Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Zártkertet milyen feltétellel minősítenek át? fórum

Zártkertet milyen feltétellel minősítenek át? (tudásbázis kérdés)


2016. márc. 2. 17:17

Köszönöm a linket,megnéztem.

Ezek szerint,ha át akarnám nyilvánítani a zártkertemet,még nekem kellene fizetni érte,ki tudja mennyi tízezreket,amikor már szinte senki nem akar gazdálkodni,mivel ellopják...

Valószínű,hogy ez sem fog menni 1 max 2 hónap alatt úgy tűnik.

Ettől,sajnos még mindig nem tudom,hogy bárkinek mi köze van az én saját tulajdonom eladásához,mivel én soha nem fogok gazdálkodni ezért próbálom eladni.

Az sem elég,hogy szinte értéktelenek lettek már ezek a zártkertek az utóbbi időben.

Több 10 hektárnyi területeink vannak közösen a keresztanyámmal ilyen zártkertek,ahol már kocsival sem nagyon lehet megközelíteni őket és még ilyen törvényeket hoznak,nehogy boldoguljon valaki velük aki még szeretne gazdálkodni és meg tudja oldani a termés védelmét.

2016. febr. 29. 17:45

Ezért megy át fű1-fán

[link]

2016. febr. 29. 16:20

Több mint fél éve várunk a vásárlóval együtt egy zártkert eladási papírjaira,mivel sajnos átmegy "fűn,fán bokron" mindenhol még csücsükélnek rajta,mivel nekik egyáltalán nem érdekük ezeknek a végére pontot tenni minél hamarabb.

Szerintem eléggé nevetséges,hogy egy saját tulajdonú ilyen elnevezésű birtokot ennyi ideig ne lehessen az embernek a pénzéhez jutnia.

Mi közük bárkinek is ezekhez???

No komment...

2011. ápr. 13. 23:19
A helyi önkormányzat építési irodáján érdeklődj. Bizonyos feltételeknek meg kell felelnie (infrastruktúra, méret - a beépíthetőség miatt).
2011. ápr. 13. 22:53
A kiskapuk is érdekelnének... :-)
2011. ápr. 13. 22:48
A Földhivatalban bizonyára meg tudják mondani. Ez az ő illetékességük.
2011. ápr. 13. 22:24
lehet-e igényelni pl, hogy átminősítsék, ha igen, hova kell fordulni, mennyibe kerülhet?
2011. ápr. 13. 22:23
Zártkertet milyen feltétellel minősítenek át?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook