Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ti, hogyan készültök a karácsonyra? fórum

Ti, hogyan készültök a karácsonyra? (tudásbázis kérdés)


1 2
2013. dec. 1. 18:59

mi ma a gyerekekkel vasalható gyöngyből hópelyhet, hóembert, karácsonyfát csináltunk.

Jövő hétvégén mézeskalácsot sütönk, meg hét közben üvegmatricázunk.

Én csinálom az adventi kalendáriumot-kis zsákokba finomságokat teszek, amit minden nap kinyitnak.

És még csinálunk majd valami meglepit a tanár néninek, óvónéninek és a nagyiknak is.

Ma voltunk a városi gyertyagyújtáson is.

Ja és verselünk éneklünk

2013. dec. 1. 18:57
Én tegnap pl. só liszt gyurmából megcsináltam a díszeket (csillagok, harangok, holdak, fenyőfák, cukorbotok) és ma festem őket. Nagyon kis helyesek lettek. Igaz a fiam már felnőtt, de amikor kicsi volt, akkor együtt csináltuk ezeket. Fogok még különböző díszeket készíteni. Már van sok fehér díszem (hungarocell vagy más már nem tetsző gömböket bevonok selyemmel pl., és gyöngyökkel, csillogó festékkel díszítem őket). Idén arany gömböket készítek.
2013. dec. 1. 18:53
mézecskalácssütéssel, karácsonyi zenék hallgatásával és az ablakokra villogó csillogó díszekkel
2013. dec. 1. 18:41
Készítsetek díszeket, énekeljetek karácsonyi dalokat, süssetek együtt.
2013. dec. 1. 18:37
Elsősorban ezért szeretném ezt a fórumot indítani, hogy ötleteket szerezzek arra, hogy hogyan lehet több kisgyerekekkel minél izgalmasabbá tenni a karácsonyi várakozást.
2011. dec. 12. 12:46
Sehogy.
2011. dec. 12. 12:44
Szerintem jobb nem idegbajosan készülni a karácsonyra, mert ez rátetéz a gyermekeink karácsonyára is. A párom pl azért nem szereti díszíteni a fát, mert a szülei folyton veszekedtek, hót idegbajosak voltak olyankor... Így segített a fát összerakni (gyönyörű műfenyő), rátette az égősort, a többi az én dolgom volt. Megmondta, hogy azért, ami gyerekkorába történt, azért nem szereti díszíteni a fát.
2011. dec. 12. 12:30

A fát tegnap felállítottuk, nálunk december elsejétől elkezdik feldíszíteni a fát, a kerteket. Mi tegnap díszítettük a fát és a lakást.

Vasárnap lesz ugye karácsony, szombaton is dolgozom, hétfőn is. A párom szintúgy. Szilveszter újfent ugyanez. Legalább most már olyan helyen dolgozunk, hogy az ünnep napján nem kell menni. :)

2011. dec. 12. 12:21
Sehogyan.
2009. dec. 22. 13:14
idegbajosan:)
2009. dec. 22. 11:50
hat en a fozest utolso nap szoktam,agyis szombaton.meg hatra maradt a z ajandek a ferjemnek.de az postan jonn(mikkor,nem tudom)
2009. dec. 22. 11:11
sehogy
2009. dec. 22. 11:02

Na én még ma megyek bevàsàrolni.

Délutàn még a naygtakaritàs kimaradt részét befejezem.

Holna àllok neki fözni este töltött kàposztàt.

Sütni nem sütök,veszek készen.

Mivel süt a nap nàlunk,igy ma még sétàlni is akarok egyet.Kaàrcsony nàlunk a tv-röl fog szolni,meleg vacsirol,ajàndékok màr àtadva:)

2009. dec. 22. 10:59
Ajándékok meg vásárolva, eldugva. Beigli meg sütve, A habkrémeshez a lapok kész. Most fő a káposzta. Délután sütöm a sajtos rúdat. Gasztroajándék(bonbonok) csomagolva, csak a limoncellot kell palackoznom még.
2009. dec. 22. 10:47

Én most főzöm a töltött káposztát,takarításon túl vagyok.Holnap megcsinálom a pogácsát és a kókusztekercset,csütörtökön hajnalban felteszem a levest és elkezdek húst panírozni,meg ilyen apróságok még hátra vannak,de az ajándékok be vannak csomagolva és jól eldugva.....hova is:D


MINDENKINEK NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK!:)

2009. dec. 22. 10:44
lelkiekben.
2009. dec. 22. 10:24

megyek haza háromnegyed kettőkor anyukámékhoz :P

isler megsütve, bepakolva, a mogyorós csillagokkal együtt :P ajándékok becsomagolva :D pakk összekészítve :)

2009. dec. 22. 10:21
en leszek az elso?epp keszulok sutizni.a takaritas (a nagy)mar megvan.hozzafogtam oktober elejen
2009. dec. 22. 10:18
Ti, hogyan készültök a karácsonyra?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook