Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ti hisztek ebben a dologban hogy"null-sík"? fórum

Ti hisztek ebben a dologban hogy"null-sík"? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6
75. zsuzso100 (válaszként erre: 71. - HnéViktória)
2012. nov. 15. 18:53
Igen, én is valahogy így voltam. Mostanában azt gondoltam, nem lesz semmi jelentős, hirtelen változás, elolvastam a cikket és hiába van az a tudat, hogy jó lesz, akkor is para van ezerrel!
74. 5146e98818 (válaszként erre: 70. - Adfa0d8bdb)
2012. nov. 15. 16:21
Ez simán lehetséges, persze nem egy év alatt, de néhány évtized alatt, hogy visszaesik a populáció száma. Ez nem azt jelenti hogy hirtelen több ezer ember meghal, hanem hogy kevesebben születnek, mint ahányan meghalnak. 10 % nem sok, a magyarság létszáma is csökkent pár százalékkal az utóbbi 30 évben.
73. HnéViktória (válaszként erre: 72. - C6973617d3)
2012. nov. 15. 12:46

Ez igaz,de végül is a lényeg,hogy nyugalomra int minket.Azt írja,máskor is volt már ilyen együttállás,mint dec.21-én lesz.

A cikket teljesen álhírnek mondja.-de azért ezzel én is egyetértek.Ha jól elolvassuk...össze vissza írnak benne...menjünk a természetbe ne menjünk,ki ne nézzünk,ha muszáj ki is mehetünk...:(blablabla...

72. c6973617d3 (válaszként erre: 71. - HnéViktória)
2012. nov. 15. 12:41
Hát erre ránézni is sok, nekem nem sok mindent mond a bolygók együttállása, ehhez azért konyítani kellene az asztrológiához.
2012. nov. 15. 12:38

Sziasztok!


Én ezt a null sikos Kérdést feltettem,Ilcsi Mamának,Ő asztrológus...válasza itt van:

[link]

a 1202-es bejegyzésben ,már ha valakit érdekel,kicsit más szemszögből.


Nekem arra volt,jó ez az egész null sikos téma ,hogy jól beparáztam,és olyanokat olvastam a neten,Pl(nagyfigyelmeztetés,szüz anya üzenet)hogy csoda hogy nem vagyok az idegosztályon!!!:-)

2012. nov. 15. 12:34

Az emberek 10 %-a kihal...


Ekkora baromságot! Egy 40.000-es fős város esetében (ha egy városra lebontva vizsgáljuk) 4000 ember meghal?

Nemááááár! Ezt ki hiszi el?

69. c6973617d3 (válaszként erre: 68. - Gefina)
2012. nov. 15. 12:21
Ilyet szükséges végezni időnként, mert bármi probléma előfordulhat, nem kell ide null sík, Paks is meg tudja oldani ha arról van szó.
68. gefina
2012. nov. 15. 12:19
A tavalyi sziréna próba is érdekes volt!
67. c6973617d3 (válaszként erre: 66. - Gefina)
2012. nov. 15. 12:19
Ez nem friss hír, erről már hetekkel ezelőtt írtak, úgyhogy nyugi :)
66. gefina
2012. nov. 15. 12:17

Miért pont most???


Népszava: Mindenkit behívhatnak védelmi szolgálatra

Forrás: MTI/Népszava | 2012. szeptember 14. péntek 07:39 | | A+ A- | Megosztás:

Share on facebook

Share on twitter

Share on email

Share on print

A hivatalok elkezdték felmérni, ki mozgósítható polgári védelmi szolgálatra. Aki nem válaszol a megkeresésre, akár 150 ezer forintos bírságra is számíthat.


A Népszava úgy tudja, hogy a főváros XI. kerületében már elkezdték postázni a mellékletekkel együtt háromoldalas levelet.


A lap felidézte: az adatgyűjtésre a katasztrófavédelmi törvény tavalyi módosítása jogosítja fel a helyi polgármestereket: nevét, születési helyét és idejét, anyja családi és utónevét, valamint a lakcímét mindenkinek meg kell adnia, ha pedig valaki mentességet élvezne a szolgálat alól, akkor annak okát is.


Aki nem küldi vissza a kért válaszokat, akár 150 ezer forintos bírságra, 60 napos elzárásra vagy közmunkára számíthat - írta a lap, amely szerint az adatokat az önkormányzat továbbítja a katasztrófavédelemnek, vagyis a friss nyilvántartással egyszerre két hivatal is rendelkezhet.

2012. nov. 13. 02:26

[link]



Elemezzünk ki egy idióta álhírt!

4 days ago • by "HungryHungary1"

Egy hülyeséget találtam ami nagyon hülyehülyehülyeség:

A sötétség napjainak megélése a Földön


A következő sorokat kaptam egy barátomtól

Én: A barátod meg a Sziriuszon élő magyaroktól, nem?


A kormányhoz eljutott egy információ 2012 júliusában. Az üzenetet ismertessétek meg rokonokkal, barátokkal és olyan emberekkel, amelyek nyíltak és megértik az következő sorokat.


A NASA bejelentette, hogy nemsokára a Föld belemegy a „null síkba“


Én: Hol jelentett be ilyet? jaa, azóta már leszedték mert kötelezte őket valami titkos szolgálat? Persze persze.


1. 2012/2013 őszén és telén Tibetben és a Föld északi féltekéjén meleg lesz. 2012.december.21-én Földünk belép az egész Naprendszerrel együtt a galaktikus „null síkba“.


Ez egy létező sík, ahol nincs áram és ahol semmilyen tárgyban nem működik az elektromosság.


Én: Mi a fene az a galaktikus null sík? Google keresés csak gagyi oldalakat dobot be eme kulcsszavakra, egy hivatalos tudományos oldalt se!


2. Az egész Földön, 2012.12.21-én 10 óra körül Moszkvai idő szerint néhány perc alatt elsőtétül minden és teljes csend lesz. Nem lesz semmilyen fény, áram, távkapcsolat (telefon, internet stb), hangok és semmi sem fog működni.


Én: Kihuny a nap, vagy mi? A hang egyébként a levegő rezgése által keletkezik. Akkor eltünik a levegő is?


3. Ez a sötétség kozmikus illúziókat, fégykisüléseket és emberi illúziókat fog kiváltani, amely 3-4 napig fog tartani. Semmitől sem kell félni, sem tartani.


Én: Milyen az a kozmikus illuzió? miben másabb mint a sima illuzió? Csillagok keringenek a fejünk körül, mint egy Tom és Jerry rajzfilmben?


4. A végén ismét előjön a Napfény és ismét érezhető lesz a nyugalom és béke. Az állatok természetes megérzésük szerint fogják érezni, hogy eljön a „Kozmikus sötétség“ és el fognak rejtőzni. Az emberek a városokban nem fogják érezni annyira az eseményeket, ezért több halálos esemény és tébolyodottság fog bekövetkezni. Az emberiség 10 %-ka elhunyhat.


Én: A népfény hova bújt el? A nap fény is félt, vagy mi történt vele? Leállt a nap mag fúziója a félelemtől? Az állatok bizonyára számtalan kozmikus sötétséget átéltek már, hogy öszönösen féljenek tőle, bizooonyára! Téboly az már most is van a fejekben, attól nem kell félni.


5. A ciklusváltásnál jó lenne , ha felkészülnének úgy, hogy minden 2012 évi kötelességet befejezzenek, többet nem szabad felvenni és minden tartozást kiegyenlíteni.


Én: Miért, mi szüksége van a ciklus váltásnak a mi tartozásainkhoz? Kapcsolatban áll a bankokkal? Vagy titkos szervezetek irányítják a galaxist is?

6. 2012. december 20-án vigyék magukkal gyermekeiket, igazolványikat, valamennyi pénzt és utazzanak el a városból a természetbe. Készítsenek élelmiszer tartalékot 2 hónapra, mivel az elektromos hálózatot csak nehezen és fokozatosan fogják tudni rendbehozni.


Én: Miért jobb a természetben, mint a saját lakásunkban ha egyikben sincs áram? Mivel jobb építeni gyorsan egy fakuckót? jajj


Jó ha otthon lesz vízkészlet, tüzifa, gyertya világításra,tűzhely, mivel december 21-től nem fog működni az elektromos hálózat.


Én: Na most akkor menjünk az erdőbe, vagy maradjunk otthon? Döntsd már el!


A TV és más kommunikációs hálózatok sem fognak működni. A sötétség napjai alatt fontos az ablakokra sötétítőt rakni, ne nézzenek az ablakokon ki, ne hidjenek annak amit látnak és hallanak, és ne menjenek az utcára. Ha mégis fontos volna kimenni a házból, akkor ne menjenek messzire, mert eltévedhetnek, mivel a fény hiánya miatt elveszthetjűk az irányérzetünket és nem fogjuk látni saját kezünket sem. Ne féljünk.


Én: meghalok ezen, komolyan Szóval ott tartunk most, hogy menjünk ki az erdőbe, de gyüjtsünk otthonra vizet, viszont ne menjünk ki mégse, mert nem fogjuk látni a kezünket! – miközben pedig az elöbb már úgy volt, h “visszabújt” a nap az égre. jajj ember.


7. Ha újra megjelenik a fény, nem szabad mindjárt a városokba viszamenni, jobb lesz tavaszig várni. A Föld a „null síkból“ való definitív kimenetele 2013 február 7-én várható. Ekkor már beindulnak a repülő és a vonat-járatok.


Én: Most megint azt akarja hogy menjünk az erdőbe… Érdekes a repülők, és vonatok is számítógép vezéreltek, a számítógépekhez meg kell áram, az irányításhoz pedig internet. Tehát akkor minden működni fog már? Vagy a kozmosz csak eme gépjárműnek engedi a számítógép használatot?


8. A világ minden kormánya megkapta ezt az információt a „null síkról“ kűlönböző forrásokból, de az embereknek nem tudnak vagy nem akarnak segíteni. A polgári védelem és a kitelepítés nem fog működni az áram, a távközlés és a közlekedés meghibásodása végett. Csakis saját magunkra hagyatkozhatunk.


Én: Kitől kapták meg, tőled?


9. A Föld áthatolása a „ galaktikus null síkon“ kialakult helyzet végett megváltoztatja az embereket úgy, hogy sprituális beállítottságúak lesznek. Az emberek számára új fontossági sorrend alakul ki. A fejlett és fejlődő országokban új tudományos és spirituális nézetek, új egészségvédelmi rendszerek és új emberi viszonyok (becsület, tisztesség) fognak kialakulni. Ez lesz az emberiség hosszú fejlődésének egy újabb szakaszának a kezdete.


Én: Jó lenne ha nem ilyen agyas emberek beszélnének szellemi fejlődésről, akik még egy nyamvadt álhírt sem tudnak úgy leírni, hogy a legcsekélyebb logika is legyen benne…


Köszönöm hogy elolvastad:))

2012. nov. 13. 02:16

A föld nemsokára belemegy a null síkba. Hallottál róla?


[link]

63. 80ASIQ
2012. nov. 12. 18:24
Hülyeségből belementem néhány hozzászólás erejéig abba, hogy úgy tegyek mint aki ezt elhiszi. NEM HISZEM EL! Ugyan fogalmam sincs, hogy mit tenne a Nasa, ha valóban tudomására jutna egy közelgő katasztrófa, tényleg fogalmam sincs. Szólna az embereknek? Nem szólna? Jó lenne ha szólna? Milyen következménye lenne annak, ha szólna? Én ezekre nem tudom a választ. Inkább reménykedjünk abba, hogy nem lesz semmiféle katasztrófa. Aki pedig mégis fél tőle, az valóban vegyen annyi tartós élelmiszert amennyit csak bír és készüljön fel amennyire csak lehet a cikkben leírt állapotra. A felkészülésből még nem lehet baj! Sok-sok palackozott ásványvizet tanácsolnak nehéz helyzetekre az okosok, hiszen a folyadékpótlás mindennél fontosabb. És nem elektromossággal működő világítóeszközöket illetve, ha még létezik olyan, spirituszfőző (kis rezsószerű valami, égő olaj adja a meleget.) alkalmatosságot beszerezni! Ha kozmikus katasztrófa nem is következik be, de áramkimaradás, gázkimaradás amúgy is bekövetkezhet.
62. 063a7a4558 (válaszként erre: 61. - Jstefan)
2012. nov. 12. 18:07
:D
61. jstefan (válaszként erre: 1. - Szöszke40)
2012. nov. 12. 18:03
A NASA honlapján NEM TALÁLOM!!!! Még nem tudnak róla??? Értesítsétek a NASA kutatóit mert lemaradnak ezekről a "fontos" információkról!!!
60. Hatan
2012. nov. 12. 17:58

Én leszek mindjárt vízszintes idegállapotú!

(Sík-ideg)

Szerintem mi magyarok MÉG erről is lemaradunk.

Most jut eszembe:

Ó, akkor még megtudom, hogy Zámbó Krisztike megnyerte-e a Ki mit tudot?

:DDD

59. selena78 (válaszként erre: 1. - Szöszke40)
2012. nov. 12. 17:51

Nekem ez tetszik a legjobban.


"A sötétség napjai alatt fontos az ablakokra sötétítőt rakni."


Abszolut értelmes.

58. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - Szöszke40)
2012. nov. 12. 17:51

Tipikus lánclevél.

Aki nem követi a tudományos híreket, a NASA honlapján az is könnyen utána lehet nézni, hogy volt-e ilyen bejelentés.


[link]

2012. nov. 12. 17:36
Legalább megvolt a hét hülye kérdése...
2012. nov. 12. 17:33
Mindenesetre nem kapkodom el a tartozás visszafizetését, lehet hogy végre én jövök ki belőle jól.:D
55. syria (válaszként erre: 52. - Szöszke40)
2012. nov. 12. 17:33
Ekkora baromságot komolyan venni, és még terjeszteni is? :(
54. somogyizome (válaszként erre: 34. - Cel)
2012. nov. 12. 17:32
Ez mindenképpen érdekes de magát a "nasa" felhívását" én kitalációnak és pánikkeltésnek tartom. Ha bármilyen alapja lenne ennek, már világszinten megkezték volna az erre felkészülést. Pl. 3-4 nap áram nélkül sötötségben, gondolom tennének ez ellen valamit. (talán nem itt Mo.-on, de más kultúráltabb vezetésű országban biztos) És arról már tudnánk.
53. szöszke40 (válaszként erre: 44. - Zsanci79)
2012. nov. 12. 17:02
Én inkább hagyom ezt a tatozás dolgot,majd visszafizetem ha kivilágosodik:))) ja és ha lesz miből! halenullázódik,annak csak örüljünk:)
52. szöszke40 (válaszként erre: 48. - 25800e2d09)
2012. nov. 12. 16:58
Én is találtam,higgyétek el nem én vagyok az ötletgazda:)) érdekelt a véleményetek:)
2012. nov. 12. 16:18
Null sík? Én úgy tudom ezen a napon egy különleges bolygó együttállás lesz. És pont a tejútrendszernek is az egyenlítőjére érünk. De senki nem tudja állítólag milyen természeti jelenség lehetséges ezáltal. Mivel erre vonatkozólag nincsenek feljegyzések. Elméletileg valamikor a föld keletkezésekor is egy ilyen együttállás volt, azt hiszem valami ilyesmiről van szó.. Ezért ez az elmúlt nagy ciklus vége, és egy újabb nagy ciklus kezdete. Lásd maja időszámítás.
50. 80ASIQ (válaszként erre: 49. - 063a7a4558)
2012. nov. 12. 15:57

Direkt nem jelentik be, hogy ne legyen pánik!

Azért terjed ilyen kicsiben mert sokan nem is hiszik el.

(Én sem.)

2012. nov. 12. 15:15

Jesszusom mekkora baromság! Nagyon tanulságos látni, hogy "ami az interneten van, az biztos igaz" szemlélet mennyi birkát húz maga után.

Ha már ott van valami előtt, hogy 'a NASA bejelentette', akkor hiteles?? Ha így lenne, szerintetek ilyen kicsiben terjedne?

Könyörgöm legalább nézzetek utána a forrásnak!

Még az kéne, hogy elkezdjenek az emberek pánikolni, fosztogatni, meg ki tudja mit...

48. 25800e2d09 (válaszként erre: 1. - Szöszke40)
2012. nov. 12. 14:56
Ez a star wars új részének trailere? :D
47. megi04 (válaszként erre: 46. - 130454e42d)
2012. nov. 12. 13:08
Hát..úgy megszokásból...:)
46. 130454e42d (válaszként erre: 45. - Megi04)
2012. nov. 12. 13:06

ha mindent beleszámolnak jóval több, mint 10% jön ki. Amúgy a gyilkos mit csinál a pénzzel?

Elmentem a topicot, és 22.-én visszaolvasom, rákérdezek pár embertől, elismeri-e, hogy hülyeségben hitt.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook