Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ti hogyan készültök az első lombikos beültetésre? fórum

Ti hogyan készültök az első lombikos beültetésre? (beszélgetős fórum)


14. Kia81 (válaszként erre: 11. - 325b42d966)
2010. okt. 26. 15:09

Persze, megírom. :-)

Nagyon szimpatikus az,amit írtál, én mindig is becsültem az ilyen embereket. Az én "nagybátyám" is így került a családba. 3 éves volt, anyukám pedig 16, amikor mikulás alkalmával az osztállyal árvaházba mentek. Nagybátyám odament anyuhoz, és azt mondta neki: Néni, vigyél haza.

Anyu megbeszélte nagyival, és magukhoz vették. Röviden ennyi a történet. Bár voltak kusza dolgok, mert a vér szerinti szülők nem mondtak le róla, de minden rendben alakult.... :-)

2010. okt. 26. 14:44

fehérjedús táplálkozás

terhesvitamin

sok zöldség és gyümi

de azért a cukor és a savas ételeket esetleg óvatosan

2010. okt. 26. 14:38
már most kezdj el így táplálkozni,én mindennap sok túrót és sajtot ettem (pedig nem is szeretem a túrót).
11. 325b42d966 (válaszként erre: 10. - Kia81)
2010. okt. 26. 14:36
a kaját nekem sem mondta a doki inkább többet a "a sorstársaktól" tudtam meg.Kistesó?jó lenne de nem mert már 39-leszek nem sokára a férjem 46 így inkább elvégeztünk egy nevelőszülői tanfolyamot és nehéz sorsú gyerekeknek szeretnénk segíteni,így a fiamnak is jó példát mutathatunk.Nagyon sok szerencsét,és kitartást neked és a párodnak és majd írd meg hogy "hányan lesztek nem sokára"Erika
10. Kia81 (válaszként erre: 9. - 325b42d966)
2010. okt. 26. 11:44

Köszönöm a jótanácsot. Érdekes, hogy mindenki mondja a fehérjedús kaját, de a dokim még nem említette. Mikortól kell erre odafigyelni?

Gratulálok a kisfiadhoz.

Az én titkos vágyam az, hogy egy babánk legyen, ennek ellenére, ha lesz rá lehetőségünk, kettő picurkát szeretnénk vissza kapni.

Az már csak hab lenne a tortán, ha kislány lenne. :-)))

Kistesó???

9. 325b42d966 (válaszként erre: 8. - Kia81)
2010. okt. 26. 11:29
szia,csak nyugi semmi stressz sok sok vitamin,fehérje dús kaják és ne idegeskedj.tudom könnyű ezt mondani de próbálj meg nem izgulni.mi kétszer csináltuk végig ,a másodikra sikerült és már 8-éve van egy fiam az első ultrahangon még ketten voltak (két szívhang volt)de a másodikon egy volt már,de nem baj lényeg hogy ő van nekünk.Erika
2010. okt. 26. 10:19

Sziasztok!!!

November 2-án indul az injekció kúrám. Már úgy izgulok!!!!

Van valakinek bármilyen tapasztalata, ötlete ezzel kacsolatban??

7. Bri*
2010. okt. 21. 12:46
Gynevac, nyugalom, masszázs és nagyon-nagyon pozitív hozzáállás!
6. Kia81 (válaszként erre: 1. - Timpike)
2010. okt. 20. 21:40
Te hová jársz? Miért lombik?
2010. okt. 20. 21:39
Sziasztok! Nekünk novemberben lesz az első lombik. Mi vitaminokkal és nyugalommal készülünk. Cickafarkfű + palástfűtea, barátcserje kapszula, femibion tabletta, lúgosítócseppek nekem, ferulant, c,e,omega3 vitamin, méregtelenítő kúra a férjemnek. Próbálok keveset stresszelni, ezért is írom a blogom, hogy ott kiadjam magamból a feszültséget.
2010. okt. 20. 10:48
Köszönöm szépen a segítségeteket!
2010. okt. 20. 09:42

Nekem az autogén tréning segített-olyasmi,mint a relaxáció-hogy ne agyaljak sokat azon,sikerül-e vagy sem a beültetés.

Az elsőt végigaggódtam,nem is jött össze,aztán miután naponta kétszer relaxáltam,ikrekkel lettem terhes a győri Kaáli jóvoltából!

2. 325b42d966 (válaszként erre: 1. - Timpike)
2010. okt. 20. 09:22
szia,igaz nekünk már rég volt (8-éves a fiam aki a második lombik próbálkozásra sikerült)de pihenj sokat egyél fehérje dús kajákat(hal,túró,sajt stb)és próbálj meg nem állandóan a beavatkozásra gondolni (ne stresszelj)
2010. okt. 20. 09:15

Sziasztok!

Nekünk januárban lesz az első lombikos beültetésünk. szeretnék tanácsot kérni, hogy ti hogyan készültetek, vagy készültök a beültetésre.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook