Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Teszvesz, Vatera. Volt már akit pereltek nem megfelelő áruért, vagy bármiért? Mi lett a vége? fórum

Teszvesz, Vatera. Volt már akit pereltek nem megfelelő áruért, vagy bármiért? Mi lett a vége? (beszélgetős fórum)

2010. nov. 16. 14:28

Szia!


Ha jelezted, hogy kopott, bolyhos - akkor elmehet a sóhivatalba.

Adj először neki Te Negatívat, aztán az övé már csak bosszúnegatív lehet. Erre pedig majd jól leírhatod neki a véleményedet, -látszani fog az ő véleménye alatt.

12e Ft miatt nem fog bírósághoz fordulni. Max, ő fogja fizetni a perköltségeket is.

2010. nov. 15. 20:50

Hihetetlen..pedig akár úgy is felfoghatná,hogy postaköltséggel együtt cirka 55 rupóért vette darabját..

ha meg van benne pár bolyhos ruci,még akkor is jól jár..

Remélem,soha nem fogok ilyenekbe belebotlani..

Nekem meg már abból van elegem,hogy sokan kihasználják a jószívűségemet..

nna de ez az én butaságomnak köszönhető..

14. 9bbc382386 (válaszként erre: 13. - Monácska30)
2010. nov. 15. 20:35

Persze,ez ennyi ruhánál és pláne használtnál így szokott lenni,főleg hogy gyerekeké volt.

Az ilyen ne licitáljon,menjen üzletbe.

13. monácska30 (válaszként erre: 11. - 9bbc382386)
2010. nov. 15. 20:21
használt ruhaként árultam ,jelezvén bolyhosodást, fakulást mivel a gyerekeim hordták, és tök rosszul esett, hogy minden ruhára azt írta undorító,kikérem magamnak, és a teszveszen árultam több licit is volt ,de ő 4et vásárolt, ja és mindenki más elégedett volt a leírásnak megfelelőnek tartották, még nem volt negatívom soha és még nem is adott mivel feljebb megy
2010. nov. 15. 20:00
Az en lanyom is ad es vesz is igy ruhakat.Jart mar ugy hogy az ujnak mondott ruha hasznalt volt ,vagyis agyonmosott.De a ruha arat vissza kuldte a csaj a lanyom pedig a cuccot.
11. 9bbc382386 (válaszként erre: 10. - Monácska30)
2010. nov. 15. 19:52

Nem is fogsz,12ezer forintos dolog miatt még senki sem futott oda.

Hozzáteszem,lehetetlen ennyi ruhát feltölteni a vaterára:)

Ezért sem értem a problémát,ha az aukciót elolvasta,látta,akkor elfogadta a feltételeidet.

2010. nov. 15. 19:50
nincs igazán bíróságra járkálni kedvem
9. 9bbc382386 (válaszként erre: 8. - Monácska30)
2010. nov. 15. 19:47

Írd meg neki,állsz elébe ...menjen ha akar,de ő fog fizetni mindenért.Ekkora arcot,hol él ez?240db ruha...

Ne foglalkozz vele.

2010. nov. 15. 19:43
240 db gyerekruci, a kisbabától a nagylányig, 4 db licitemet nyert meg, ami 1 ftról indult használtruha révén
7. Jaffa87 (válaszként erre: 4. - Nebosszancs)
2010. nov. 15. 19:42
Ez azért botrányos, hogy perrel fenyegetőzött. Én árulok is és vásárolok is mind két helyről. Volt már "fura" vevőm, de általában próbálok megoldani mindent. Most Te tehettél arról, hogy kaptatok egy ugyan olyan játékot?! Én ebből nem csinálok ügyet, nekem se esne jól ha velem ezt tennék, megpróbálom eladni másnak...
6. vevemama (válaszként erre: 5. - Monácska30)
2010. nov. 15. 19:41
Menyit!!!!!!240db ruhat
2010. nov. 15. 19:29
12ezer ft ért kapott 240db ruhát
2010. nov. 15. 19:27

Szia!


Sokan vannak akik minden lehetőséget megragadnak a kekeckedésre...

Ha tiszta a lelkiismereted, tényleg semmi gond a ruhákkal, akkor hagyjad, hagy "zsaroljon, fenyegessen".

Az én esetem: leütöttem egy játékot vaterán, de ne vettem át, mert időközben kaptunk egy ugyanolyat. Megírtam az eladónak, aki azonnal ügyvéddel, meg polgári perrel fenyegetőzött heteken át, pedig nem is válaszoltam neki. Aztán láss csodát, írt egy semleges értékelést, normális hangnemben. Pár nappal később inaktív lett letiltás miatt, de az a pár nap pont elég volt arra, hogy összeszedjen még 3negatívat, ami mind arról szólt, hogy inkorrekt, arrogáns, polgári perrel fenyegetőző alak.



Szóval, ha biztos vagy benne, hogy a ruhák állapota téged igazolnak, akkor nincs mitől félned.

2010. nov. 15. 19:24
mekkora összegről van szó?
2010. nov. 15. 19:21
Ruhákról van szó, eladtam ,szerintem tök jók voltak a vevő másnap írt, ha nem vásárolom vissza azonnal a terméket bírósághoz fordul, az mondja nyúlott, foltos, szemétre való ruhák, a képek nem ezt igazolták ..
2010. nov. 15. 19:18
Teszvesz, vatera, volt már akit pereltek nem megfelelő áruért, vagy bármiért? mi lett a vége?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook