Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti miért csinosítjátok magatokat? fórum

Ti miért csinosítjátok magatokat? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2018. máj. 8. 23:56
Magabiztosságot ad egy csinos ruha, jó frizura ill a jobb kinézet. Szerencsére most még alig van szükségem sminkre. Elsősorban a magam kedvéért, szeretem ha megnéznek, megdicsérnek, dce a családom ill. a munkahelyem kedvéért is, - nem szeretem a topis szakadt igénytelen embreket, én sem szeretnék annak látszani
40. NoSpoon (válaszként erre: 39. - Kaszkadőr Májk83)
2018. máj. 8. 20:38
Mondjuk a kérdés nem az extremitásokra vonatkozott volna. Csak éppen nehezen találtam egy olyan szót, ami a sminket, a testápolást és az öltözködést is magában foglalja.
2018. máj. 8. 20:27
Szerintem a csínosítás nőknél,már hab a tortán jelent.Például egy fogékszer,csicsás műköröm,eltúlzott smink,szemöldök tetoválás,plasztikázott(arc,mell,kacsa száj).Férfiaknál szedett szemöldök,ecset haj(élére belőve),meztelen csiga testfelület(kar,láb,mellkas,)gyantázása,borotválás,szolárium,festett szakáll.Véleményem szerint egy kellő ápoltság megfelelő,ápolt frizura,levágott köröm,hónaljszőrzet leszedés,fogazatnál ne legyen lyukas fog,fogkő eltávolítás,zuhanyzás-fürdés.Persze belemehetnénk itt még,intim csinosítás,ruházat,kiegészítők(óra,ékszerek),de ez már egy másik történet.Mindenki úgy alakítsa magát,ahogyan alakítani szeretné és jól érezze magát a bőrében.Ha ehhez fogékszer kell vagy borotvált kar,ha ő így érzi jól magát,ám legyen. Kinézetre nőknél a plázacicás,fiúknál Barbie baba fiúja Ken baba,nekem ha így néznek ki az már sok,sokk...
2018. máj. 8. 18:22
Mert úgy érzem jól magam, ha elégedett vagyok a külsőmmel is, és szeretem mikor bámulnak a férfiak.
2018. máj. 8. 18:00
Mert jobb úgy magamra nèzni, meg gondolom másoknak is. Aki nem slampos az remènyt kelt másokban ès önmagában.Sminkelni nem szoktam, max ha beteg vagyok. Nálam a csinosítás fèsülködèst ,arcmosást, meg a fülbevalóm berakását, deo felkenèst jelenti.
36. Bichi
2018. máj. 8. 17:44
Mert szeretnék megfelelni magamnak. Magamnak, és senki másnak :)
2018. máj. 8. 16:11
Magamnak, a környezetemnek, és mert nő vagyok.
2018. máj. 8. 14:23
Mert várom a galambomat.
2018. máj. 8. 13:15
En azert csinositom magam, mert fontos szamomra az apoltsag. De nem 5kg sminkre gondolok, hanem kiemelni ami szep, csinosan feloltozni, apolt haj, fogsor stb. Ebbe sokmindent bele lehet foglalni. Jo erzes, ha ugy nezhetek bele a tukorbe, hogy minden rendben. :)
2018. máj. 8. 13:10
Minden ember hiú,ki jobban,ki kevésbé.Ezt használja ki a média,a kozmetikum gyártók stb.Nekünk is jólesik ha megdicsérnek,bókolnak rajtunk felejtik a szemüket a férfiak és igen,a nők dicsérete is fontos.De elsősorban önmagam,legbelül legyek kiegyensúlyozott,ami manapság nem könnyű.
31. globus
2018. máj. 8. 13:04
Szerintem az ápolt külső nem csupán smink...
30. mmacus
2018. máj. 8. 13:00
Mert így érzem jól magam.
29. selena78 (válaszként erre: 24. - NoSpoon)
2018. máj. 8. 12:59
Hááát... az én koromban nem igazán van igényem arra, hogy valaki belém szeressen, aztán mégis számít nekem, hogy hogyan nézek ki. Szeretem jól érezni magam a bőrömben.
28. Miss Angel (válaszként erre: 27. - Miss Angel)
2018. máj. 8. 12:39
*ha látja,hogy nem érdekel,bocs :)
27. Miss Angel (válaszként erre: 1. - NoSpoon)
2018. máj. 8. 12:38
elsősorban saját magamért.Ha mások dícsérnek esetleg,de én vmi miatt mégsem érzem magam jol a bőrömben sem esik jol a dícséret.Ha én jól érzem magam úgy,ahogy vagyok,akkor a kellemetlenebb megjegyzések sem érdekelnek...nem jellemző ez,de néha megjegyzik/nem gyakran/,mennyire vékony vagyok,hízni kellene,stb stb,a szokásos h*lye és főleg UNALMAS duma,fel sem veszem..aztán általában az adott személy abba is hagyja,ha nem látja,hogy nem érdekel a dolog és nem ért célt a megjegyzésével,vagyis nem bosszantott fel :)))
26. spinneli (válaszként erre: 18. - Malacbefőtt)
2018. máj. 8. 12:31
Én szépnek tlaálom az arcom smink nélkül, de egy jól eltalált árnyalat, alapozó rengeteget dob rajta.
25. PöttyösPanka (válaszként erre: 24. - NoSpoon)
2018. máj. 8. 10:40
Van, aki magának, van, aki másnak, van, aki senkinek. Csak az a baj, hogy néhány lánynak túlzottan nagy szerepet tölt be az életében a kinézete. Görcsösen próbálnak megszabadulni a narancsbőrtől, mindenáron nagyobb melleket akarnak, takargatni próbálják a bőrhibáikat, stb. Nem tudom, hogy ők ilyenkor tulajdonképpen kinek is akarnak megfelelni, mert náluk ez már egy belső kényszerré válik, de szerintem egy külső elvárás indukálja. Azt látják a médiában, hogy csak aki szép, az egészséges és sikeres, és csak azt lehet szeretni. Persze a legtöbben tudják, hogy ez csak egy fikció, de azért még szép számmal vannak, akik bedőlnek neki.
24. NoSpoon (válaszként erre: 21. - Ab61752c45)
2018. máj. 8. 10:25
Nem erre gondoltam, de, meghallgatva a nótát, van némi köze a kérdésemnek a dologhoz.:DD Ugyanis a kérdés apropóját az szolgáltatta, hogy olvastam egy interjút a napokban, ahol az interjú alany szerint a nők csak azért akarnak szépek lenni, hogy - finoman szólva - valaki beléjük szeressen.
23. 124637ff9b (válaszként erre: 21. - Ab61752c45)
2018. máj. 8. 09:33
:DDDDDD
22. Mermancs (válaszként erre: 21. - Ab61752c45)
2018. máj. 8. 09:23
😂😂😂
2018. máj. 8. 08:56
2018. máj. 8. 08:49

Saját magam miatt elsö sorban.

Illetve a munkámban elvárt az ápoltság, és a rendezett külsö, de ez nekem természetes. :)

2018. máj. 8. 08:29
Nem sminkelem magam,csak labellót használok. Nagyritkán egyszer-egyszer előkerül a szempillaspirál.Igazából még soha nem voltam kisminkelve(bár sminket ez mit érdekel?:D) Nos,tök átlagosan nézek ki,nem panaszkodom.:)
18. malacbefőtt (válaszként erre: 15. - Spinneli)
2018. máj. 8. 08:13
Így igaz, de valahol mégis el kell(ene) fogadni a természet adta lehetőségeket. :) A csinos jelző bonyolultabb fogalom annál, hogy egy jól beállított sminkkel túl legyen rajta adva. Valakinek egy sima szeplős arc is csinos, mert olyan az arc karaktere. :)
2018. máj. 8. 08:02
Általában nem sminkelek, csak ha "valahová" megyek. Pl. esküvőre, koncertre. Meg ha bányába, hogy nehogy feljöjjön a szén.:D
16. igazság hol vagy? (válaszként erre: 3. - D7ba7bf7ff)
2018. máj. 8. 07:56
Ezt a véleményt a családod nőtagjaira értetted ugye?
15. spinneli (válaszként erre: 13. - Malacbefőtt)
2018. máj. 8. 07:55
szerintem ebben is vannak árnyalatok, egy smink nem feltétlen jelent több kiló vakolatot.
14. spinneli (válaszként erre: 1. - NoSpoon)
2018. máj. 8. 07:54
szerintem ez teljesen rendjén van.
13. malacbefőtt (válaszként erre: 1. - NoSpoon)
2018. máj. 8. 07:42
Én mindig nevetni szoktam azokon, akik a természetes bőrükben nem érzik jól magukat. Azokon pláne, akik sminkkel kelnek és sminkesek parfümösönek fekszenek le. A gondok ilyen esetben fent vannak.
2018. máj. 8. 07:21
Azért, mert igényem van rá. Slamposan még a kedvem is rossz.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook