Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti mit tennétek hasonló helyzetben? fórum

Ti mit tennétek hasonló helyzetben? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
66. monyóné (válaszként erre: 62. - 5b3b7aa55c)
2011. márc. 29. 19:47
kihagytam egy betűt..."a megérzéseid miatt vagy bizonytalan".Most együtt jártok,és a mellett is ismerkedik?Ha igen küld el a fenébe.Mi is társkeresőn ismerkedtünk meg a párommal.De amint elkezdődik egy kapcs. akkor arra kell koncentrálni 100%osan.Ha nem működik akkor marad az elválás és mehet vissza a társkeresőre.:)
65. e705905164 (válaszként erre: 62. - 5b3b7aa55c)
2011. márc. 29. 16:47
akkor ő társkeresőzik melletted még pár évig és randizgat még párévig másokkal is?:O)hmm ez neked elég sértő lehetett tőle..:S
64. e705905164 (válaszként erre: 52. - 5b3b7aa55c)
2011. márc. 29. 16:45
szijja:)ááá dehogyis!!te nagyon fiatal nő vagy és csinos is!!szóval semmi ok az aggodalomra..na jó...tehetsz egy próbát lehet jó lesz a dologból..szóval ha semmiképpen sem akarsz "megválni" a pasitól akkor igen azt javaslom vágj így is bele..majd kiderül akkor később...hogy összeilletek vagy nem..de tartom az első hsz-em azért:)
2011. márc. 29. 16:41
Szia!Ilyenek után még hezitálsz?Most olyan mintha hagynád,hogy megalázzon!
62. 5b3b7aa55c (válaszként erre: 61. - Monyóné)
2011. márc. 29. 16:28

Szia! Bár - elmondása szerint - a legkomolyabbak a szándékai egy nővel (arra várok, hogy azt mondja, hogy velem, de arra várhatok), épp tegnap említette, hogy bocs, de ő még nem törli magát a társkeresőről sem, mert azért még szeretne szétnézni, hogy "milyen a felhozatal". Hát igen.

Én rögtön felfüggesztettem (azóta már töröltem is) az adatlapomat, de ebből is kitűnik, hogy nem vagyunk teljesen egyformák. Ami persze nem baj, csak amikor azt érzi egy nő, hogy csak azért kell egy férfinak, mert annak kevés a jövedelme, legyen, aki főz és mos rá, legyen ingyenszex, plusz még jó pénzt is hozzon a házhoz, meg egyébként is "szar neki egyedül", akkor elgondolkodik. Eddig ő volt a legértékelhetőbb, de hogy másfelé is kacsintgat, az nem igazán szimpatikus. Megfogalmaztam neki a meglátásaimat, hogy legyen szíves, gondolja át, szüksége van-e még a társkeresőre, mire ő: biztosak már csak akkor lehetünk, ha közösen leéltünk pár évet, és úgy döntünk, hogy együtt maradunk, aztán jöhet szóba a gyerkőc.

De kérdem én, lehet egy ilyen nyers emberrel egyáltalán valamit kezdeni? Mert nem úgy tűnik, hogy neki az érzelmek számítanának...

2011. márc. 29. 13:14
valószínűleg a megérzései miatt vagy bizonytalan.Én tuti mindenre rákérdeznék egyenesen.Te hogy látod ha csak járnátok akkor működne a kapcsolat?
60. 5b3b7aa55c (válaszként erre: 57. - Monyóné)
2011. márc. 28. 18:05

Köszönöm a hozzászólásodat, nagyon örültem! :-)

Jó, hogy vannak ilyen sztorik is. Az a gondom vele, hogy bár teljesen és sziklaszilárd elképzelései vannak, és lehet vele komoly dolgokról is beszélni, de valahol nagyon gyerek még. Sajnos nagyon rossz a szüleivel a kapcsolata, különösen az anyjával, ezért is vagyok szörnyen tanácstalan, hogy mitévő legyek. Nálam ez nem igazán járja, hogy valakinél ott aludni, meg ilyenek.

Még sosem voltam szerelmes, azt hiszem, mert nem tudok hinni egy férfinak sem. :-( Ezzel a fiúval kapcsolatban is mindig megvolt az az érzésem, hogy valami nem stimmel, valami nem OK, túl szép, hogy igaz legyen.

Mikor nála voltam múlt héten, telepítettem pár dolgot a gépére, és közben megnézte az e-mailjeit. Kérdeztem, nem gond, ha megtudom a jelszavad? Mire ő: hát persze hogy nem, neki nincsenek titkai. Azóta pár napja benézelődök az e-mailjeibe (fel nem bontom, csak hogy milyeneket kap)... Lehet, hogy ez most rendkívül csúnyán hangzik, de szerintem meg az a furcsa, hogy soha nincs beérkezett levele, sem levélszemétje. Mindent töröl.

Ma írt neki egy nő, akivel egy iskolába jártak (nem tudtam megállni, hogy ne bontsam fel), "Na?" Tárggyal, és abból a két sorból kiderült azt hiszem, minden:

"Na, írjál már, mi volt tegnap?

Élménybeszámolót kérek!"

Hogy mi volt tegnap? Kicsit összevitatkoztunk teljesen egyszerű dolgokon, kész tények elé állított, és a legnagyobb baj (szerintem, mivel én nem szoktam ilyen hamar), hogy megvoltak az első intim óráink. Nem részletezem.

Én úgy voltam vele, hogy talán ő lesz az a fiú, akire vártam eddig, de most nem tudom, mi van...

Na? :-)))

2011. márc. 28. 15:47
jah és én is rák vagyok:)1 biztos.Soha ne arra gondolj ,hogy a külvilág mit mondana ha...csak az érzésedre figyelj és ne félj.Biztos már érzed egy ideje mi is a jó megoldás.Dönts az alapján.
58. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 57. - Monyóné)
2011. márc. 28. 15:45
Szia!Az ok,hogy őszinte,de ha érzelmeknek nyoma sincs akkor.......?
2011. márc. 28. 15:38
Azért őszinte mert már meg szeretne állapodni és esetleg semmi kedve már ennyi idősen randizgatni...mint a kamaszok.Azért egy idő után ebbe is bele lehet fáradni.Családot akar,megházasodni,gyerekeket és nem ámít.Lehet nyersen hangzik,de tiszta lappal játszik.És nem csak ő hanem te is mondhatod azt hogy sorry még sem működik,de legalább megpróbáltuk.Elmondom az én storrym.Nem akartam pasit.Nagyon jó volt egyedül.Meg ismeretem a párom.Első randin tetszett.A második randi az összeköltözés volt.(220km volt köztünk).Azóta nagyon sok csapás ért minket ami által mi csak erősebbek lettünk és a szerelmünk kiteljesedett.Megtaláltam benne az igazit.3hónap után összeházasodtunk és most várjuk a babánkat.Őszintén nagyon boldogok vagyunk.Miért?Mert mertünk.
56. 5b3b7aa55c (válaszként erre: 55. - 4fbd4b2862)
2011. márc. 28. 07:57

Köszi, elolvasom!

Bár egy kicsit mostanában nem mennek jól a dolgok közöttünk.

:-(

55. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 54. - 5b3b7aa55c)
2011. márc. 24. 15:56
Miért félsz, ha nincs szerelem?Tudod mennyi házasság van ahol évek óta nincs szex és a férj szarba se nézi a feleségét?Ezek a nők nálam fiatalabbak és borzasztó kiábrándultak,és nem 3van belőle hanem 33!Ha ilyen egy házasság köszönöm szépen,nem kérek belőle,inkább maradok a vadházasságnál,nem hiszem,hogy a mai világban kevesebbet érnék mint egy feleség!Ajánlom a Nem kiván a férjem,de már én sem akarom cimű forumot elolvasásra nagyom tanulságos lehet....
54. 5b3b7aa55c (válaszként erre: 53. - 4fbd4b2862)
2011. márc. 24. 12:15

Szia!

Nekem aztán nem sürgős összeköltözni, mert kicsit sem vonz a próbaházasság gondolata. Azt mondta, hogy ha együttélünk pár hónapot és megy, akkor megy, ha nem megy, akkor nem megy. Csak hát szerintem ahhoz szerelem is kellene, és az egyikünk részéről sincs még... Attól félek, hogy azt találja mondani, hogy akkor hagyjuk az egészet.

2011. márc. 23. 09:20
Szia!Még az elején irtam egy hozzászólást,de igy visszaolvasva tartom is magam ahhoz!Nem értem miért ilyen sürgős összeköltözni,és mi az,hogy a korod miatt már nem ugrálhatsz?Ugy beszélsz mint valami aggastyán,nekem ugy tűnik,hogy már annyira hajszokod a boldogságot hogy már ugyszolván m szinte mindegy kit sodor feléd a sors belevetnéd magad az első idiota karjaiba!Fiatal vagy még,gondold csak el mennyien kezdenek el uj életet 40-50-60évesen 30évnyi szar házasság után!
52. 5b3b7aa55c (válaszként erre: 51. - E705905164)
2011. márc. 23. 07:33

Üdvözöllek!

Örültem a hozzászólásodnak. A helyzet az, hogy végül is ő is tetszik nekem, csak ez nem tetszik benne, hogy éljünk együtt pár hónapot és ha megy, megy, ha nem megy, nem megy. És akkor én mit csináljak???

Menjek vissza a kisvárosba és mit mondjak, ha kérdeznek az emberek? Hát, ugye használt a srác egy ideig, amit nem talált jobbat? 20 évesen még engem sem verne földbe, csak tudod amikor már évek alatt nem találsz egy magadnak valót, felmerül a kérdés, nem-e benned van a hiba? Persze, mindenkiben van, de én miért mindig a b*nkó palikat fogom ki?

Érdekes hozzáállásai vannak a dolgokhoz. Múltkor már mondta, hogy fél, hogy nagyon bele fogja élni magát, aztán koppan egy hatalmasat, meg szeret, meg mennyire jó lenne, ha összejönnénk, miért akkor most mit csinálunk, nem éppen összejövünk? Szóval sok a kérdés bennem.

Tegnap este telefonban meg már azt említette, hogy én! ne éljem bele magam, és ezek után még elvárná, hogy kedves legyek hozzá, és lessem minden szavát? Az a gond, hogy elég karakán vagyok, megmondom a frankót bárkinek, és vállalom a következményeket, de a korom miatt már nemigen ugrálhatok, el kell fogadnom, aki van, nem tehetek mást. Más nő is tűr évekig, én sem vagyok több, mint más.

Csak nekem a boldogság a legfontosabb, és ha nem vagyok boldog, azt ki is szoktam mutatni...

51. e705905164 (válaszként erre: 1. - 5b3b7aa55c)
2011. márc. 23. 06:41
hja..eléggé úgy tűnik,hogy próbanyuszit akar belőled,akivel egy ideig megvan,aztán...ha jönnek a nézeteltérések lelép...pff..ilyennel szóba sem állnék,meg olyannal aki azt mondja,hogy..hát jöjjünk össze 1 éjszakára aztán a többit meglátjuk..meg olyannal sem,aki azt mondja,hogy jó vele..de nem vok szerelmes..majd az később alakul ki..a netes dolgok ilyenek..kár a szóért komolyan ...netes társkeresés az csak pár esetben műxik jól...mert nem mindenkiben van meg az őszinteség,meg az..hogy komolyan is gondolja..hisz legtöbbjük,csak szórakozni akar,vagy ne adj Isten ezzel tölti az idejét,hogy hülyíti a csajokat..hát légy óvatos !!!
2011. márc. 22. 17:52

Szép napot mindenkinek!

Hú, kicsit elmaradtam. Nem kicsit, nagyon. Őszintén szólva úgy besűrűsödtek az események, hogy nem is igazán tudom, hol kezdjem.

Már elégszer találkoztunk ahhoz, hogy tudjam, nem lennék rossz páros. Csak a hozzáállása nem tetszik még bizonyos dolgokhoz, de úgy gondolom, ez még változhat.

2011. márc. 14. 20:15
Valami fejlemény??
2011. márc. 14. 20:08
Majdnem úgy tűnik!
2011. márc. 14. 20:06
No, sehol senki?
46. 5b3b7aa55c (válaszként erre: 40. - 6b006fc769)
2011. márc. 12. 08:11

Szia!

Már elmondtam neki a meglátásaimat. Borzasztóan örült,hogy nem tartom magamban, ha valami bánt, de ugyanakkor azt is elmondta, hogy mondhat egy férfi bármit, úgyis a tettei beszélnek.

Hát igen!

45. 5b3b7aa55c (válaszként erre: 29. - 7e1b6984ac)
2011. márc. 12. 08:09

Nem vagyok szerelmes, már hogy lennék. Nekem nem fontos a szerelem. Mindenkinek más fontos az életében.

Nekem az a fontos, hogy családom legyen (akár eljegyzés v esküvő nélkül is), legyen egy megbízható, megértő társam és gyerekeim.

Benne az tetszik, hogy ő is így gondolkodik.

Tegnap is találkoztunk, és ő már sokkal oldottabb volt, és látom rajta, hogy iszonyúan szeretné, ha együtt maradnánk, ill. együtt terveznénk az életünket. Pontosan fogalmaz mindenről, tudja mit akar. Legalább egyikünk tudja! :-)))

Mindenesetre ő az a fajta férfi, akit a mai nők már nem igazán értékelnek, mert elmondása szerint balféknek tartják.

Ő egy egyszerű gyerek, aki vett egy saját házat, van saját (már kissé lestrapált) autója, méhészkedik, 13 éve egy munkahelye van, és nem azért dolgozik, hogy egyedül éljen, ill. csak ő részesüljön belőle.

44. 5b3b7aa55c (válaszként erre: 28. - D3d10ea5f6)
2011. márc. 12. 08:03

:-(

Ha jól belegondolok, nekem még soha nem volt olyan, hogy szikra az első pillanatban. Tulajdonképpen mindig ill. legtöbbször úgy voltam, hogy minél többet találkozok valakivel, annál jobban tudom, hogy nem kell.

43. 5b3b7aa55c (válaszként erre: 27. - 7230827147)
2011. márc. 12. 08:02

Szia!

Nagyon örülök, hogy ilyen jól sikerült neked a pártalálás! Abban én is egyetértek, hogy amíg nincs eljegyzés, nem lehet szó összeköltözésről.

42. fátyolfelhő (válaszként erre: 24. - 5b3b7aa55c)
2011. márc. 11. 10:05

Igen, értem a dilemmádat, de szerintem egy rossz házasságban élni sem érdemes, és akkor válás esetén megint megvan az esélyed, hogy szájukra vegyenek az emberek.

És miben maradtatok az úriemberrel? Mi a következő lépés?

41. a0c1361e44 (válaszként erre: 23. - Alidamolnar)
2011. márc. 11. 09:08

Hát ezzel nem nagyon értek egyet.

A sunyi dolgokat sokan nem szeretjük. Én jobban szeretem ha tudom mire számíthatok, én is elmondtam a férjem, ő is nekem. És ez így tiszta.


Az érzelmekkel egyet értek. Sosem költöznék olyannal össze, akit nem szeretek, csak azért, hogy ne legyek egyedül, illetve, hogy megismerjük egymást.

40. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - 5b3b7aa55c)
2011. márc. 10. 23:05

Szép napot neked is!

Mi lenne, ha ezt a szép kerek ismertetőt (mert tényleg az) előadnád neki?:) Szóból ért az ember.

2011. márc. 10. 21:52
Nem tudom miről beszélsz..Én a topikinditóról és a pasijáról.
38. 7e1b6984ac (válaszként erre: 37. - D3d10ea5f6)
2011. márc. 10. 21:50
Mindegy
37. d3d10ea5f6 (válaszként erre: 36. - 7e1b6984ac)
2011. márc. 10. 21:49
???
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook