Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ti mit csináltok a szemetek körül kialakuló karikák "álcázása" érdekében? fórum

Ti mit csináltok a szemetek körül kialakuló karikák "álcázása" érdekében? (beszélgetős fórum)


15. labi
2010. szept. 11. 22:59
semmit
2010. aug. 19. 09:48
Úgy tudom, hogy veseproblémára is utalhat. Esetleg keringésire. Ezeket kéne esetleg kivizsgáltatnod. Vagy örökletes, akkor nem nagyon segít semmi, csak a smink:-) Én korrektort és púdert szoktam rárakni.
2010. aug. 18. 10:54
semmit
12. Lindzi
2010. aug. 6. 14:14
korrektort használok. :)
2010. aug. 5. 15:25
korrektor + kőpúder
2010. júl. 16. 10:38
uborka karika hidegen, rá tenni és pihenni, meg a krumpli is nagyon jó!
2010. júl. 16. 10:22
Sajnos nekem is karikás a szemem. Kinek van valami ötlete? Mivel kenhetném?
8. kisstoth (válaszként erre: 2. - Ndia)
2010. júl. 12. 09:43
Alacsony vérnyomástól nincs karika. Nekem az van..
2010. júl. 10. 15:36
általában alszom
2010. júl. 7. 09:22
Csak aludd ki jól magad és naponta zöld tea szemkörnyék ápolókrémmel kenegesd!Egyébként ne nagy látványra számíts!
2009. jan. 11. 20:53

Én például viselem őket, más megoldást nem látok rá.:))


De mivel felismernek, azt gondolom, működik.

2009. jan. 11. 20:47

Sajnos a kor előrehaladtával *személyes tapasztalat* ezek a karikák egyre nehezebben elűzhetők, sőt nagyon maradandóak :)

Ahogy írod, több féle-fajta oka lehet, de genetikus háttere is van a dolognak.

Én igyekszem reggelente egy kis halvány krémezés után bőrhöz hasonlító fedőkrémmel tüntetni, de nem tart ki a nap végéig, hiszen én még szemüveges is vagyok, nekünk pedig maga a szemcsi is okoz némi sötetedést :)

Bár ha nagyon jól kialszom magam, kevéssé látható :)

2008. okt. 15. 20:13

A fáradtságtól,túlzott stressztöl,okozhatja emésztési probléma, illetve a szem körüli, bőr alatti hajszálerek keringési problémája. Előbbinek más tünetei is vannak, így a karikás szem könnyen összefüggésbe hozható ezzel a problémával, és az emésztés javításával a karikák is eltűnnek.

Egyrészt speciális krémek, zselék kaphatók melyeket finoman, a szem belső sarkától kifele haladva, több vékony rétegben, egymás után kell a bőrbe masszírozni, erős nyomkodás nélkül. Rendszeresen használandó, hiszen a karikás szem lehet öröklött adottság is.

Alkalomszerű előfordulásnál forraljuk fel 2 filter teát (normál fekete, vagy kamilla tea), hűtsük le, s tegyük 10 percre a két szem alatti karikára. Ugyanilyen hasznos lehet a búzavirágvízbe mártott vattapamacs a szemre, szintén 10-15 percre.

2. Ndia
2008. szept. 10. 15:54
Vashiány is lehet, vagy alacsony vérnyomás asszem..
2008. aug. 26. 06:02
nem tudom ez mi idézi elő,de évek óta karikás a szemem.(nem fekete karikák)probáltam már krémeket.zöldség kurát,de semmi válltozás.ha "orvosi esett"akkor melyik szakorvoshoz kell fordulni?vagy van valami "csodaszer",hogy ne legyen annyira néha feltünő?(a kor visszaforditásán kivül)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook