Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti mennyire vagytok féltékenyek a párotokra? fórum

Ti mennyire vagytok féltékenyek a párotokra? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. márc. 26. 15:28
Bennem is van féltékenység,de ugy vagyok vele ha valaki tudja akkor vigye!Ha jobbat talál akkor menjen nyugodtan!Ennyi!Én sem vagyok tökéletes,mint ahogy ő sem.
39. Héris
2011. márc. 26. 15:15

Jajj, meg kell osztanom veletek.... Tegnap a Kedvesem egész nap együtt dolgozott egy lánnyal, aki elmondása szerint teljesen olyan, mint én belülről. Azt mondta, tök olyan volt, mintha velem lett volna. Persze én megjegyeztem, hogy azért nem örülnék, ha aztán túlzásba esne... Nem örült ennek. Megbízom benne, meg örülök, ha boldog, szóval nem akartam rosszat, mégis zavart, hogy már majdnem áradozott róla...

De nincs gáz, csak fura volt.

38. Fisica (válaszként erre: 37. - Szöszi71)
2011. márc. 7. 12:45
igen, ez sztem is így igaz
2011. márc. 7. 08:56
Szerintem az féltékeny aki nagyon szereti a párját:) Egy egészséges féltékenység mindenkiben van ebben az esetben:)
2011. márc. 3. 22:53

A volt barátomnál: teljesen megbíztam benne, kihasználta, és amikor kiderültek a hazugságai, minden megromlott, nem volt többé bizalom.

A vicces az volt benne, hogy mondtam neki, hogy mit vár tőlem, ha ilyeneket csinált. Higgyem el neki, hogy többet nem lesz ilyen? Erre ő azt mondta, hogy megváltozik ígéri, de higgyek neki és bízzak meg benne! ...Bízzak meg benne, amikor a titkos kis magánéletét tartsam tiszteletbe... Hol élt ez?


Csak azért meséltem el, hogy sajnos van olyan eset, amikor nagyon megbízunk valakiben, aztán meg jól eljátsszák.


Nem tudom, hogy ez kihat e majd a következő kapcsolatomra, hogy a félelem miatt (az újabb csalódástól) rögtön az elején féltékeny leszek.

Persze, ha érezteti,hogy szeret akkor biztos nem, de ha nem...


Jelenleg van egy férfi, akibe nagyon beleestem. Pusztán a távolból figyelem - sajnos, de így is féltékeny vagyok, nem tetszik ha más nőkkel látom vihogni. :/ Irigylem őket, de nagyon.

2011. márc. 3. 20:13
Semennyire. Ha elhajtanám se hagyna el :)
2011. márc. 3. 20:12

Sziasztok! Az én exem mindig hűséges volt hozzám, és meg is bíztam benne, de nem igazán szeretett soha se. A mostani párom viszont nagyon szeret, és ő is hűséges, de a volt barátnője még mindig üldözi, pedig már több, mint egy éve szakítottak...

:) Nagyon remélem hogy tényleg szakítottak :D

2011. márc. 3. 14:13
én nagyon féltékeny vagyok.sajnos.
2011. márc. 1. 16:05
nincs párom, de alapjában nem vagyok féltékeny típus
2011. márc. 1. 16:04
A féltékenység nem jó. Előbb-utóbb belemennek valamibe, amit lehet, hogy nem is igazán akarnak, de ha már igy is, úgy is hallgatják otthonról, akkor miért ne tegyék meg? Akkor legalább okkal hallgatják. Beszélek itt férfiakról és nőkről egyaránt.
2011. márc. 1. 15:49
fisica igazadvan.a hüség a fontos,de az sem 100százalékos
29. Fisica (válaszként erre: 11. - Gyöngyszemü)
2011. márc. 1. 15:11

féltékenység az amikor félsz attól hogy elveszited azt akit szeretsz, bizhatsz te magadban és bizhatsz a párodban is akármennyire, ha akar úgyis megcsal. Nem a bizalom a legfőbb dolog egy kapcsolatban, hanem a hűség, ha vki hűséges,akkor nem csal meg.

Inkább legyek féltékeny és kicsit bizalmatlan és a párom pedig hűséges, mint hogy megbizom benne teljesen ő meg közben mással van.

2011. márc. 1. 14:47
Rendben, megfogadom:)
27. Héris (válaszként erre: 26. - Szöszi71)
2011. márc. 1. 14:28
Csak ne görcsölj rá, légy természetes.
26. szöszi71 (válaszként erre: 25. - Héris)
2011. márc. 1. 14:25

Ok, megfogadom a tanácsod:)

Igen, imádom és mindent megteszek, hogy jó legyen :), így mindketten jólérezzük magunkat:)

25. Héris (válaszként erre: 24. - Szöszi71)
2011. márc. 1. 14:22
Akkor nincs gond. :) Ne aggódj! Szeresd, imádd, a pasiknak az kell. :)
24. szöszi71 (válaszként erre: 22. - Héris)
2011. márc. 1. 14:20

Szia!


Igen, ezen vagyok és megpróbálom elfogadni magam. Tudom, hogy a párom imád és szeret:) Imád velem lenni, siet haza, mert szeret hazajönni, stb. :) Csak erre fogok mindig gondolniígérem:)

23. kenzol
2011. márc. 1. 14:19
Az én férjem féltékeny,igaz nem tudom mire,100 kiló elmúltam én nem bámulom a hapsikat,mert nekem Ő a tökéletes pasi,mások szerint is jóképű. Én azt nem értem,hogy mire jó a féltékenység,csak mérgezi a kapcsolatot,és azt az embert aki féltékeny :(
22. Héris (válaszként erre: 19. - Szöszi71)
2011. márc. 1. 14:18

Szia! Igen, néha ezzel én is küzdök. :) Tudom, hogy van nálam sokkal jobb nő, de elfogadtam már, hogy a Párom csak engem szeret, velem él, engem akar feleségül venni, velem tervezi a jövőt, és neki én vagyok a legjobb. :)

Hogy mit tegyél? Fogadd el magad, és fogadd el, hogy te vagy neki a tökéletes. :) Csak ennyit tudsz tenni, és ne ezen agyalj, hanem tedd boldoggá.

21. szöszi71 (válaszként erre: 20. - Kenzol)
2011. márc. 1. 14:16
Látod, ez az ami még nem megy és tuti, hogy ezért van a féltékenységem. Nincs még 100%-os önbizalmam.
20. kenzol (válaszként erre: 19. - Szöszi71)
2011. márc. 1. 14:14
Legyél saját magaddal tisztába és fogadd el első sorban magadat :)
19. szöszi71 (válaszként erre: 17. - Héris)
2011. márc. 1. 14:13

Szia!


Látod nálunk is így van, de néha azért még mindig előtör belőlem a féltékenység. Főleg mikor megnézi a csajokat, pedig tudom, hogy én vagyok neki a tökéletes, jó nő:) Ezt kéne levetkőzzem és akkor semmi bajom nem lenne. Mit tegyek, hogy legyőzzem ezt a dolgot?

18. kenzol
2011. márc. 1. 14:11
szerintem,bizalom és önbizalom hiánya egyenlő a féltékenységgel.
17. Héris
2011. márc. 1. 14:10
Sziasztok! gyöngyszemüvel én is egyetértek. Én korábban nagyon féltékeny voltam, mondjuk minden okom is meg volt rá, vagy nem tudom, utólag már... Most 8 hónapja élek együtt a Párommal, akiben tökéletesen megbízom, nem vagyok féltékeny, csak néha, de az normális. Mindent megbeszélünk, tudom, hogy csak engem akar, és ez nekem elég. Én is megnézem a pasikat, Ő is megnézi a csajokat, de egymást szeretjük. Nekem ennyi elég.
2011. márc. 1. 14:10

Régen féltékeny voltam. De abba bele lehet bolondulni. Ha állandóan azon eszem magam, hogy merre jár, mit csinál, ott van-e ahol mondja, megcsal-e...stb., azzal csak felörlöm az energiáimat. Én nem vagyok hajlandó ilyeneken tépni magam. Apukám mesélt nekem annak idején mindig egy sztorit.

Egy nőt folyamatosan a féltékenységével üldözött a férje, nem alaptalanul. A feleség egy napon azt mondta az urának, hogy ha akarja, úgy is megcsalja az urát, ha az ura fogja a kezét. A wc az udvarban volt, az a régi fa tákolmány tipusú. A wc hátsó fala a hátsó szomszéd udvarával egy sikban volt. A hátsó falból kivágtak a hátsó szomszéddal egy lyukat. A nő megbeszélte a hátsó szomszédjával, hogy mikor legyen ott, oda ment a megbeszélt időpontra, a férjét vitte magával, de az természetesen kint maradt, viszont fogta a felesége kezét, mig az bent a lyukon keresztül megcsalta az urát.

Nem hangzik túl gusztusosan, de ez mindig csak egy példa volt arra, ha valaki olyan, akkor úgy is megcsalja a másikat, akár még a kezét fogva is. Tehát szerintem tök fölösleges állandóan ezen kattogni.

2011. márc. 1. 14:09

Sziasztok!


Én is féltékeny vagyok, bár tudat alatt tudom, hogy nincs rá okom:)

Van úgy, hogy agyalok és ezt nem kéne, de nem tudok ellene mit tenni. Van időszakom mikor eszembe sem jut, de többször igen, mint nem:(

14. gyöngyszemü (válaszként erre: 13. - 3f54929e3a)
2011. márc. 1. 14:04
Tuti, csak gondolj bele..
13. 3f54929e3a (válaszként erre: 11. - Gyöngyszemü)
2011. márc. 1. 14:00
Ez tenyleg igaz lehet?
12. Veronika27 (válaszként erre: 11. - Gyöngyszemü)
2011. márc. 1. 13:59
Na igen, ebben lehet valami!
2011. márc. 1. 13:57
Féltékenység = magunkban nem bízás!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook