Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti kezdeményeznétek ebben az esetben a férfinál? fórum

Ti kezdeményeznétek ebben az esetben a férfinál? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2015. júl. 10. 18:37
Nem
2015. jún. 4. 05:08
kezdemenyezni barmelyik pasival lehet es hamarosan kiderul csip e teged vagy nem.
117. Gliese
2015. márc. 17. 15:26
A jelenlegi párodat csak a közös lakás miatt nem hagyod el? Ha már ennyire foglalkoztat egy másik férfi, nem jósolok sok jövőt a jelenlegi kapcsolatodnak. Én a helyedben először azt zárnám le, elkezdenék azon gondolkodni, hogy ha eladnánk a lakást, mennyi hitel lenne szükséges a részemhez, hogy vegyek valahol egy kisebbet. Majd a megvalósításon is elkezdenék dolgozni. A munkatárssal meg nem foglalkoznék, sem gondolatban sem gyakorlatban. Ha akar valamit, úgy is fog keresni, és akkor elmesélném, hogy mostanában nagyon lefoglal a lakás keresés. Aztán meglátnám mit lép. Az is benne van a pakliban hogy semmit, de akkor legalább tiszta lappal kereshetek magamnak valakit, akivel boldog leszek
116. kriszta773 (válaszként erre: 112. - Nuksi)
2015. márc. 17. 13:58
de miért gondolod úgy, hogy mindenképpen csak egy pasival élhetsz? ha nem jön senki más komoly, akkor vele fogod leélni az életedet? nem fogod ezt jópár év múlva megbánni esetleg?
115. zolo
2015. márc. 17. 13:28
Először is azt kell eldöntened a mostani kapcsolatoddal mi van. Ha ennyire tetszik ez a pasi, akkor randizzál vele és próbáld megismerni. Lehet, hogy kiderül annyira nem is jön be neked. Amennyiben mégis, akkor tovább ismerkedtek. Ha nem lesz komoly a dolog akkor lesz pár jó emléked. Gondolom te is akarod és nem kényszerít rá senki. Az is lehet megtaláltad a nagy őt. Ha meg sem próbálod, akkor mindig azon fogod törni a fejed mi lett volna ha. Viszont nem árt óvatosnak lenned és nem sietned. Lehet csak ki akar használni.
114. pnegab
2015. márc. 16. 22:49
Türelem, figyelgesd még!!! Ha csak nem akarsz könnyű prédája lenni? :) Esetleg te is csak félrelépni akarsz? Akkor minden adott.
113. Magnumpi (válaszként erre: 112. - Nuksi)
2015. márc. 16. 22:03
Nem tartani nem kell magad annak, hanem úgy viselkedni, hogy ne légy az. Félsz egyedül lenni? Ha olyan sok a baj a kapcsolatban, akkor ki kellene lépned belőle és aztán jöhet aminek kell. Ez így csak egy hosszú szenvedés lesz. Ha korrekt vagy kilépsz mielőtt bármi történne köztetek a másikkal.
112. Nuksi (válaszként erre: 111. - Magnumpi)
2015. márc. 16. 19:54
Nagyon sok minden hiányzik már ebből a kapcsolatból. Sajnos nem én vagyok az első ebben a kapcsolatban, aki így viselkedik... Rugalmasabb lettem... Addig pedig, amíg csak gondolatban léteznek bármilyen komolyabb dolgok a másikkal, nem fogom magam luvnyának tartani.
111. Magnumpi (válaszként erre: 109. - Nuksi)
2015. márc. 16. 18:24
Amúgy azzal kapcsolatban milyen érzéseid vannak, hogy ott van a párod? Úgy értem oké, hogy ezen filózol, hogy várakozz e vagy sem, de közben van valakid. Milyen gondolataid vannak erről?
2015. márc. 16. 14:57

Csak egy csajozós duma. Ennél sokkal keményebbel is szoktak hitegetni a kapcsolatban lévő félredugni - vágyók.


Értelmezni lehet bárhogy...

109. Nuksi (válaszként erre: 108. - Magnumpi)
2015. márc. 16. 14:08
Én is így látom. Én is célzásnak vettem azt a szöveget. Ennek ellenére a többiek tanácsát megfogadva a kivárós állapotot veszem fel és nem vagyok biztos abban sem már, hogy nekem kellene lépnem a továbbiakban is.
2015. márc. 15. 22:13

Namost. Ez egy nagyon jó szöveg részéről, hogy nem akarja tovább fűzni, mert neki ezek a dolgok át szoktak csapni pl szerelembe, mármint a barátkozás. Tudja, hogy tetszik neked, és most átdobta hozzád a labdát és megvárja mit lépsz. Ha megfelelő jeleket kap tőled, akkor már biztosra mehet ha más nem egy jó szexre. :)


Tulajdonképpen tőled várja a megoldást. Ha meg nem jön be még mindig ott a barátnője... Úgy néz ki a dolog, hogy mindketten lépnétek a másik felé, de egymásra vártok miközben mindkettőtüknek van valakije. Mindegy, hogy a kapcsolataitok éppen nem a legjobbak, de nem szép dolog ez egyikőtök párjával szemben sem.

107. féknyom (válaszként erre: 106. - B00d33e65c)
2015. márc. 15. 16:43
Nem mondom.:)
106. b00d33e65c (válaszként erre: 105. - Féknyom)
2015. márc. 15. 16:42
Azt ne mondd,ha más lenne a helyzet te kezdeményeznél férfinál. :D
2015. márc. 15. 16:15
Én ebben az esetben nem kezdeményeznék a férfinál.
2015. márc. 14. 18:29
Feküdj le vele és ne reménykedj.
103. Aquatica (válaszként erre: 1. - Nuksi)
2015. márc. 14. 18:08
Haha lefektet aztan dobni fog. Ennyi ..sztem semmi extra ... azok a nèzèsek.minek pazarolná rám az idejèt... du...ni akar ennyi. Neked meg nem jó az otthoni unod a banánt... hát az ő kapcsolata meg ki tudja milyen ;).
102. kisj (válaszként erre: 101. - Kriszta773)
2015. márc. 14. 16:09

Szerintem mindenki álljon tovább, de mindenféle jő

érzésekkel:D

101. kriszta773 (válaszként erre: 100. - Kisj)
2015. márc. 14. 15:59
persze, mert ha a csajszi már most odavan érte, biztos szexek után simán tovább állna mindenféle rossz érzések nélkül :)
100. kisj (válaszként erre: 1. - Nuksi)
2015. márc. 14. 15:41

Ki tudja, hogy ki mit írt? (mármint a többi hozzászóló)

És kit érdekel?:D

Szerintem létesítsetek egymással egy kellemes szexuális kapcsolatot, aztán búcsúzzatok el .

Könnyes lesz a búcsú:P

Azt meg már csak remélni tudom, hogy legalább a szex jó lesz.

99. gribedli*** (válaszként erre: 74. - Nuksi)
2015. márc. 13. 17:32
Ahhoz képest, hogy neked mindig fiú barátaid voltak, elég hiányosak az ismereteid róluk, ha ennyire nem tudod, hogy mit miért akarnak. Rengeteg nő, aki nem is büszkélkedik sok pasi baráttal, valahogy jobban ráérez. Nagyon bizonytalannak látszol, vajon miért?
98. gribedli*** (válaszként erre: 70. - Nuksi)
2015. márc. 13. 17:25

Esetleg azért jött el kávézni, hogy igyon egy kávét, ez nem jutott még eszedbe??:)


Csak úgy, semmi hátsó szándék

97. kristo_f (válaszként erre: 96. - Kristo_f)
2015. márc. 13. 17:07
Mármint a lényegen!
96. kristo_f (válaszként erre: 1. - Nuksi)
2015. márc. 13. 17:06

Már kétszer voltunk kávézóban."


Dehisz akkor már túl vagytok rajta!

2015. márc. 13. 16:49

Szerintem itt nagyon nincs figyelembe véve, hogy a pasi együtt él a párjával, azaz kapcsolatban van és nem törekedett arra, hogy ezen változtasson bárki kedvéért.


Tett egy-két olyan megjegyzést, amiből esetleg nagy jóindulattal lehet arra következtetni, hogy vonzódik a kolleganőjéhez, de ennyi.


Itt még csak egy szeretői viszony sem látszik alakulni, nem hogy komoly kapcsolat.

94. kriszta773 (válaszként erre: 93. - Nuksi)
2015. márc. 13. 16:19
miért, a párod is külön utakon jár? :) mert akkor nem gáz, hogy döncikém, ma későn jövök haza, mert moziba megyek, aztán szexelni :)
93. Nuksi (válaszként erre: 92. - Kriszta773)
2015. márc. 13. 16:08
Hát ez megoldható lenne... :)
92. kriszta773 (válaszként erre: 86. - Nuksi)
2015. márc. 13. 16:02
egyébként azt tényleg nem értem, hogy gondolod egy új komoly kapcsolat kialakítását a gyakorlatban, ha még a pároddal élsz :) mert ahhoz ugye rá kell szánni az időt, együttlétet, hogy komoly alakuljon ki
91. Nuksi (válaszként erre: 89. - Kriszta773)
2015. márc. 13. 16:02
Lehetséges. Ezért mondtam, hogy legyezgetem a hiúságát és ez tetszik neki.
90. Bözsi néni (válaszként erre: 86. - Nuksi)
2015. márc. 13. 16:00

Akadj már le erről a fickóról, legalább addig, amíg lezárod a jelenlegi kapcsolatodat!


Hány éves vagy tulajdonképpen?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook