Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Téves diagnosztizálás.Epilepszia, vagy narkolepszia? fórum

Téves diagnosztizálás.Epilepszia, vagy narkolepszia? (beszélgetős fórum)


20. 34d4b0d134 (válaszként erre: 19. - B4c06bc553)
2010. júl. 5. 15:59

Sajnos igen mert normális családba ilyen nem történik meg!!!!

Veri őt a jó isten,már csak utálom:))

19. b4c06bc553 (válaszként erre: 18. - 34d4b0d134)
2010. júl. 4. 23:45

Te szégyellted magad egy ilyen barom miatt?

Attól hogy egyedül van, még élvezheti az életet. :(

2010. júl. 2. 07:45
Sajnos anyira szégyeltem hogy nem mondtam el az orvosomnak,de a tesvérem az epilesziás.Nem kívánom a halálát csak egyedül maradt és még az unokája sem megy hozzá,elég büntetés ez.
17. b4c06bc553 (válaszként erre: 16. - 34d4b0d134)
2010. júl. 1. 22:05

Jézusmária! :(((( Remélem, hogy azóta már el is temettétek őt!


Az epilepsziát kiválthatta ez a megrázkódtatás, nem mondták az orvosok? Ha nem kerültél volna ilyen élethelyzetbe, akkor lehet, hogy ez a rejtett betegséged soha az életben nem is jött volna elő. Mert csak úgy nem alakul ez a betegség ki, ezzel születni kell. De teljesen tünetmentesen is eljön egyesekért a kaszás, mert nem kerülnek ilyen abszurd helyzetbe.

:(((((((((

16. 34d4b0d134 (válaszként erre: 15. - B4c06bc553)
2010. jún. 26. 18:34

aposóm,de rég volt nem emlékszem semmire csak arra irgalmatlanul fáj a fejem és másnap el is vitt a mentő epilesziás rohammal,azóta azzal kezelnek.

Köszönöm,hogy valaki válaszolt.

15. b4c06bc553 (válaszként erre: 14. - 34d4b0d134)
2010. jún. 22. 19:49

Drága! Attól veszítetted el az eszméletedet, hogy fojtogattak! Nem az epilepsziától!

Ki fojtogatott és miért hagytad?

2010. ápr. 24. 19:17
én kérdezném ha valakit megfojtogatnak ugyhogyelveszti az eszméletétattóllehet e epilepsziás
2010. ápr. 24. 19:06
én kérdezné hogyha valakit ugy hogy elveszti az eszméletét atól lehet -e epilepsziás?
12. marikati (válaszként erre: 11. - Ancica)
2009. febr. 12. 17:43
A fiamnak is voltak és vannak ,(már ritkábban)bénulásos panaszai.Te megszabadúltál ezektől?Nálad mit diagnosztizáltak?
11. Ancica
2009. febr. 10. 21:23
Én Szegeden voltam az alváslaborban,ott vérvizsgálatból derült ki,hogy nem vagyok narkolepsziás.Nekem alvás közbeni bénulásom szokott lenni,ezért vizsgáltak meg ott.Talán oda is elmehetnétek( ha nem ott voltatok).Dr.Várszegi Márta doktornőnél voltam,igaz már 2 és fél éve.
10. marikati (válaszként erre: 9. - Correct)
2009. febr. 8. 16:09
Igen,vergődök,ideges vagyok,mert nem akarom elfogadni,hogy élethosszig tartó betegsége van,ami állandó gyógyszerszedéssel jár.A Ritalint szedi,ami valójában narkotikum.Mik lesznek évek,évtizedek múlva a következmények?Most jól van,tud teljesíteni az egyetemen,ahol másodéves.Néha kiborúl,mert nem érzi magát teljesértékű embernek.Ilyenkor úgy érzem,hogy megszakad a szívem.Ha Te is anya vagy biztosan megérted mit érezhetek.Tegnap volt egy ilyen beszélgetésünk és újra ott tartok,hogy lehet,hogy nem is beteg csak ez a doki is tippelt és kész.Valószínű,hogy a doktornő malléfogása miatt nincs bizalmam.
9. correct (válaszként erre: 8. - Marikati)
2009. febr. 8. 15:47

Igen, az epilepsziásoknál az alvásmegvonás egyike azoknak, amik szinte biztos kihoznak valamit gyógyszermentesen. Nem biztos, hogy félrediagnosztizálták, lehet, hogy ez is, az is.

Jó lenne ha többeknek megmutatnád a leleteket és elmesélnéd a dolgokat, mik, hogy voltak.

8. marikati (válaszként erre: 7. - Correct)
2009. febr. 8. 15:45
Az első vizsgálatsorozatban volt CT,agyvíz mintavétel,simaEEG,alvásmegvonásos EEG.Minden negatív volt,csak az alvásmegvonásosnál volt 2tüskehullám.Ez alapján lett a fiam kisrohamos epilepsziás.
7. correct (válaszként erre: 6. - Marikati)
2009. febr. 8. 15:38
Igen ez narkolepszia lehet de mi volt az ami alapján epilepsziára gyanakodtak? Egyébként volt már CT vagy MR?
6. marikati (válaszként erre: 4. - Correct)
2009. febr. 8. 15:16
Előfordúlt 1-2ájulás,de leginkább alvásrohamai voltak,vagy "elszállt"nyitott szemmel,nem reaqgált a kérdésekre,eseményekre.
5. marikati (válaszként erre: 3. - Correct)
2009. febr. 8. 15:13
Igen.Azóta nem mentünk vissza a doktornőhöz,nem is tud róla,hogy már más a kezelőorvosunk.Vártam egy ideig a kontrollra hívó levelet,de a mai napig nem kaptunk.
4. correct (válaszként erre: 3. - Correct)
2009. febr. 8. 15:08

Csak mert a kettő nagyon különbözik! Voltak rohamai a gyermekednek? Rángások, vagy görcs?

Mert az elalvás nappal az nem ilyen roham.

3. correct (válaszként erre: 1. - Marikati)
2009. febr. 8. 15:07
Akkor most kijelentették, hogy NEM epilepsziás?
2. winny (válaszként erre: 1. - Marikati)
2009. febr. 8. 15:05
Elkeserítő!
2009. febr. 8. 15:02
Gyermekemet 1évig epilepsziára kezelték.Állapota a gyógyszer mellett sem javult.Kontrollok alkalmával a doktornő figyelmen kívül hagyta a tényt,hogy nincs javulás.Kétségbeesésünkben az ország másik felében magánúton felkerestünk egy alvásdiagnosztikai központot,ahol kiderült,hogy narkolepsziás.Mi a véleményed a téves diagnosztizálásról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook