Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti hogyan reagálnátok, ha az exbarátotok felbukkanna több év után? fórum

Ti hogyan reagálnátok, ha az exbarátotok felbukkanna több év után? (beszélgetős fórum)


1 2 3
18. Anna31 (válaszként erre: 17. - Gabbbicica)
2019. márc. 11. 18:35
Hát igen vele szemben nem lenne fer akárhigy is áll a házassáunk ezzel is igyezek.Amúgy épp erről is beszéltem,az exxel hogy más exeit is fel kereste-e de azt mondta nem.
17. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Anna31)
2019. márc. 11. 18:15

Es a ferjed mit szolna ehhez?


Amugy vannak ilyenek, egyedul vannak, epp d..nanak egyet, vegigpörgetik a facebookot/vibert/mindegy mit, rairnak 5-10-15 exre, regi ismerosre, hatha a nagy szamok torvenye alapjan 1 összejön.


De ha azt irna, d××jun egyet, akkor 15 elhajtana, ha meg azt irja, h oooo, barmikor ujrakezdenem, azota erted epedek stb, akkor mindig lesz olyan, aki bedol.

16. Anna31 (válaszként erre: 13. - Bless the child)
2019. márc. 11. 17:47
Mire vagy kìváncsi?
15. Anna31 (válaszként erre: 14. - F4e7e8321e)
2019. márc. 11. 17:47
Igen, merr be vall titkon fel kavart mivel valamikor elég,sokat jelentett.És nagyon, nehezen tudtam, túl tenni magam amikor szakìtott velem. Illetve valahol még is csak nem közömbös mindig is tetszett. De nem értem ha ,már annyira újból engem akar akkor miért mond olyanokat hogy ő nem szeretné szét szakìtani a családom.
2019. márc. 11. 17:16

Fura hogy egyáltalán gondolkozol ezen. Van férjed, az exed az múlt idő. Plusz ahogy írtad, szinte gyerekek voltatok akkor.

Egy ember rengeteget változik ennyi idő alatt (bár csak tippelek hogy sok év eltelt).

Felelőtlen kijelentés részéről, hogy szó nélkül újrakezdené.

Így meg pláne, hogy ne várd, hogy szerelmet valljon.

Emlékből nem lehet jövőt építeni, ahhoz jelen kell.


Ha meg a férjeddel már nem olyan, akkor vagy azt javítsátok fel, vagy hagyd el.

Utána nézz következő után szerintem.

Hogy időrendben az exed volt hamarabb, az nem jelent számára elsőbbséget élethosszig.

2019. márc. 11. 17:03
Nagyon szelektíven válaszolgatsz
12. Anna31
2019. márc. 11. 16:25
Ő szakìtott,annak idelyén velem egy jelentéktelen dolog miatt amire soha nem kaptam valódi választ hogy miért.Illetve olyanokst is ìrt hogy ő nem szeretne senkinek se rosdza,és a családom se szét szedni.De akkor, nem is értem miért ìrz ha eleve tudta hogy ez a helyzet szerintetek?
11. Anna31 (válaszként erre: 9. - Lávli)
2019. márc. 11. 16:23
Abban az időben mikor szakìtottunk még mindketten szinte gyerekek voltunk,én voltam akkor 16-éves ő 19-,éves.Azóta azt ìrta sok év el tellt ő is változott sokat.Igaz, ki tudja igaz,e mivel ìrni bármit lehet. Illetve azt is mondta,amikor rá kérdeztem hogy ő mit akar,tőllem akkor azt ìrta hogy azt azért ne várjjam el hogy ennyi év után szerelmet valljon.Mivel sok idő el tellt mióta vége lett.De ettől független bármikor újra kezdené.
10. Mezei Virág (válaszként erre: 5. - Bless the child)
2019. márc. 11. 16:18
Én is tudtam, hogy már volt, de nem jöttem rá, ki is... ;)
9. Lávli (válaszként erre: 1. - Anna31)
2019. márc. 11. 16:13

Valamiért szakitottatok, nem? Mert elromlott. Aztán valamiért férjhez mentél egy másikhoz.

Nekem nem kellene az, ami egyszer már rossz volt.

2019. márc. 11. 16:04
akkor haggyad el és kezd új életet azzal aki talizni akar veled
7. Anna31 (válaszként erre: 6. - Kutyaimádó)
2019. márc. 11. 16:03
De,a mostani párommal már nem olyan a házasságunk mint kellene.Az is egy tény
2019. márc. 11. 16:01
ha van férjed akkor haggyad
5. Bless the child (válaszként erre: 3. - Bless the child)
2019. márc. 11. 16:00

[link]



Segítek, hogy emlékezz

4. Anna31 (válaszként erre: 2. - Kutyaimádó)
2019. márc. 11. 16:00
Köszi a választ.Sajnos azt nem tudom minek akar.De annyit mondott hogy,ő bármikor újra kezdené velem.
3. Bless the child (válaszként erre: 1. - Anna31)
2019. márc. 11. 15:58
Már pár hónapja is ezt írtad
2019. márc. 11. 15:58

barátnak akar akkor az jó nem??

ha párnak akkor hajtsad el

2019. márc. 11. 15:46
Valamikor barátom,fel bukkant több év után s semmiből.És találkozóra hìvott.Úgy,hogy aut szerette volna hogy vállaljam,fel a mostani férjem eltt,ezt a találkozást.Bevallom kissé fel kavart,hiszen valamikori nagy szerelmem volt. Olyanokst,is mondott hogy meg bánta a szakìtást.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook