Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ti milyen feltétellel engedtek be takarítőnőt/bejárónőt a lakásotokba? fórum

Ti milyen feltétellel engedtek be takarítőnőt/bejárónőt a lakásotokba? (beszélgetős fórum)


1 2 3
12. forrest2010 (válaszként erre: 2. - Gigi>)
2014. aug. 13. 14:53
Végre egy szimpatikus válasz !
2014. aug. 13. 12:10
Bemehetek a lakásomba. :
10. katie_rose (válaszként erre: 9. - Katie_rose)
2014. aug. 13. 12:07
1000/óra :D
9. katie_rose (válaszként erre: 1. - Chateigne)
2014. aug. 13. 12:05

Anyósomnál 5000/óráért takarít egy hölgy. Nagyon kedves. Általában 5 órát marad ha sima takarítás van. Ha sokat kell vasalni, vagy ablakot is pucol az pluszban 1-2 óra.

Anyósom többnyire otthon van,de előfordul,hogy elugrik közben vásárolni. Mindig ő engedi be és ő is "engedi el" munka után. Nagyon megbízható a takarítónő és alapos. Ő a második (az első elment szülni) és mindkettőjüket ajánlás alapján találta. Idegent nem valószínű,hogy "alkalmazna".

8. trapiti (válaszként erre: 1. - Chateigne)
2014. aug. 13. 11:54

Korábban járt hozzánk valaki takarítani. Ismerősökhöz járt rendszeresen és a szüleimnél segített nagytakarítást csinálni úgy hogy otthon voltak amikor takarított. Teljesen megbízható volt ezek alapján, hozzánk kulcsa volt és akkor takarított amikor nem voltam otthon. Nem volt gondunk vele, pár apróság volt csak, de elégedett voltam, és a pénzzel is korrekten számolt el. Heti 5000.- Ft-ért takarította a 3 szobás lakást, vasalás nem volt benne. Nagytakarítás megbeszélés szerint volt, általában 15.000-ért. Nem érdekelt mennyi idő alatt végez, a lényag hogy megcsinálta. Az órabérnek nem vagyok híve. Ha nem is folyamatosan de azért nem árt néha ránézni, én is mentem haza olyakor váratlanul takarítás alatt, de rendben találtam mindent.

Ha lehet olyat kell keresni aki leinformálható.

2014. aug. 13. 11:54
na mármint úgy hagyom itthon hogy közben megyék sportolni vagy bevásárolni stb ha épp úgy van.
2014. aug. 13. 11:52

eleve ismertem munkából adódóan. simán itthagyom egyedül. olyan ember nem is takarithatna aki nem 100% ban megbízható. mivel mindig itthonvan vki ezért nálunk kulcsa nincs. de kolcsonkulcsa egyszer egyszer már volt ha úgy jött ki a lépés.


heti egyszer jön csak. szal azért mi is takaritunk :)

2014. aug. 13. 11:51
Elképesztően bizalmi állás. Nem engedhetem meg magamnak, hogy ilyesmin törjem a fejem, inkább elvégzem magam. :)
2014. aug. 13. 11:49
Nagyon megbízom magamba,mert én csinálok mindent.:D
3. bdf78cc352 (válaszként erre: 1. - Chateigne)
2014. aug. 13. 11:48
Kulcsom van a házhoz amit takarítok:) a sajátom .
2014. aug. 13. 11:39
Semmilyen feltétellel. Magam csinálom.
2014. aug. 13. 11:30
Mennyi időt van nálatok? Volt már rossz tapasztalatotok? Hogy találtátok? Mennyiért takarít?Otthon vagytok a takarítás alatt?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook