Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tettlegesség az iskolában fórum

Tettlegesség az iskolában (beszélgetős fórum)


1 2
18. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Kittl)
2015. okt. 31. 23:17
Tönkremegy itt a gyereked! Mindenképp vidd el másik iskolába, bárhová is!
2015. okt. 31. 23:14
Nesze neked BECS meg P.ÖCS...csinálhatnak akármit, aki nem való pedagógusnak, az ezután sem lesz való! SEMMILYEN indokkal nem szabad gyermeket bántalmazni, sem szóval, sem tettleg, pláne iskolában, hiszen elvileg a tanárok is a gyermekvédelem tagjai! Mivel én a gyermekvédelemben dolgozom, sajnos, egyet kell értsek azokal, akik az iskolaváltást javasolják. Bármilyen eljárással nagyon max. kap egy fegyelmit a tanárnő, ha ugyan...aztán marad a fiad tanára...a leírtak alapján vajon mi lesz tovább? Csak van valami város vagy nagyközség a közelben, az én gyerekeim is tudtak buszozni enyi idősen!
16. Kilimcs (válaszként erre: 8. - Kittl)
2015. okt. 31. 22:53
akkor utazzatok. Ne hülyéskedj, ez az egész nem kérdés. Én még másik munát is keresnék, ha máshogy nem tudnám megoldani. És hidd el, nem csak úgy mondom. De mindenáron elvinném onnan a fiam, ha nincs másik osztály másik tanárral.
15. Kilimcs (válaszként erre: 1. - Kittl)
2015. okt. 31. 22:51
remélem megfogtad a fiad , és nem engedted oda többet. kérj a dokitól igazolást, és azonnl vidd másik suliba.
2015. okt. 31. 22:41
A fiad legyen az első, mert tönkre tehetik az èletèt, èn nem vàrnàm meg. Ès mint pedagògus ès szülő mondom, hogy az az ember aki a gyerekemet a hajànàl fogva rángatnà ès vàgnà falhoz biztos, hogy addig èlne.
13. Érdekes73 (válaszként erre: 12. - Kittl)
2015. okt. 31. 22:34
A fiad ellen indult fegyelmi ?
12. kittl
2015. okt. 31. 22:20
A gyerekjogi képviselö pedig ezt már megtette, mármint jelentette az önkormányzatnak
11. kittl
2015. okt. 31. 22:18
A suli sajnos a német önkormányzathoz tartozik, nem a klikk-hez
2015. okt. 31. 22:14
Írj egy hivatalos levelet az iskola fenntartójának (KLIK lehet?).Add fel tértivevényesen,hogy legyen nyoma. A KLIK tankerületi igazgatójának kötelessége kivizsgálni. A tanároknak már nem az igazgató a munkáltatójuk,tehát ki sem rúghatja a tanárt,csak a KLIK (Klebelsberg Intézményfenntartó Központ)
9. Érdekes73 (válaszként erre: 8. - Kittl)
2015. okt. 31. 21:57
Ha az igazgató nem rúgta ki eddig ezt a "tanár " később se fogja. A szülői összefogás is kevés lenne ebbe a helyzetben ... De mire odakerülne a sor mindenki csak kussolna. Vagyis lehet tovább tűrni míg a gyereket teljesen kicsinálja és akkor átvinni másik iskolába vagy most.
2015. okt. 31. 21:52
A faluban ez az egy suli van
2015. okt. 31. 21:50
Ebben az iskolában semmi esélye nincs a gyerekednek, muszáj leszel máshova vinni.
2015. okt. 31. 21:50

Egyedül nevelem két kisfiamat, és a szomszéd néni hozza haza öket suli és ovi után. Ö van velük amig haza nem érek a munkahelyemröl.

Kis faluban lakunk, a néni pedig idös

5. Érdekes73 (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2015. okt. 31. 21:48
egyszerre írtuk :)
4. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Kittl)
2015. okt. 31. 21:47
Amit már elsőben másik iskolába vinni a gyereket :(
2015. okt. 31. 21:47
Iskolát váltottam volna, mondjuk még elsőben.
2. 76c87e32e1 (válaszként erre: 1. - Kittl)
2015. okt. 31. 21:46
Csodálom a türelmedet, már rég feljelentettem volna a tanárt.
2015. okt. 31. 21:41

Sziasztok!

Ki szeretném adni magamból ami dühít.

Kisfiam harmadik osztályos tanuló. (Bocsi a helyesirásért,de nincs meg minden ékezet a telefinomban. )

Osztályfönöke elsö osztálytol alázza,ordíbál vele tavaly arcon ütötte. Bementem hozzá és kérdöre vonntam miért tett ilyent, erre ö azt felelte,hogy csak meglegyíntette,és a fiam helytelenül viselkedik vigyem el pszichologushoz.

Rendben,elvittem pszichologushoz akinek a gyerek ugy rendesen menyilt, és kipakolt. Sok dologrol még Én SEM tudtam. A pszichologus behívatta az igazgatónöt és a tanárnöt és engem,majd felsorolta a sok megalázást.Kérte,a tanárnöt, hogy hagyja abba ezt a módszert és dicséretet is írjon a füzetekbe Ne csak kizárolag kritikát.

Az igazgatónö mentegetözött,hogy a tanárnö apukája nagyon beteg és ez miatt ilyen lestresszelt.

Rendben megértem fátylat rá,gondoltam.

Idén szeptembertöl viszont már naploval verte a gyerekek fejét és kulccsomót hajigált melléjük hogy csend legyen.

5 gyereket javasolt pszichologushoz! !!!

Oktober elején kaptam egy telefonhivast egy anyukátol miszerint nagy bäj van. Az ominozus tanárnö, megfogta a fiamat a hajánál fogva,nekilökte a falnak és elkezdte ütni a fejét.

Fogtam a cuccaimat és irÁny haza a munkahelyemröl. Otthon fogtam a fiamat és megkérdeztem mi történt pontosan és miért nem mondta ezt eddig el nekem? ???

Válasz:

Csapd le csacsit játszottunk sorbanálláskor ,amikor a tanárnö odarohant hozzánk és elkezdett ütni.

Elmondani pedig azért nem mondtam el,mert betett a bordásfalak mögé a tornaterembe és azt mondta, hogy nem beszélhetek erröl senkinek! !!!

Reggel rohantam a suliba, ahol az igazgatónö azt mondta hogy sajnàlja de nem tehet semmit azon kivül hogy beszél a tanárnövel ,mert nincs tanár!

És meg kell hogy védje a kolleganöjét, mivel ö ápolja beteg apját!

Basszus meddig legyek erre tekintettel? ??

A többi szülö is állandóan panaszkodik erre a tanárnöre, de semmi változás nincs.

Meg persze félnek is a megtorlástol.

Na nekem ebböl elegem Lett, és elmentem a gyermekvédelmi képviselöhöz,aki egy eljárást kezdeményezett a tanárnö Ellen.

Erre mi történik?

Felhív az igazgatónö, hogy fegyelmi bizottság elé akarja állitani a fiamat, mert megrugdalt, majd megütött egy pedagogust!

Azt hittem rosszul hallok!

Fiam hazajött a sulibol rögtön kérdeztem, mit történt? ??

-Anya Én a barátommal játszottam az udvaron amikor nekem esett két felsöbb osztályos gyerek, fogalnam sincs miért, csak azt tudom,hogy nagyon fájt.

Odajött hozzám az elsös tanitónéni és leszedte rolam a fiukat, mire Én elkezdtem rángatni a tanárnö kezét, hogy engedjen el,mert vissza akarom adni nekik! Erre a tanárnö az igazgatóiba vitt.

Gondoltam fiam elbeszélése akarját.hogy megkérdezem a fiut is. Akivel játszottam,hogy igaz e-ez igy?

Ö ugyan ezt elmondta amit a fiamat,csak azt tette még hozzá hogy a fiuk elötte azt kérték töle,hogy készitse fel a sebit egy jó kis verekedésRe amit ö elutasított!


Teljesen ki vagyok. Most mit tegyek?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook