Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti kezdeményeznétek ebben az esetben a férfinál? fórum

Ti kezdeményeznétek ebben az esetben a férfinál? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
29. Melcsi04 (válaszként erre: 1. - Nuksi)
2015. márc. 13. 10:40
Inkabb a munkadban legyel ilyen eroszakos akkor meg sokra viheted !!!
28. gribedli*** (válaszként erre: 12. - Nuksi)
2015. márc. 13. 10:39

Komolyan?! 2 kávé után már tudni akarod, hogy ő össze akar-e cuccolni veled??? Eszem megáll! Még semmi több nem történt köztetek, te tényleg gyors vagy. De azt a 2 kávét is te kezdeményezted, meg előtte a levelezést is, szóval már semmit nem változtat, hogy megkérdezed ezt is. Bár szerintem ez olyan ajtóstul házba rontás. Pedig én az vagyok, aki támogatja, hogy kezdeményezzenek a nők is, ha kell, de a te gondolatmeneted egyszerűen túl sürgetős, nem tudom.


Ha nem működik a te kapcsolatod, először ki kellene lépned, tisztázni magadban a történteket és egy kis szünetet tartani és utána nyithatsz mások felé. Mert most úgy néz ki, hogy csak ugródeszkának használnád őt, hogy egyik kapcsolatból a másikba cseppenhess, de korántsem tudod, hogy ő a te embered vagy talán tényleg csak egy barát.

27. Jeanette (válaszként erre: 23. - Nuksi)
2015. márc. 13. 10:39
Azok is elég töketlenek lehetnek...
26. b00d33e65c (válaszként erre: 24. - Misaki Itó)
2015. márc. 13. 10:36

Oké,15 év és emberileg kötődik ennyi...

Akkor már simán egy két kufirc bele fér.

Nem kell itt éveket álmodozni.Bele a lecsóba aztán ő is jól érzi magát és a 05 éves kapcsolat is megmarad.Ebből szerintem úgy sem lesz több.

25. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Nuksi)
2015. márc. 13. 10:34

Nem tudom, mit akarsz még ennél többet kezdeményezni?

Vagy megkérnéd "arra", csak félsz, hogy nemet mond?

24. Misaki Itó (válaszként erre: 21. - Nuksi)
2015. márc. 13. 10:34

Ennyi az indok,15év,és emberileg kötődni?

Az frankó lehet!


De igen,én kirohannék,ha szar lenne,és már egy másik fasziról nyitok fórumot,hogy kezdeményezzek vagy sem,akivel kávécskázni járok!

23. Nuksi
2015. márc. 13. 10:34
Férfi barátaim tanácsolják egyébként, hogy mondjam meg neki, a nők meg hasonló véleményen vannak, mint ti.
22. b00d33e65c (válaszként erre: 17. - Nuksi)
2015. márc. 13. 10:31

Akkor miért nem vársz még egy kicsit?

Ezzel mindent elrontasz,pont a lényegét,a varázsát cseszed el egy új kapcsolatnak.Így nem fog kialakulni az a kezdeti lángolás,vágy!

Te ilyen add Uram de azonnal típus vagy.

21. Nuksi (válaszként erre: 16. - Misaki Itó)
2015. márc. 13. 10:30
Hát egy 15 éves kapcsolatból te sem rohannál ki egyből. Emberileg nyilván kötődöm én is meg ő is a párjához. Ez nem ilyen egyszerű.
2015. márc. 13. 10:29
Én csak annyit tudok, ha egy férfi IGAZÁN akar egy nőt akkor az LÉP és megoldja, ha meg nem akkor meg csak elnevetgél vele órabérben. Ez biztos, hogy így van. De nő létedre nehogy már te erőltesd, hogy vigyen el kávézni. Hát milyen ciki már ez?! Tényleg ez a mai világ? Én 30 vagyok, de az életben nem udvaroltam senkinek. Minden munkahelyemen tudták, hogy van pasim, mégis próbálkoztak. Hát én még ilyet nem láttam.
19. 2c5f60da64 (válaszként erre: 6. - Nuksi)
2015. márc. 13. 10:28
Várni rá? Dehogy is! Senkire... ha egy pasinak kell egy nő, nem kell várakozni rá. Tipikus csak szexet akaró.
2015. márc. 13. 10:28
Szerintem csak kufircra megy.
17. Nuksi (válaszként erre: 14. - B00d33e65c)
2015. márc. 13. 10:28
Dehogy keresek másikat. Ez nem így megy, őt sem kerestem. De az sem jó nekem, ha éveket eltöltök álmodozással, aztán ezután derülne ki, hogy nem is akart semmit. Az tart vissza igazából, hogy félek, hogy elijeszteném.
16. Misaki Itó (válaszként erre: 14. - B00d33e65c)
2015. márc. 13. 10:28
Ahhoz képest,hogy gyorsabb típus,nem nagyon rohan kijönni a nem jó kapcsolatból!
15. Jeanette (válaszként erre: 12. - Nuksi)
2015. márc. 13. 10:26
De milyen éveket? Pár hónapja ismerted csak meg.
14. b00d33e65c (válaszként erre: 12. - Nuksi)
2015. márc. 13. 10:25

Gyorsabb típus?

Az milyen?Adaállsz elé,megkérdezed hogy kellesz-e mert ha nem akkor gyorsan keresel másikat?

És akkor hol az izgalom,ahogy alakulnak ki a dolgok?

13. Misaki Itó (válaszként erre: 6. - Nuksi)
2015. márc. 13. 10:23

"Muszáj lenne tudnom,"Hova a gránátba rohansz?

Csöbörből vödörbe?



Ezeket a dolgokat akkor kéne tisztázni,ha már egyikőtök sincs benne,egy szarul működő kapcsolatban!


És,igen,benne van a pakliban az is,hogy gyógykufírcra kellenél.

12. Nuksi (válaszként erre: 9. - Jeanette)
2015. márc. 13. 10:22
Azért, mert mint írtam, én egy gyorsabb típus vagyok. Semmiképp sem szeretnék éveket álmodozni. Természetesen én sem szeretnék már holnap költözni, csak akkor vagy induljon el vmi, vagy hagjyuk.
11. b00d33e65c (válaszként erre: 7. - Nuksi)
2015. márc. 13. 10:20
Láttunk mi már sokmindent!
10. Nuksi (válaszként erre: 8. - B00d33e65c)
2015. márc. 13. 10:20
Hát hiába házi nyúl, nem egy a székhelyünk, el tudnám kerülni teljesen.
9. Jeanette (válaszként erre: 1. - Nuksi)
2015. márc. 13. 10:20
Miért nem várod meg ezek után, hogy ő hívjon el kávézni? Ha annyira tetszel neki akkor biztos fogja mondani. Biztos azért átgondolja, hogy mikor lenne ideje amit alibiként el tud számolni otthon. Gondolom a másikat szereti (emberileg biztos) és nem akar robbantani, ezért óvatos. Ha annyira tetszel neki és nem elégszik meg a "kellemest a hasznossal" munkahelyi kis flörttel akkor el fog hívni.
8. b00d33e65c (válaszként erre: 1. - Nuksi)
2015. márc. 13. 10:19

Ugye azt tudod,hogy a pasik ha egy kis reményt látnak némi kufircra akkor általában rossz a párkapcsolata...?

Házi nyúlra ne lőjj,mert nem lesz jó vele együtt dolgozni ha valami nem jön össze.

2015. márc. 13. 10:19
De ezt honnan veszitek, hogy csak azt akarja? Ennyire nyilvánvaló?
2015. márc. 13. 10:18
Az a baj, hogy ennél én gyorsabb típus vagyok. Muszáj lenne tudnom, hogy érdemes-e várnom és hogy áll hozzám. Ezért arra gondoltam, hogy megmondom neki, hogy ő más, mint egy barát. Ha azt mondaná, hogy én nem, akkor kiszállnék a képből. Ez jó szerintetek?
2015. márc. 13. 10:18

Nem tiszta sor ez a történet. A pasinak nem időpazarlás, ha néhányszor kávézni kell azzal a nővel, akivel le akar feküdni.

De nem kell belelátni komoly szándékot. Persze, hogy azt mondja, nem működik a kapcsolata :) mindenki azt mondja, aki félre akar lépni.

4. Tavirózsa :) (válaszként erre: 2. - 3d787b167a)
2015. márc. 13. 10:16
:D Milyen jó tipp! :)
3. 1e072b34d7 (válaszként erre: 1. - Nuksi)
2015. márc. 13. 10:16
Bátorítsd, de ne sürgesd!
2015. márc. 13. 10:12
Szexelj vele jókat!
2015. márc. 13. 10:11
Egy munkatársamról van szó, néhány hónapja ismerem. Bár közös a munkahelyünk, én másik helyszínen dolgozom, így kb. heti 1-szer találkozunk. Egy közös projekt kapcsán találkoztunk és azonnal nyilvánvaló volt sztem mindkettőnknek, hogy bejövünk egymásnak. A kapcsolatot ezután szinte csak emailben tartottuk munka ügyben, de a folyosón való szemezések megmaradtak. Egy emailemben megkérdeztem tőle, hogy nincs-e kedve többet beszélgetni, és nagyon lelkes volt, mindenáron akart időpontot találni erre, így a munkahelyen belül beszélgettünk többször is, több órát. Elmondtam, hogy nekem is van egy nem működő kapcsolatom, és neki is. Egy másik alkalommal megkérdeztem, hogy csak a munkahelyen belül tudunk-e beszélgetni, mire azt mondta, hogy nem, és ajánlott egy kávézót. Én ezt randinak tekintettem, ennek ellenére nem történt semmi, egy-két feldobott labdáján kívül,pl. hogy a páromat biztos sokan irigylik, stb. Az teljesen biztos, hogy bejövök neki, mert ilyen nézést nem sokszor láttam életemben. De az is biztos, hogy egyikünk sincs könnyű helyzetben, nekem közös a lakásom a párommal, ő meg a párjánál lakik. Azt mindig hangoztatja, hogy férfi-nő között nincs barátság, ilyenkor nem tudom eldönteni, hogy akkor miért állt le velem "barátkozni". Nem tudom, hogy csak legyezgetem a hiúságát és nem is akar semmit? De akkor minek pazarolná rám az idejét? Már kétszer voltunk kávézóban.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook