972)
2012. júl. 20. 11:14
sziasztok.csatlakozom az egyetértőkhöz
216. 2a69f78972 (válaszként erre: 215. - Spinneli)
2012. júl. 20. 11:06
És én is!
215. spinneli (válaszként erre: 208. - A0c1361e44)
2012. júl. 20. 11:03
Ezzel én is így vagyok.
214. 2a69f78972 (válaszként erre: 210. - Mazsinka)
2012. júl. 20. 10:53

Na jó, fussunk neki még egyszer a gyengébbek kedvéért - remélem utoljára - mert eddig szórakoztattál, de most már kezdesz untatni.


Szíveskedj megmutatni, hogy hol írtam én olyat, hogy a férjet/pasit, taktikából kell elhárítani ?

HOL ÍRTAM ILYET ???...mert te egyre ezen lovagolsz.


Arra reflektáltam, hogy ha valaki ha kívánja, ha nem, "okos nőként" tálalja magát, nehogy a férje félre járjon.

Ez szerintem elég gáz!


Változatlanul fenntartom, hogy ha valakinek nincs hozzá valamiért kedve, akkor azt favágásszerűen, kötelességből végzi, nincs benne semmi izgalom, JOBB HA MEGMONDJA, (vagy érezteti) HOGY NINCS SZEXRE HANGOLVA.


Ezt írtam le idáig egy párszor, mindenki megértette, csak neked nem sikerül, pedig a szövegértelmezés általában már csecsemőkortól megy, arra szellemileg alkalmas egyéneknél.


Hogy nekem valamiről mi a véleményem, az az én szuverén jogom, senki nem hatalmazott fel téged itt más véleményének a zsűrizésére.


Először is: NEM ÉN SZÓLÍTOTTALAK MEG !

Minden hozzád intézett hsz-om, a te hozzám intézett irományodra volt válasz.


"szerintem előbb csalják meg azt, aki folyton visszautasít, mint azt, aki sűrűn kapható rá. Nekem se esne jól, ha a párom elhajtana, aztán ráfogná az izgalomra."



Senki nem mondta itt a fórumon - én végképp nem, -

hogy folyton vissza kell utasítani egy pasit.

Ezt hol álmodtad ???


Most már sikerült végre megértened a problémát ?


Akár igen, akár nem, keress magadnak más játszótársat, mert mint a fentiekben írtam, számomra már unalmas vagy!

2012. júl. 20. 10:27

Fórumindítónak: ha x ideig bármikor kapható voltál egy jó kis szexre és most már nem, ott valami gond van. Vagy a kapcsolatban, vagy az egészségben.

Ha egyébként szereted a párodat és vele akarsz élni hosszabb ideig, akkor érdemes lenne megnézetned magad. Sok fogamzásgátló is libidó csökkenést okoz, valamint az endokrin betegségek is.

A betegségeket egy vérvétellel kizárhatod, a fogamzásgátláson pedig változtathatsz ez okozná a problémádat.


Nem vagyok benne biztos, hogy a kérdésedre kapj választ.


Véleményem szerint, ha valakik tényleg összeillenek, akkor ott az igény hasonló és ez mindig így van az első hónapokban és a sokadik évben is.

2012. júl. 20. 10:23

Hogy kit csalnak meg?

Pontosan nem tudnám megmondani, de azt hiszem ilyen azoknál fordul elő, akik sosem voltak igazi társai egymásnak és egy idő után a megcsaló rájön, hogy ez a kapcsolat neki nem jön be, így keres mást.


Amit nem értek meg ebben az az, hogy miért kell így rendezni? Miért nem lehet lépni, ha nem jó amiben van az illető? Miért jobb neki, hogy titokban teszi meg?


Na, de ez nem is ennek a fórumnak a témája...

2012. júl. 20. 08:57

És még annyit: úgy jön le az egész, hogy azoknak a nőknek kell rosszul érezni magát, akik gyakran kedveznek a párjuknak kényeztetéssel.


Szégyelljétek magatokat, lányok!Hogy gondoljátok? :)

Kettőt lehet találni, hogy kit csalnak meg előbb, azt, akitől megkap mindent a férj, amit szeretne, vagy azt, aki visszautasít. És ez nem gumibaba-effektus, hanem odafigyelés és törődés.


Persze ugyanez működik FORDÍTVA is.

210. Mazsinka (válaszként erre: 209. - A0c1361e44)
2012. júl. 20. 08:52

Örülj neki, hogy jól működik, és tapasztaltnak mondhatod magad.


Én erre a kijelentésre kaptam fel a fejem:


"Aztán téged meg azért fognak megcsalni/elhagyni, mert semmi izgalmas nincs benned, mert állandóan tálalva a nunci, csak egy füttyentés kell! "


Először is, ő nehezményezi, ha én véleményt alkotok, de neki szabad, sőt előre tudja, hogy kit miért fognak megcsalni, és persze mindent az élettapasztalatával magyaráz.


Másrészt meg ne mondja már nekem senki azt, hogy egy férjet ilyen módon kell, hogy kijátszon egy felnőtt nő. Szerinte pedig az az izgalmas, ha "nincs állandóan tálalva a nunci"-ilyen praktikát bevethet egy tini, de nem egy érett kapcsolatban lévő nő.


Ezt úgy tudom elképzelni, hogy a férj próbálkozik, ő meg elhajtja szántszándékkal, azzal, hogy ezáltal izgalmassá váljon. Ha nincs kedve, nincs kedve, meg kell mondani és kész, de ebben nincs semmi izgalom.


Azt meg végképp nem tudhatja, hogy miért fogják majd megcsalni az illető hölgyet, ha meg fogját. De szerintem előbb csalják meg azt, aki folyton visszautasít, mint azt, aki sűrűn kapható rá. Nekem se esne jól, ha a párom elhajtana, aztán ráfogná az izgalomra.

209. a0c1361e44 (válaszként erre: 152. - Mazsinka)
2012. júl. 20. 08:05

Az én évtizedes házasságom jól működik:)

És még sokaknak. A hoxán nem ezek nyafognak, hanem azok, akiknél gond van.


Én biztos vagyok benne, hogy sosem fogok itt nyafogni, hogy a férjem nem kíván, a férjem nem foglalkozik velem, a férjem megcsalt és társai témákban.

És még sokan nem fognak itt fórumot nyitni az évtizedes és több évtizedes házasságban élők közül, mert igen, nekik jól működik a házasságuk, mert tapasztaltak a saját életükben, mert nekik bevált. És hitelesek is. És a tapasztalat nem csak akkor jön, ha valaki megöregszik. Én nem érzem magam öregnek, de van tapasztalatom bizonyos dolgokban, helyzetekben. pl. 15 évesen már hatalmas tapasztalattal rendelkeztem a sportban:)


És igen, egy férjet nem kell kijátszani, mert egy férj tudja, hogy a felesége mire vágyik és fordítva is így van. Nem kell azt mondani, hogy nem, mert a férj érzi és nem is próbálkozik.


És tök felesleges ezen vitatkozni.

208. a0c1361e44 (válaszként erre: 111. - 2a69f78972)
2012. júl. 20. 07:49

Szerintem is.


És egy kapcsolatban már tudjuk, hogy a másik mikor akarja és mikor nem.

Még azt sem kell mondani, hogy fáj a fejem, de egy érintésből tudjuk, hogy most igényünk van rá mindkettőnknek.


Én egyébként gyűlölöm a női praktikákat.

Sosem akarom elkápráztatni a férjemet, illetve azzal szexre felhívni, hogy beöltözök, új frizurát bármit csinálok.

Az nálam alap, hogy igyekszem jól kinézni mindenki kedvére. Ha csak ilyenek miatt indulna be a férjem, akkor már rég nem lennénk együtt.

2012. júl. 20. 07:47

Az exemmel voltak erről viták,mert mindig stresszben éltünk,nekem meg pörgött az agyam,ez pedig eléggé gátolja a nedvesedést,még ha szereted is a másokat.Csináltam párszor nem is az,hogy kedv,hanem szinte odafigyelés nélkül,mert nem tudtam lekapcsolni az agyamat,nem volt jó.,

A mostani párommal szerencsére egyforma a vérmérsékletünk.

206. 74f8c12b8e (válaszként erre: 177. - 2a69f78972)
2012. júl. 20. 07:42

:D :D :D

:D :D

205. 91d4989ab9 (válaszként erre: 204. - 9f86e86d50)
2012. júl. 20. 01:02
:D
204. 9f86e86d50 (válaszként erre: 202. - Timycat)
2012. júl. 20. 00:59

Mi vagy Te kenyér? :D A vajat kenik a kenyérre, van amikor engem is kenyérre lehet kenni. Meg a nutellát, de ha ezt hasonlatként használjuk az elég gusztustalan.:)Piros betűs napokon meg meggylekvárt? Olyan kis buci megállapítás volt ez. XD

De most komolyan nehogy feldagadj emiatt mint a kelt tészta, 2x1,5-2óra még gyúrni is jó! Becézhetjük a másikat Péksüteménykének. :)

Persze van aki nem szereti ha a torkán akad a kifli mert a csücskét is sokallja mások meg akár kettőt-hármat is betolnának egyszerre, a férfiak meg élnek-halnak a zsömlékért.:) A szendvicspártiakról még nem is beszéltünk.

Az meg még inkább érdekes, ahogy többen jelzik mennyire nem jó mindig a szénhidrát, aztán meg nem egy "receptklub" fórumon belül cserélgetik más nicken a fogásokat. :D

Akinek unalmas a hazai koszt, az szívesebben veszi a szezámmagosat, pedig csak lehet arról lenne szó, hogy értékeljük a gesztusokat, és ne negatív ízesítést keressük...

2012. júl. 20. 00:51
A reggeli és az esti torna.
202. timycat
2012. júl. 20. 00:41
Még nem tisztáztuk ki mit ért szex és azonbelül is napi 2 szex alatt. Mert napi 2x10 perc szánalmas, ennyiért ne kenjen össze, de napi 2x1,5-2óra már-már versenysport, ahhoz már komoly erőnlét kell.
201. 9ec59d8582 (válaszként erre: 200. - Be749d73f9)
2012. júl. 19. 23:45
:D Jó lehet 5 is, aztán egy nap szünet, de ha mindennap 2 az olyan kényszeresnek hangzik.
200. be749d73f9 (válaszként erre: 199. - 9ec59d8582)
2012. júl. 19. 23:43
Tényleg???? :P
2012. júl. 19. 23:42
Napi 2 még gombócból is sok.
198. dabaka
2012. júl. 19. 23:39
Korábban én is többre vágytam (még terhesen vagy szoptatósan is), de mióta fogamzásgátlót szedek, mintha csillapodott volna a vágyam. Azóta kb hasonlók az igényeink. Adjuk egymásnak a jeleket, ha ráindultunk, meg a körülmények is alkalmasak és akkor teljes az összhang.
197. be749d73f9 (válaszként erre: 195. - 9f86e86d50)
2012. júl. 19. 23:34

Én csaj vagyok, de a napi kettő szerintem is pozitív, nagyon is!!! Napi kettővel kb. ki lennék békülve... :) és elégülve... :DD

Vérmérséklet....hát igen...sok múlik rajta! Tapasztalat...

2012. júl. 19. 23:22
A párom sajnos nem erőlteti... igencsak eltér az igényünk e téren. Kezdem feldolgozni...
195. 9f86e86d50 (válaszként erre: 34. - 37403e3af4)
2012. júl. 19. 23:09

Érdekes összegzés, de akkor talán nem a férfiban van a hiba! Hiszen az nőként kezeli a lányt. Napi kettő együttlét kinek mennyire sok. De két egymást valóban szerető fél esetében ez nem kóros.

Két hasonló vérmérsékletű ember illik össze.

Ám ha én szeretem a társam akkor annak szexuális közeledése is hasonló rezgéseket vált ki belőlem.

Ha nem szeretem akkor történik az meg, hogy nem mindig jó vele. Sokan hálásak lennének négy év után is napi két szeretkezésnek.

Persze a bensőséges dolgokra vigyázni,kell. Könnyű valakit megvádolni azzal, hogy szexfüggő, ahelyett hogy beismernénk mi szerettünk ki belőle.

Ha egy férfi négy év után is kétszer kívánja kedvesét, vagy többször az szerintem pozitív jel. Persze mert férfi vagyok igaz?

Lehet, de azt gondolom azért keresi a két nem egymás társaságát mert vágyik az egyesülésre, lélekben és testben is.

194. féknyom (válaszként erre: 192. - 67ba0d2361)
2012. júl. 19. 22:45
Hehe, nekem még sosem volt olyan, hogy nem volt kedvem. Nem kell félned, nem bánt a bácsi.:)
193. globus (válaszként erre: 177. - 2a69f78972)
2012. júl. 19. 22:42
Mi vaan? :) Küldök szalonnát, ha netán elfogy, az enyémből kettőnknek is jut :D
192. 67ba0d2361 (válaszként erre: 191. - Féknyom)
2012. júl. 19. 22:39
Na így kezdjen veled az ember!!!!! Szép!!! :DDD
2012. júl. 19. 22:38
Lefejelem.
190. c22ca7f12f (válaszként erre: 189. - 25d4b44717)
2012. júl. 19. 22:13
na ne...ideért a vihar:( úgy szakad meg süvít a szél hogy csak na
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook