Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ti hogy bírtátok az utolsó napokat szülés előtt lelkileg? fórum

Ti hogy bírtátok az utolsó napokat szülés előtt lelkileg? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. júl. 23. 08:37

Nekem 4felől telefonáltak, hát nem volt jó, főleg, ha azzal ébresztettek. Én okt. 2-re voltam kiírva, 7-én hajnalban szültem, szóval a végén már utáltam az egészet. Én is úgy vettem fel a telcsit, hogy "Még egyben vagyunk, szia!". De engem nem is a telefonálgatás zavart igazán, hanem hogy minden reggel kellett menni valamilyen vizsgálatra... Mellette meg hetente kétszer délután/este tanfolyamra jártam. Közben a házimunka, mindezt úgy, hogy egszerűbb és gyorsabb volt gyalog menni a kórházba, mint busszal, pedig így is fél óra az út tőlünk... :(

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ...

Mivel 18 órát vajúdam, délben kezdődött, olyan 6körül felhívtam mindenkit, hogy fájásaim vannak, de lassan sűrűsödnek, majd reggel telefonálok. Elfogadták, bár az apai nagymamám reggel 8kor már hívni akarta a kórázat, csak megelőztük, hogy megvagyunk. :D

2009. júl. 23. 08:33

ezt nem lehet elviselni, én kiosztottam mindenkit a telefonban.Barátnőm a napokban várj a szülést, nem is hívom, pedig nagyon izgulok.De gondolom semmi, különben már jönne az sms a jóhírről.

Nem lehet épp ésszel kibírni.

Tán mondd meg nekik, hívhatnak, de ha felveszed nyilván nem szülsz éppen, és akkor ne zaklasson, csak beszélgessetek másról.

Én bosszúból nem is szóltam nekik, csak az uram mikor már szülőszobán feküdtem küldte az sms-t hoyg bennt vagyunk, de akkor már 6 órája ott voltunk.hát valahogy így.

2009. júl. 23. 08:32

Nehezen.Ráadásul veszélyeztetett kismami voltam, így mindíg azt mondták hamarabb meglesz.Erre még 4 napot rá is húztam.Már az utolsó időket utáltam, hogy mindíg kérdezik miért nem fektetnek már be, meg ilyesmi.

Én is szerettem volna már szülni, főleg hogy mindenki azt jósolta hogy hamarabb jön.Már én is beleéltem magam.De nem így lett.

Na a másik hogy nekem is 4 kg-s ra tippeltek, végig azt mondták az ultrahangokon is hogy nagy gyerek lesz.Erre 3100gr és 53 cm-vel született:-))

2009. júl. 23. 08:28
borzalmas volt... mozdulni sem bírtam estére már sírtam hogy ma se történt semmi... a telefont is úgy vettem fel hogy " még mindig semmi..." és általában le is raktam utána....
2009. júl. 23. 08:27
nehezen, néztem folyamatosan a neten, hogy mikor jönnek a frontok, hátha akkor
2009. júl. 23. 08:26
Értem ez alatt:szüők napi telefonálásai, a követelőzés, h ugye nekik telefonálunk elsőként, de már a magzatvíz elfolyáskor, mert "elvárják.." (!) stb, meg a jóslások, h ekkor meg akkor szülsz stb..meg biztos nagy babád lesz az elevittől, közben nekem alig 3 kilós...meg h előbb szülsz, közben nem is indul még, és közeledik a napja...Én vagyok már nagyon türelmetlen vagy valahogy állítsam le őket?Miért okoskodnak, miért nem támogatnak??
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook