Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti mit tennétek? Megalázó? fórum

Ti mit tennétek? Megalázó? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2010. ápr. 16. 14:17

A 72-es bejegyzésed ebből a szempontból teljesen nevetséges, jó hogy nem mondod meg biztosra, hogy milyenek a szexuális szokásai.

:)

78. spinneli (válaszként erre: 76. - C5e4f82e3f)
2010. ápr. 16. 14:16

Nem az a gond, hogy válaszolsz, hanem készpénznek veszed az elképzelésedet.

Vadidegen emberről beszélünk, nem tudhatod biztosan mi motiválja.

2010. ápr. 16. 14:15
Szerintem a Tankcsapda felhangosítása pedig a korai anális szakaszban elfojtott érzelmekre utal.
2010. ápr. 16. 14:14
Szerintem öszintének kéne lenni egymással itt, ha valaki kérdez valamit, öszintén kéne válaszolnotok, nem pedig a topiknyitót megkimélni az esetleges fájó, de igaz válaszokért. Sokan szépítgetnek, de annyira kézenfekvö ez a dolog, amiket leírtam. Másképp nem viselkedne igy. Öszintén, aki érzi, hogy szereti a párja, az át szokta élni ezeket a sunyi nézéseket meg kommentárokat a párjától?? :)) Na látjátok..., nem! És ráadásul aki sunyin néz, az még hazug is, tehát titkolózik, becstelen! Ez egy becstelen ember!! És aki mást mond, az szépitget!
75. spinneli (válaszként erre: 73. - C5e4f82e3f)
2010. ápr. 16. 14:13
Szerintem a busz hátuljába megcsalta egy kis cserfes C kosarassal, de mivel bűntudata lett tőle kompenzálásképpen biztos csak Junkies-t hallgat, Tankcsapdát már nem.
74. spinneli (válaszként erre: 72. - C5e4f82e3f)
2010. ápr. 16. 14:11

Akkor szerencse, hogy távterapeuta vagy, aki a vele azonos szinten álló nem idióta emberrel éli a társadalom által legnormálisabbnak tartott párkapcsolatát.

Egy hiteles példa mindenkinek juj de jó.

:)

73. c5e4f82e3f (válaszként erre: 71. - Spinneli)
2010. ápr. 16. 14:11
Pedig egyértelmü a helyzet. És a sunyi nézésre pedig az a magyarázat, hogy néha nem akar lebukni és akkor figyelgeti a neki sokkal jobban tetszö nöket. És biztos mindig rájuk gondol, az ágyban is egy általa szépnek tartott nöre gondol végig, a topiknyitó csak egy eszköz számára, mert szép nöhöz úgyse jutna soha, maximum csak pénzért, annyi meg gondolom nincs neki, mert ugye buszsoför. Szóval marad neki a topiknyitó és a fantáziája más nökkel.
72. c5e4f82e3f (válaszként erre: 37. - Farika)
2010. ápr. 16. 14:07
Nekem nem fájna, mert ilyen emberrel nem lennék együtt. Aki ilyet tesz, vagy nem szereti a párját, vagy egy idióta. Köszi, egyik helyzettel se tudnék mit kezdeni, idiótával nem járnék :). Ő pedig tuti az, ha így viselkedik. Szellemi fogyatékos, vagy az előző lehetőség, hogy egy ilyennel senki sem állna le ezért ha ló nincs jó a szamár is alapon együtt van a topiknyitóval. Így kényelmes, elvégre neki is vannak szükségletei...
71. spinneli (válaszként erre: 70. - C5e4f82e3f)
2010. ápr. 16. 14:03

nem semmi, hogy ennyiből komplett kórképet vázolsz.

:)

70. c5e4f82e3f (válaszként erre: 31. - Eleveneszter)
2010. ápr. 16. 14:01
Semmi nem derül ki. Használ csak, mert jobb nem jut neki. Logikus, egy ilyen primitív lénnyel le se állna senki, csak te. Ne haragudj meg őszinteségemért, de nekem olyan fura, hogy léteznek ilyen naiv nők, mint te! Ez van. Te biztos mellette fogsz maradni, de ő ha esélye lesz rá megcsal, vagy lelép, már ha van olyan, aki leáll vele. Vagy az is lehet, hogy pont egy másik nő fogja megváltoztatni és őt biztos nagyon fogja szeretni és tisztelni, de téged sose fog. Nagyon sajnállak, hogy csak őbenne látod az élet értelmét, de hát ilyenek is kellenek, elrettentő példának.
69. spinneli (válaszként erre: 67. - Farika)
2010. ápr. 16. 13:59

vannak olyan témák, aminek a hatására piros gomb gyúl rögtön a nőtársak agyában.

:)


Sok múlik azon, hogy hogyan mondja ezt egy férfi, és hogy egyénként milyen a kapcsolat, de ebben formában és önmagában én ezt egy szimplán szellemes megjegyzésnek gondolom.

68. Farika (válaszként erre: 66. - Spinneli)
2010. ápr. 16. 13:57
bocsi: spinneli
67. Farika (válaszként erre: 65. - Farika)
2010. ápr. 16. 13:56
Amúgy spinelli hozzászólását olvasva, már nem is értem, hogy az eredeti felvetéstől hogyan jutottunk el odáig, hogy végetvetni a kapcsinak, meg megcsalás és társai?
66. spinneli (válaszként erre: 3. - Eleveneszter)
2010. ápr. 16. 13:53
hát én ezen jót röhögnék, és nem szívnám mellre.
65. Farika
2010. ápr. 16. 13:51
persze mindenki a véleményét írja, és ezt tiszteletben is tartom,,,,,,na de attól, hogy valaki sofőrként dolgozik, még nem kell, hogy szemét is legyen a feleségével, barátnőjével. Valaki szerintem vagy ilyen, vagy olyan, ha meg akarnak csalni, nem számít mi a foglakozásuk, bárhol megtehetik, hiszen mi asszonyok nem vagyunk mindig (hál istennek) mellettük!
64. Matica
2010. ápr. 16. 13:35
Én is évek óta jártam a helyi járatokon, amig nem vettünk autót. Nagyon sok söfőrt ismertem, tudtam, hogy régóta házasságban élnek. Viszont egyszer sem láttam az asszonykát mellette utazni. Voltak olyanok is, akik külön kis albérletet vettek ki, és ott voltak az aktuális kis hölgyikével. Nem írigylem azokat az asszonyokat, akiknek a férjük sofőrként dolgozik. Én nem bírnám elviselni, ha a párom ezt csinálná. Már biztos, hogy nem lennénk együtt.
63. Ficu00 (válaszként erre: 62. - Puritan)
2010. ápr. 16. 12:46
:)
62. puritan (válaszként erre: 61. - Ficu00)
2010. ápr. 16. 12:42
akkor ezt kiveséztük :)
61. Ficu00 (válaszként erre: 60. - Puritan)
2010. ápr. 16. 12:26
hát igen. nehéz elképzelnem, hogy ha engem évek óta szeret, tisztel, megbecsül a másik, akkor ez egyik napról a másikra megváltozik. nyilván van ilyen, de annak van valami oka. vagy az illetővel történt valami, vagy én tettem valamit ellene. vagy pedig soha nem tisztelt eléggé. akkor viszont hülye vagyok, ha eddig nem vettem észre. (de én úgy érzem meg vagyok becsülve, szóval nem magamról beszélek...) :)
60. puritan (válaszként erre: 59. - Ficu00)
2010. ápr. 16. 12:21
és persze az megint egy másik kérdés, hogy addig a nem tisztelésig el kell jutni valahogy, nem árt, ha magába néz olyankor az ember, mennyiben hibás ő, vagy miért látta másmilyennek a nem tisztelőt :)
59. Ficu00 (válaszként erre: 58. - Puritan)
2010. ápr. 16. 12:19
teljesen igazad van, a tiszteletet nem lehet kierőszakolni, vagy van, vagy nincs. ha én ilyen helyzetbe kerülnék, az hogy finoman szólva berágnék részemről egy (szerintem természetes) válaszreakció lenne. tény és való, hogy én utána faképnél is hagynám az illetőt. ha nem tisztel, hát nem tisztel, de akkor nincs is rá szükségem.
58. puritan (válaszként erre: 57. - Ficu00)
2010. ápr. 16. 12:14
ezt komplikált ebben a kicsike ablakban kifejteni, de a tiszteletet - akárcsak a szeretetet - nem lehet kierőszakolni, na de ez már egy másik topic témája volna :)
57. Ficu00 (válaszként erre: 56. - Puritan)
2010. ápr. 16. 12:00
szerintem meg pont, hogy összefügg. ha engem nem tisztelt a másik, sőt megaláz, akkor tök logikus, hogy meg akarom nyúvasztani, nem? ha ő hülyét csinál belőlem, én akkor is tiszteljem? szerintem oda-vissza működik. :)
56. puritan (válaszként erre: 54. - Ficu00)
2010. ápr. 16. 11:52
Ez a leütöttem volna a fejét a nyakáról, adjuk már meg a tiszteletet mintha összeférhetetlen volna némileg :)
55. Pipőci (válaszként erre: 3. - Eleveneszter)
2010. ápr. 16. 11:48
Nemcsak hogy megalázó, de a párod -ne haragudj meg érte-nem az intelligens pasik közül való. Szeret vagy sem, nem kérdéses ebben az esetben, nem is igazán érdemes latolgatni. Én azt mondom, nyisd ki a szemed, keress mást, aki nem űz belőled gúnyt.
54. Ficu00
2010. ápr. 16. 11:47
az ember nem vakságot fogad, ezt kell fogadni. ha megnéz egy szép nőt, ha nem vagy vele (persze akkor is csak kultúrált módon), hát ez van... de hogy a te jelenlétedben, na hát én már leütöttem volna a fejét a nyakáról. azért adjuk már meg a tiszteletet egymásnak! plusz ha szeret, akkor szerintem alapból nem bámul más nőket, mikor vele vagy.
53. Farika
2010. ápr. 16. 11:44
Szerntem is mindenki legeltet", mert úgye van az a mondás: hűséget nem vakságot!!!!!
52. puritan (válaszként erre: 39. - Caffi)
2010. ápr. 16. 11:42

A problémát nem ott látom, ha egy férfi legelteti a szemét, az miért volna baj?

De nem túl magas IQ-ra vall, ha úgy érzi, ezt a párjával kell megosztania.

51. caffi (válaszként erre: 43. - Eleveneszter)
2010. ápr. 16. 11:40
Hááát hatalmas lehet az tény....de lehetne tapintatosabb is,nem biztos h neked kéne elmesélje h mennyire népszerű...arra vannak a haverok:)))
2010. ápr. 16. 11:29

Köszi szépen a segítséget, most egy kicsit lépek. Melegítem az ebédet neki. Este még lehet, hogy visszanézek .


Szép napot mindenkinek.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook