Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti mit csinálnátok a helyemben? Voltatok már ilyen helyzetben? Szerelmes vagyok? fórum

Ti mit csinálnátok a helyemben? Voltatok már ilyen helyzetben? Szerelmes vagyok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
7. 5feede2c94 (válaszként erre: 4. - Lusza)
2016. márc. 7. 20:58
Az a baj én sem tudom, hogy hogy viszonyulna hozzám , ha megtudná.
6. mrfoglalt (válaszként erre: 3. - 5feede2c94)
2016. márc. 7. 20:57
Dehogy is nem megy!
5. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 1. - 5feede2c94)
2016. márc. 7. 20:56

"Ő abszolúlt nem közelít felém"...

Mit akarsz egy nôs, gyermekes férfitól?

Legyen márt ennyi erkölcsi tartásod, hogy a házas ember TABU!

A plátói szerelmet túléljük mindannyian - általában.

Szép emlék marad.

4. lusza (válaszként erre: 1. - 5feede2c94)
2016. márc. 7. 20:56
Mire számítasz, mi történhet?
3. 5feede2c94 (válaszként erre: 2. - Mrfoglalt)
2016. márc. 7. 20:55
Igen tudom, de egyszerűen nem megy.
2016. márc. 7. 20:55

Ne beszélj vele erről.

Fogj egy ásót és ásd el jó mélyre az érzelmeidet iránta.

2016. márc. 7. 20:52

Sziasztok! Elmesélném az én történetem.

Nos van egy férfi az életemben, akit kb. 1 éve ismerek. Az exem haverja ez a férfi. Mi ezzel a férfival nagyon jó viszonyt alakítottunk ki, kedveljük egymást. Vagyis hát csak ő. Én valami egészen mást érzek iránta. Eleinte szexuális vonzódásnak indult a dolog. De ő eltűnt az életemből egy időre , elment külföldre dolgozni egy ideig nem is találkoztunk. De visszajött és ez a vonzalom átalakult szerelemmé. Akárhányszor találkoztunk csak erősödött bennem a dolog. Mert ő olyan jó fej , aranyos , kedves velem én meg belézúgtam totálisan.Akárhányszor találkozunk elborít a rózsaszín köd, a gyomrom fel -le liftezik. Néha legszívesebben elmondanám neki, hogy tiszta szívemből szeretem őt és szerelmes vagyok beléd. De egy gond van , hogy ő nős és gyerekük van . Ő abszolúlt nem közelít felém, vagyis hát volt egy időszak amikor gúnyolódott velem , hogy nekem nincs szex meg stb. De csak ennyi volt. Elfelejteni nem tudom őt. Kerülni sem szeretném.

Szerintetek mit csinálhatnék ezzel az érzéssel?

Annyira nyomaszt.

Beszéljek vele?

Vagy mit csináljak?

Köszönöm a válaszokat előre is.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook