Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ti fel tudtok kelni akkor, amikorra az ébresztőt állítjátok? fórum

Ti fel tudtok kelni akkor, amikorra az ébresztőt állítjátok? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
2008. jún. 20. 20:50
Én hosszú évekig fél 3-kor keltem,előtte meg fél 4-kor.De mindig felébredtem az óra csörgésre,csak akkor aludtam el,ha elfelejtettem beállitani az órát.
2008. jún. 20. 14:40
Áh a fenéket tudok,de ugy állitom be,hogy többször riaszon))))))))))))))
2008. jún. 20. 14:11
Én ha tudom,h. fel kell kelnem akkor igen. Valahogy rááll az agyam. Van amikor még 1-2 perccel az ébresztő előtt is felébredek. Ez a "belső óra" nálam tök jól működik:)
7. df2a740c00 (válaszként erre: 6. - Adrika59)
2008. jún. 20. 14:10
az egyik főiskolai lakótársam még rajtam is túltett: minden áldott reggel beállította az ébresztőjét úgy fél6 körülre, aztán 11-kor még mindig ágyban volt, de nem adta fel, tehát az ébresztő végig kb 10 percenként csörgött. Ő édesdeden szundikált, én meg már hajnalok hajnalán pislogtam (bezzeg ha a másé szól akkor fel tudok ébredni:D) a mai napig nem tudok rájönni, mi a lópikulának akart mindig fél6-kor kelni (a főiskola kemény 2 precre volt tőlünk..)
2008. jún. 20. 12:54

Húú, nekem nagyon nehezen megy sokszor ez az ébredés dolog! 3-5 szundi... Ha fontos dolgom van aznap mindig megkérem a páromat hogy ő is állítson be, vagy hívjon ha már nincs otthon. Még az sem garancia hogy távol teszem magamtól, mert iszonyat gyorsan visszaérek vele a meleg ágyikómba, és visszaalszok...

De koliban az összes szobatársam elsőre felkelt, nagyon csodálom ezeket az embereket!

2008. jún. 20. 12:53
képes vagyok két órán keresztül 10 percenként "szundi"-t nyomni!! aztán meg rohanva jól elkések!
2008. jún. 20. 12:44
:) Én este nem birok sokáig fönt lenni reggel viszont bármikor föl tudok kelni amikor csak kell.
3. df2a740c00 (válaszként erre: 2. - C066a749d7)
2008. jún. 20. 12:39
húú de irigyellek. én legalább 3* beállítom a szundit, mielőtt tényleg kikaparom magam az ágyból. utána első utam a kávéfőzőhöz vezet..és akkor lehet velem szóba állni, ha már megittam a tejeskávét az utolsó cseppig..addig harapok
2008. jún. 20. 12:38
Én ha beállitok ébresztőt, akkor mindig előbb ébredek minthogy csörögne a vekker. Fel is tudok kelni simán amikor kell.
2008. jún. 20. 12:35

Ti fel tudtok kelni akkor, amikorra az ébresztőt állítjátok?


Én általában képtelen vagyok felkelni, amikor csörög a "vekker". Így voltam ezzel akkor is, amikor 5.30-kor kellett kelni, és most is, pedig már általában ráérnék csak 7 előtt ébredni.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook