Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti mit csinálnátok a helyemben? Elmondanátok a párotoknak? fórum

Ti mit csinálnátok a helyemben? Elmondanátok a párotoknak? (beszélgetős fórum)


1 2
4. Noorah (válaszként erre: 3. - Arianne113)
2011. ápr. 8. 20:21
Remélem... Csak anyám pont ma vágta a fejemhez, hogy nem ad már nekünk sok időt, mert ilyeneket mondok az anyámra, hisz anno e miatt lett vége a másik kapcsolatomnak is (50 %-ban e miatt, meg a pánikbetegség miatt). Amúgy anyám jó pedagógus, meg nagyon dolgos nő, nem alkoholista, bár cigizik, minta kémény és hétvégén annyi félét főz, amennyit más egy hét alatt sem, jól is esne tőle, ha utána nem vágná hozzám ilyen gusztustalanul. Jobban esne egy tökfőzelék, csak kedves lenne bozzá és nem csak közönség előtt...
2011. ápr. 8. 20:15
Szóval úgyis elfogadja ha téged elfogad az anyukád is elfogja veled együtt.
2011. ápr. 8. 20:15

Figyelj ide

az én anyám dettó és még alkesz is... és álszent is... de az anyám. ezvan. én meséltem erről a párom pedig megértette és nem az anyámat szereti hanem engem:):D

2011. ápr. 8. 20:09

Sajnos nem ez az egyetlen dolog anyámmal kapcsolatban, de ez függ legjobban össze a barátommal. Anyám soha nem volt a szivem csücske, de mostanság már tényleg nem önmaga... Én főzök hétköznaponként, takarítok stb. (mert ő dolgozik, én meg épp munkanélküli vagyok). Tudja, hogy pánikbeteg vagyok a helyzetem miatt - hogy itthon vagyok egyedül barátok nélkül egy kis faluban, párom Pesten tanul és júniusig még biztos nem mozdulhatunk együtt, de lehet még utána sem -, mégis csak fokozza ezt és egy percre sem áll mellém, segít szavakkal stb, csak osztogatja a házimunkát utalgatásokkal, majd azt mondja, nem csinálok szinte semmit. Borzasztóan meg tud sérteni. És amire a kérdésem is vonatkozik: egyedül hétvégén, főképp vasárnap főz, amikor itt van a párom (csak hétvégén látom) és azt állandóan a fejemhez vágja. Hogy őt nem dobja fel a főzés, meg ő ott szív a konyhában, míg mi dugunk... Azt tudni kell, hogy 1.) sajnos nem is olyan aktív a nemi életünk, mint gondolja 2.) többször mondtam, hogy akkor főzök én, mert nekem nem nyűg, mire ő legyint, hogy "hagyjuk már". Húshoz nem nyúlhatok, mert az luxus, meg úgy szinte semmihez, hisz nem én vettem őket... (Közben anyósoméknak pont mindennek az ellentéte van, jobban ki vagyunk nyalva, mint kellene és ez fáj.)

DE fojtathatnám egy évig.


Ti beszélnétek a párotoknak arról, hogy anyám nem is olyan kis aranyoska, mint amilyennek ő látja, hanem ennyire ellenséges (pedig a barátomra egy rossz szavuk nem lehet, mert segít, amiben csak kell), meg arról, hogy ilyeneket mond ("ti meg csak dugtok")? Mert ha nem mondom marad továbbra is ez és én már nem bírom, de ha elmondom, lehet megutálja az egész családot, bár legalább a szeme felnyílna és nem élvezné - anyám, szavaival élve - a szállodai luxust amíg itt van és többször vinne el innen...


Szerintetek?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook