Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti mit tennétek? Megalázó? fórum

Ti mit tennétek? Megalázó? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
109. c5e4f82e3f (válaszként erre: 106. - 04e95f637a)
2010. ápr. 16. 18:27

Ezt nem tudom, mert szerencsére nem volt még buszossal dolgom, de igen primitív egy népség lehet akkor. Nem tudom kinek jönnek be egyáltalán, esetleg a potyajegy miatt tekerednek rájuk a csajok ( fuj, inkább gyalog!) .

VISZONT: Az tény, hogy a buszosok alkoholisták!!! Egszer régen mesélte nekem egy buszpályaudvari kocsma pultosa, hogy a buszosok reggel ott kezdenek. Szinte mind!! Gyökerek!! Szonda mindnek!! Emberéleteket kockáztatnak. Akármilyen durva a hozzászólásom, én erre a topikra akkor is jószívböl csak annyit tudok mondani, hogy dobja a lány a tahó buszost! Nem elég hogy primitív, idióta, tiszteletlen, hütlen, de még zugivó is!!

108. c5e4f82e3f (válaszként erre: 104. - Spinneli)
2010. ápr. 16. 18:22
Az megint más, ha poénkodtok..., ez persze belefér. De a topik inditó nem poénnank éli meg. És nem is poénos szerintem így, pláne, hogy sunyi!
107. c5e4f82e3f (válaszként erre: 103. - Caffi)
2010. ápr. 16. 18:20
Nem bántottál meg :)! Csak úgy döntöttem, hogy többé nem hozom nyilvánosságra a gondolataimat, mert az enyémek tényleg nagyon megfontoltak és szélsöségesek, a legtöbb ember pedig nem így él, nekik én fura vagyok. Viszont ha nem adom ki magam, akkor nem leszek többé egy olyan csodabogár, mint amilyennek eddig tartottak :). Nem vagyok távolságtartó, söt!! Élvezem az életet, de csak az elveimmel..Élvezem a pasikat is, de öket is csak addig, amíg akkorát nem hibáznak, hogy az nekem ne férjen bele. Így legalább sürün találok újat :). Igazi?? Én pont hogy az igazit akarom, vagyis szeretném, lejjebb nem adom akármilyen idiótával nem fecsérlem el az idöben, idöben megröptetem öket, ha nem 2tökéletesek" a számomra. Van jobb dolgom is, mint rájuk feccölni idöt, energiát! És ha nem találom meg, akit keresek :))?? Akkor Ámen :))) ! Kit érdekel?? Nem ezen jár az agyam... :), elfoglalom magam mindig!
106. 04e95f637a (válaszként erre: 43. - Eleveneszter)
2010. ápr. 16. 18:07

Buszsofőrök,mind félremennek! :)

Volt egy b.nőm,neki volt 2 buszsofőr pasija,ezáltal megismertem az összeset!Mind félredug!bocsi,nem vagyok rosszmájú,de ez így van! :))


Nem mellesleg,azon a vonalon ahol én járok,nap mint nap,mind mellett ott ácsorog csaj!Jah,és feleségük,és gyerekük is van! :)

105. puritan
2010. ápr. 16. 17:58

Azért hozztáteszem, hogy bár B1324 hozzászólásai nekem is túlzóak, a topicindító által leírt férfiú "megjegyzése" nekem sem szimpatikus.


Spinnneli, azért nem ugyanaz, megjegyezni valamit, mint felhívni a párunkat és úgy előadni neki egy ilyen történetet.

104. spinneli (válaszként erre: 102. - C5e4f82e3f)
2010. ápr. 16. 17:47

Mindenkinek más mint írtam a határ-neked ez a megjegyezés neked már tiszteletlenséget suggal, de nem tudhatod, hogy valóban abból ered-e.

Nem tudod ennyiből megítélni ismeretlen emberek motivációját, veszélyes és félrevezető csak a saját értékrendünkből kiindulni.

Szemellenzőssé tehet.


Az én kapcsolatomba a topikindító megjegyzések például simán beleférnek, kölcsönösen szoktunk viccelődni hasonlóval, és abszolút nem azért, mert nem tisztelnénk egymást.

103. caffi (válaszként erre: 99. - C5e4f82e3f)
2010. ápr. 16. 17:45

Jaaaj nem akartalak megbántani...nem szokásom!

Ez egy fórum,mindenkinek a véleményére szüksége van a kiírónak....aztán majd mérlegel és dönt.....nem hiszem h az alapján fogja megítélni a párját,h mi jót vagy rosszat írunk rá!

Nagyon távolság tartó lehetsz a magán életben....kár....így sose leszel boldog!

Mert tökéletes ember nincs....így félő h nem fogod,megtalálni az igazit!

102. c5e4f82e3f (válaszként erre: 101. - Spinneli)
2010. ápr. 16. 17:34
Ez szép töled és odaadó magatarásra vall. Viszont sajnos pont az ilyen emberek bizalmával élnek vissza... Én az vagyok , aki azonnal kiszáll, mit beszéljek meg egy számomra teljesen az elveimmel ütközö esetet. Mint pl ennek a bárgyú buszosnak az esete is. Idióta, mint emlitettem nem kell, de tiszeteltlen sem. Vannak igen olyan dolgok, amiket meg lehet beszélni, és meg is kell beszélni, de csak akkor, ha a kölcsönös tisztelet jelen van. Nekem ne magyarázza ki magát a pasi, ha pl megcsókolt egy mésik nöt. Ez 20 év után is válóok, számomra. 50 év után is!! De ha ennyire nyilvánosan, vagy ilyen sunyin megnéz valakit, akkor is elbúcsúzom töle. Nem tudnék késöbb jopofát vágni neki...
101. spinneli (válaszként erre: 99. - C5e4f82e3f)
2010. ápr. 16. 17:03

Minden kapcsolat és ember más, ahogyan a határaik is, szerintem a lényeges az, hogy ki tudjuk fejezni, ha valami bánt minket, és a partnerünkkel olyan kapcsolatot alakítsunk ki, ahol ezeket a dolgokat meg lehet beszélni.


Vannak olyan kapcsolatok amelyeknek valóban jobb, ha nem folytatódnak, de szerintem általánosan nagyobb baj az, hogy az emberek azt tanulják, alkalmazzák, hogy a legkisebb gond esetén nem beszélni, hanem eltűrni, vagy borítani kell, mintha középút, az, hogy megoldjunk együtt bizonyos dolgokat nem léteznének.


Én csak olyan kapcsolatból tudnék kiszállni, ha a megoldására megtettem volna mindent, és csak ezek után mondhatnám tiszta szívvel, hogy valóban nincs tovább.

100. Bcicus
2010. ápr. 16. 16:55
Semmi megalázó nincs benne. Viccelődik.
2010. ápr. 16. 16:38
Oké Caffi, megértelek téged is. Vagyis megértelek :). Valószínü a legtöbb ember sokkal erösebb nálam, és át tud siklani a sértö dolgok felett. Én nem, és magamból kiindulva szóltam hozzá a témához. Elnézést, ha ezzel valakit megsértettem, én igy látom, és mivel kissé önzö vagyok :), mindig magamra gondolok elöször és az én nézeteimre. Én tuti nem lennék képes ezekre a dolgokra, de még kisebb sértésekre sem, egyszerüen ez nálam ismeretlen egy kapcsolatban. És továbbra is vallom, hogy inkább egyedül, mint hogy megsértsenek. Én nagyon büszke ember vagyok! :) És ez igy is marad, ha örökre egyedül kell maradnom emiatt, akkor is igy lesz. Én nem tudok szálkákkal együtt élni. És úgy látom, a legjobb, ha nem szolok hozzá az ilyen jellegü témákhoz, mert mindig én vagyok az, akinek a véleménye a legszélsöségesebb és vagy hülyénak tartanak, vagy elmebetegnek, vagy kitiltatnak. Úgy döntöttem, hogy többé senkinek sem adok tanácsot, mert ahányszor kértek és én segiteni akartam, meg se fogadták. Aztán a végén mégis szétmentek :)))), aztán meg szánakoztak hogy birtak ennyi idöt elpocsékolni, ilyen méltatlan kapcsolatban. Na de hát az emberek már csak ilyenek..., a lényeg az, hogy nem én szenvedek, a többiek engem úgyse különösebben érdekelnek :))), aki meg igen, az talán hallgat is rám. Szigorú vagyok, kemény vagyok, de mindig igazságos. Nem azon vagyok, hogy párok szétmenjenek, hanem azon, hogy inkább menjenek szét és adjanak esélyt az igazi boldogságra, ahol szeretet, megbecsülés és tisztelet van! Ahol sértenek..., ott szerintem nincs és én igy nem tudnék együttlenni senkivel... Ennyi
98. caffi
2010. ápr. 16. 16:14

Ez nézőpont kérdése....

Ha valakivel együtt élsz...elkerülhetetlen h megsértsd,még ha nem is szándékos.....de azért vagyunk emberek,h a problémákat meg tudjuk beszélni....Az ember az társas lény....

20év házasság alatt ha mindig szétmentünk volna a férjemmel,ha megbántva éreztük magunkat....hajjaj

97. c5e4f82e3f (válaszként erre: 96. - Caffi)
2010. ápr. 16. 15:59
Inkább magányosan, mint szenvedve, megalázó helyzetben...
96. caffi
2010. ápr. 16. 15:29

A fórumnyitó,azért panaszkodott h a párja az átlagtól kicsit jobban megnézi,és elmondja ha valaki tetszik.....ez azért nem akkora bűn h mindjárt azt tanácsoljuk menjenek szét!

Még jó h az emberek kapcsolata nem itt a hoxán dől el.....rengeteg magányos ember lenne!

95. spinneli (válaszként erre: 89. - C5e4f82e3f)
2010. ápr. 16. 14:47

Egy párkapcsolat két emberen múlik-nekem beleférne ilyen megjegyzés mánsak nem.

A topikindítónak kell eldönteni, hogy neki meddig van a határ, s ha ezt átlépik jelezzen.

ezt hívják kompromisszumnka, együttműködésnek.


Ha valóban terapeuta vagy azt is tudnod kell, hogy a párkapcsolatokat megmenteni mennek hozzád elsődlegesen nem pedig elszakítani, és ezeken a tanácsadásokon az egyetlen dolgod, hogy figyelsz, nem 1 perc alatt döntöd el a szerepek és események jelentőségét, nem állsz egyik oldalra sem, objektív maradsz, és direktbe nem tanácsolsz semmit, maximum irányt mutatsz.


Ezek az alapjai az összes segítő munkának-ha ezt virtuálisan sem tudtad megtartani, el lehet gondolkozni a pályamódosításon mert alkalmatlan vagy a szerepedre, és ártasz az embereknek.

94. puritan (válaszként erre: 92. - C5e4f82e3f)
2010. ápr. 16. 14:45
Ha komoly, akkor az a véleményem, hogy általános gúnyát próbálsz ráhúzni egy olyan ismeretlen bábura, aminek ismeretlen a mérete és csak a kisujja látszódik.
93. spinneli (válaszként erre: 91. - Puritan)
2010. ápr. 16. 14:42

én is ezen filózom.

:)

92. c5e4f82e3f (válaszként erre: 91. - Puritan)
2010. ápr. 16. 14:38
Nem viccelek, ez mind komoly, de többet nem szeretnék ide irni. Üdv
91. puritan (válaszként erre: 89. - C5e4f82e3f)
2010. ápr. 16. 14:35

Nem tudom eldönteni, hogy hülyéskedsz, vagy valóban komoly amiket írsz.

Ha komoly, akkor szerintem is túlzásba esel.

Ha viccelsz, akkor maradhatnál inkább tőmondatos poénoknál.

90. puritan (válaszként erre: 88. - Spinneli)
2010. ápr. 16. 14:33
Inkább megtérek akkor :)
89. c5e4f82e3f (válaszként erre: 86. - Spinneli)
2010. ápr. 16. 14:32
Igen, bármire tudom az egyértelmü választ, kár kerülgetni a forró kását és bizalmat ébreszteni naiv nökben, hogy tényleg fontosak a párjuknak. Persze, fontosak, de nem úgy, ahogy ök szeretnék. Mint mondtam ennek a buszosnak is vannak igényei, amit csak nála kaphat meg, ezért fontos. Na meg a háztartás. De majd egyszer rájön. Vagy soha :). Ezért vann ennyi "boldog" párkapcsolat, mert a nök hisznek, biznak és a szintén naiv emberektöl kapnak meggyözö tanácsokat, hogy igen, van értelme folytatni :DDDD ! Én nem húzom az idöt, egyböl a lényegre térek a mondanivalómaban. Egy kapcsolat alapja, vagy megszoksz vagy megszöksz! Hát, ezt nem lehet megszokni :) ! Na pá
88. spinneli (válaszként erre: 87. - Puritan)
2010. ápr. 16. 14:30

Az ateistáknak Rgo-t kell hallgatni.

:)

87. puritan (válaszként erre: 84. - Spinneli)
2010. ápr. 16. 14:29
ajjajj. jóhogynemmá ateistává, vagy szélsőjobbossá :)
86. spinneli (válaszként erre: 85. - C5e4f82e3f)
2010. ápr. 16. 14:27

köszönjük, azért remélem ha párkapcsolati problémáim lesznek on-line megkereshetlek, 15 perc alatt egy életút gondolom sima liba.

:)

85. c5e4f82e3f (válaszként erre: 79. - Spinneli)
2010. ápr. 16. 14:26
Oké. Akkor sztornó! Természetesen imádja a topiknyitót a buszsoför! Minden férfi így tesz,aki szereti a párját!! Nincs további kommentet. További kellems csevegést erröl az irígylésreméltó szép, igaz szerelmet bizonyító témáról! :D :D :D
84. spinneli (válaszként erre: 83. - Puritan)
2010. ápr. 16. 14:23

Aki sosenem hallgat Tankcsapdát könnyen populistává válik, vigyázat.

:)

83. puritan (válaszként erre: 77. - Spinneli)
2010. ápr. 16. 14:22

s aki sosenem hallgat olyant?

azt is meg lécci, hogy arra mi vonatkozik :)

82. spinneli (válaszként erre: 80. - C5e4f82e3f)
2010. ápr. 16. 14:20

Aham, persze.

:)

81. 9242a6388c (válaszként erre: 80. - C5e4f82e3f)
2010. ápr. 16. 14:19
és egy igen vicces kedvű hoxa tag...:o)
80. c5e4f82e3f (válaszként erre: 74. - Spinneli)
2010. ápr. 16. 14:19
Én házassági tanácsadó és párterapeuta is vagyok!
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook