Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tesztek ha a Párotok családja nem kedvel? fórum

Mit tesztek ha a Párotok családja nem kedvel? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2008. szept. 30. 20:20
Semmit. Ha nem kedvelnek, hát nem kedvelnek. Érzés kölcsönös.
2008. szept. 2. 07:05
lesz@rom,nem érdekel!
2008. júl. 26. 19:47
Engem sem kedvelnek.Már csak azért se mert párom 300km-re van tölük és én vagyok a bunko és a taho,hogy ittmarad nálunk.Nem véletlenül jött el otthonrol....Tavaly nyárig birtam a jopofizást volt 1 szép veszekedés párom engedett nekik 1 honapig külön voltunk utánna jött vissza hozzám.Azota mi boldogabbak vagyunk mint valaha én meg nagy ivben Sz..ok rájuk.Mondogathatnak akármit elengedem a fülem mellet ha meg is tudom azota nem is láttam öket.
2008. júl. 26. 11:58
mit teszek? nem sokat - ők nem sokba vesznek, gyerekként kezelnek, mivel nagyon okosak és szépek és a világon a legintelligensebbek a 8 általánosukkal :)) én meg picit többet tanultam, de én vagyok a hülye, a tudatlan, az oktalan ... ezek után mit tegyek nekik? elkerülöm őket, hogy ne is idegesítsenek, amikor muszáj találkozni velük, akkor meg jópofát vágok hozzájuk és kész :)) nem így kell??
2008. ápr. 4. 14:10
Nem érdekel.
105. ab4b6bc17d (válaszként erre: 102. - Szabotimi)
2008. ápr. 4. 14:08
Hát ez nem semmi! Én is érzem, hogy nem vagyok a kedvencük, azért ilyeneket nem mondunk egymásra. Persze a hátam mögött, ki tudja? Lehet, hogy kövér disznónak hívnak? :)
104. szabotimi (válaszként erre: 103. - Munya)
2008. ápr. 1. 18:38
Nem szól semmit! Az én anyám is kitessékelte 20perc után. Ráadásúl a munkahelyére ment be és nem igazán zavartatta magát, hogy ha más bement az irodába. Apám után a boltba is be ment, hogy ecsetelje milyen csapnivaló vagyok- az azért hozzátartozik a történethez, hogy apámmal 10évig nem találkoztam mert a válás után nem foglalkozott velünk. Lassan 2 éve találkozgatunk ahogy megszületett a fiam.
103. Munya (válaszként erre: 102. - Szabotimi)
2008. ápr. 1. 14:09

hát, basszus :) ezen kár neked morognod. Ekkora taplót, és párod mit szólt hozzá?

Az én anyám páros lábbal rugdosta volna ki (teszem hozzá anyós még vele sem áll szóba, mert szerinte Ő is "egy büdös rib...c").

2008. ápr. 1. 13:17
Engem is utálnak. Anyósom elment anyuhoz és közölte vele, hogy a fiacskájának az előző barátnői külömbek voltak mint én, még fényképet is akart mutogatni. Ezek után vegyék úgy, hogy nem is létezem. Én is így teszek. Még a fejünket is elfordítjuk az utcán és nem köszönünk egymásnak. Tiszta inteligencia mi?? Én ugyan köszöntem neki 3 hónapja ő meg úgy köszönt, HOgy jó napot szutyok dugó. Erre kár köszönni:(
101. ab4b6bc17d (válaszként erre: 61. - Eve20)
2008. ápr. 1. 13:11
Ez nagyon igaz, hogy okos enged, szamár szenved. Csak éppen van egy hátulütője is! Ha mindig csak hagyod magad, rádtelepednek. Ráderőszakolják magukat. S még véletlenül sem kérik ki semmiben a véleményedet (a saját életedre vonatkozóan).
100. ab4b6bc17d (válaszként erre: 44. - Mothertiger)
2008. ápr. 1. 13:04

Én megértelek! Bennem is megfordult a dolog, amikor rámtámadtak és mindenfélével letámadtak, miután eltanácsoltam a lányomtól a beteg unokatestvéreit.

Nagyon igazságtalanul bántak velem! És elsősorban az unokájukkal, mert nem az ő javát nézték, hanem végre alkalmat találtak arra, hogy nyíltan is belémkössenek és mindennek lehordjanak, holott én mindig tisztelettel fordultam feléjük.


De akkor nagyon kiakadtam, mégis emberi hangon szóltam hozzájuk (nem úgy, mint apósom, hogy üvöltözött, mint a sakál), hogy beszéljük meg. Anyósom szeme meg szinte keresztüldöfött... szerintetek milyen érzés, hogy így nekedtámadnak, s ráadásul az unokákkal is kivételeznek?


Na, akkor elkezdtem csomagolni, hogy a gyerekkel együtt lépek. Csak a férjem könyörgött, hogy ne menjek, hogy ne kelljen választania köztünk. Nem kértem, de azért én úgy gondolom, hogy az ő családja most már mi vagyunk! A többi családtag, a szülők, testvér meg a tágabb családhoz tartozik. S most már minket kell megvédjen. Csak az a helyzet, hogy az ő családjában a huga és az apjuk a kiskirályok, a többieknek meg kuss! Így, szó szerint.

Én azonban nem hódoltam be, mert általában nem vettem fel a kesztyűt. Nem gyávaságból, békességből.

99. Munya
2008. ápr. 1. 13:04
Anyós utál, a többiek nem! 7 év után eljutottam arra a szintre, hogy le..arom! Sajnos előbb kellett volna :(
98. ab4b6bc17d (válaszként erre: 42. - Ffae4b3e55)
2008. ápr. 1. 12:56
Szia! Szerintem meg adódhat olyan helyzet, amikor választani kell. Talán nem örökre, de amikor valakit az anyósa/apósa állandóan szid és gyűlölködik (s talán még egy fedél alatt is laknak), hát akkor ugyan már, csak a békesség kedvéért nem szabad hagyni magunkat! Vagy azért, hogy a férjnek jó legyen. Mert az nem élet a gyermekes anyának, ha a férj családja állandóan, indokolatlnul szapulja! Nyílván egy idő után elszakad a cérna, mert nem kell annyiban hagynia a dolgot!
97. ab4b6bc17d (válaszként erre: 39. - Huenya)
2008. ápr. 1. 12:50

Szia! Én nem tudom, te hogy vagy vele, de ez az átmenés is olyan dolog... hogy ők is megtehetik! Miért mindig nekünk kell hozzájuk menni? Ők miért nem jöhetnek hozzánk? Bírom, amikor anyósom számonkérően megkérdezi, hogy miért nem megyünk fel hozzájuk, már ezer éve nem látta az unokáját... könyörgöm, mintha ő nem tudna jönni! Csak beül az autójába és lejön, hiszen egy faluban lakunk.


Tudjátok, ebbe az a legtragikusabb, hogy volt idő, amikor egy házban laktunk, ők a földszinten, mi meg az emeleten. És elvárták, hogy ott is mindig én vigyem le a picit (mert akkor még egészen kisbaba volt a lányom), én cipelgessem lefele a meredek lépcsőn császár után. Egy ideig csináltam, aztán már nem érdekelt, nem mentem. S ha szóltak a férjemen keresztül, akkor mondtam neki, hogy ők is fel tudnak jönni, elvégre nem barikádoztam el az ajtót!

2008. ápr. 1. 12:30

Személy szerint én a békés megoldások híve vagyok és sajna tűrök, mint a bárányok. Na, ez a legjobb kifejezés rá, hallgatok, mint a bárányok :( amikor minduntalan meg akarják mondani, hogy mit tegyek, meg mit ne, hogy hogya hagyjam a három éves lányomat cselekedni, magyarán beleavatkoznak az életünkbe. A sógornőm is azt hiszi, hogy egy okostojás és bődületes ostobaságokkal traktál (amiken csak magamban nevetek, mert egészségügyis a végzettségem), szóval a békesség kedvéért ráhagyom. Lehet, hogy ez volt a baj, mert egyre inkább rám akarják erőszakolni a saját - nagyon sok esetben buta - felfogásukat és nem veszik figyelembe, hogy mi már egy külön család vagyunk, saját elképzelésekkel, nézetekkel, stb.


Egyetlenegyszer robbantam ki úgy istenigazán, amikor a kedves sógornőm a gyerekeikt torokgyulladással hozta az akkor mér kis csecsemő lányomhoz. És én lettem a rossz anyósom szemében, hogy hogy mertem beszólni az ő kislányának, hogy ne hozza betegen a gyerekeket a lányom közelébe. Értitek! Ezzel is elárulta, hogy a lányomat nem érzi olyan unokájának, mint a másik kettőt, mert félig egy idegentől, vagyis tőlem van! Na, ezt azóta is érzem, hiába békültünk meg, nem szeretett meg.

Apósom meg annál az esetnél mindennek lehordott, ami nem is tartozott a témához, hát azt sem könnyű elfelejteni.


Szóval ők nem kedvelnek engem, mert egyszer szólni mertem, meg ráadásul nagyvárosi vagyok, így teljesen más. Én meg akkor nem kedvelem őket, amikor rám/ránk akarják erőszakolni magukat, s persze ott manipulálják a három éves lányomat, ahol csak lehet. Csak hogy egy egyszerű példát mondjak, én nem adok neki nyalókat és kockacukrot enni, mert eszik elég sok más édességet. Ők meg direkt nyomják a szájába. Abba persze nem gondolnak bele, hogy milyen rosszat tesz a fogainak.

Vagy amit szintén rühellek és hiába kérem őket, hogy ne, jéghideg innivalót adnak neki inni, amitől persze beteg lesz a torka. Nem értem, hogy nem lehet erre figyelni? Hát mirét akarnak rosszat az unokájuknak?? Sógornőm meg jön az "okos" beszólásaival, hogy "Edzeni kell a torkát!" - hát ne tudjátok meg!

2008. márc. 28. 12:49
Semmit. Nem velük élek.
2008. márc. 1. 10:47
Semmi különöset, az anyósom már húsz éve nem kedvel ezzel elérte hogy én sem tudom igazán szeretni, de elfogadom őt úgy ahogy van, nem veszek róla tudomást.Régebben ez a dolog nagyon zavart és rájöttem hogy semmi értelme ezen parázni, nem kell tudomást venni róla.
2008. márc. 1. 10:42
Most én mit tennék,ha így volna?Nem nekem kéne szerintem tennem semmit,hanem nekik elfogadni,hogy én vagyok a gyerekük párja,és kész...ez nem csupán szimpátiára menő dolog,hisz nem őnekik kell velem élni...egyébként elfogadtak,mert eleve párom is úgy áll a dologhoz,hogy elfogadjanak,és nem adja alájuk a lovat,(nem mintha kellene,mert tényleg szeretnek),mint egyes kapcsolatokban,hogy anyukának mindig igaza van...akkor meg maradjon anyuci kicsi fia,de nekem férfira van szükségem,és nem egy gyerekre,aki felnőtt,de az anyjától,vagy szüleitől függ...nekem ez a véleményem...
2008. febr. 28. 22:36
nem kedvel, érdekből vannak velem, vagy ellenem, mikor mi esik nekik jól. már letojom...régebben felzaklatott, mikor ember anyja előttem üvöltötte a páromnak, hogy: minek hozod ezt ide? ma már egy szavára nem adok, remekül elfecsegek vele az időjárásról és kész. nem kell mindenkinek a kedves, ölelős oldalam, ez van. ha meg a fiammal kapcsolatban tesz keresztbe, mint a múltkor is, még felhívni is elfelejtem, hiába volt épp akkor kórházban. szült egy lányt, meg egy fiút, foglalkozzanak vele ők, meg az öregemberrel is, nekem van rajtuk kívül elég bajom. segítettem sokat, mindig belémrúgtak, lábtörlő meg nem én vagyok :)
2008. febr. 28. 22:32

nem foglalkozok velük. de ha meg mégis, akkor igyekszem velük kedves lenni, úgy, hogy érezzék hogy nem megalázkodom.


még jó h szeretnek :)

2008. febr. 28. 21:18
semmit, nem a családjával szeretnék élni, hanem vele!
2007. nov. 2. 17:08
ha a párom családja nem kedvelne akkor egyszerûen nem foglalkoznék velük. próbálnék ugyan valamilyen jónak látszó kapcsolatot kialakítani, de nem hajtanám sokat magam értük.
2007. szept. 25. 09:48

jaj bocsi :P


Akkor viszont jó karácsonyozást nektek...

Mi a Kedvesemmel ugyanakkor Svédországba utazunk...

87. huenya (válaszként erre: 86. - 472361965f)
2007. szept. 24. 18:16

olyan aranyos vagy :)

de asszem történt egy kis félreértés... a megyek hozzá itt azt jelenti, hogy utazok ki hozzá, mert most angliában van, és megyek hozzá karácsonyozni :) az esküvő...hát az ugye kicsit arréb van, de remélhetőleg lesz :)

2007. szept. 24. 06:42
Huenya: Gratulálok Neked, és sok boldogságot Nektek!:)És remélem olyan esküvőd lesz amiyenről mindig is álmodtál. :)
85. puhika
2007. szept. 23. 19:15
Nem foglalkozom velük
84. huenya (válaszként erre: 81. - 472361965f)
2007. szept. 23. 18:43

köszi, az elkell...

így van! soha nem fog sikerülni neki!

és nem adom meg neki azt az örömöt, hogy összeroppanok! csináljon csak amit akar, én szeretem a páromat és ő is engem és 83 nap múlva megyek hozzá!!!

2007. szept. 21. 21:09
Ez jó ötlet..kár hogy akkor is megtalálnak.. :((
2007. szept. 21. 16:25
Nagyívben elkerülöm,hacsak lehet.
2007. szept. 21. 11:09

Huenya kitartás!!!

A lényeg hogy nem sikeült neki...

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook