Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Testvérnek esküvői ajándék! fórum

Testvérnek esküvői ajándék! (beszélgetős fórum)


17. Aville
2011. máj. 8. 20:22
Vegyél utalványt, ha pénzt nem akarsz adni. Mivel tesódról van szó, szerintem simán megkérdezheted tőle, h melyik áruházba szeretnék. (Vagy nem tudom, h milyen kapcsolatban vagytok, és hogy ők milyen anyagiakkal vannak megáldva, de lehet, h már az esküvő előtt jól jönne nekik az a pénz. Pl. fizesd te a fényképészt, ilyenek...) És nászajándékba meg adsz nekik valami személyre szóló apróságot a lenti ötletek közül.
2011. ápr. 27. 15:34
Elég nagy összegről van szó,készíttessél velük kívánság listát, akkor is lesz meglepi...:-)
15. e705905164 (válaszként erre: 1. - 91cab4355a)
2011. ápr. 27. 15:12

kérdés mennyit szánsz rá?akkor már lehet gondolkodni!

a másik,hogy Én pl.: a pénzt adnám oda...hadd vegyen amit csak szeretne belőle..

14. misz
2011. febr. 25. 09:54

Én a Tesóm esküvőjére vettem egy fa ládikót, olyan kincsesláda szerűt. Tettem bele egy könyvet "Kéz a kézben egy életen át", gondolatok és versek vannak benne a szerelemről és a házasságról + egy szerencsefát rózsakvarccal + (ha már kincsesládáról van szó) a móka kedvéért a pénzt amit oda szántunk átváltottam fémpénzbe.


Sok boldogságot a Tesódéknak! :)

2011. febr. 24. 16:50

Én bár nem a tesómnak, de egy nagyon közeli baráti házaspárnak egy fát vettem, amit a kertjükben el tudtak ültetni, hogy örökre ott maradjon nekik emlékbe, és bármikor láthassák.

Ez egy kb 180 cm-es japán akác volt. Kertészetekben biztos lehet venni, az kb. 20.000 Ft volt.

2011. febr. 24. 16:21
esetleg vegyél egy szép fénykép albumot, akár tehetsz bele néhány fényképet, és akár a pénzt is beteheted a fényképek közé úgy, hogy összehajtod anynira, hogy bankjegyről az arcok látszódjanak :D
2011. febr. 24. 15:16
Én is valami személyre szóló, egyedi dolgot adnék és a többit pénzben, az manapság jobban kell, mint egy edény.
10. anyucika3 (válaszként erre: 9. - 91cab4355a)
2011. febr. 24. 15:09

Mi anno kaptunk pénzfát a kereszt szüleimtől.

Egy kb 160 magas apró levelű zöld növényre legyező formában össze voltak kötözve a bankjegyek,lógtak rajt mint a karácsonyfán a a díszek.

Nagyon ötletes volt,örültünk neki.

Én azért valamit a babónak is vennék,nem tudnám megállni,hogy ne:D

2011. febr. 24. 14:50
Köszönöm szépen a segítséget, én is olyan 50 000 Ft körül szándékoztam költeni erre a jeles eseményre.
8. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 1. - 91cab4355a)
2011. febr. 24. 14:47
Szi!Igaz az én tesóm nem 23éves hanem43 2.5éve ment férhez!Vettem neki egy nagyon szép esküvői fotoalbumot(mert ez maradandó)és persze egy kis zsetont sem árt adni ebből megvehetik azt amire tényleg szükségük van az ö izlésük szerint!
2011. febr. 24. 14:46

Szia

mi unokatesónál voltunk ugyanígy, mi pohárkészletet adtunk, de olyat, hogy az ő nekük volt rá fújva, külön-külön, aztán együtt, és szivecskébe, és az egyikbe egy kis baba zoknit rejtettem.:)

2011. febr. 24. 14:44

Nagyon szép kézműves tárgyakat lehet készíttetni.

Pl: Névre szóló, dátummal ellátott váza, pezsgős pohár-2db-os.

Névre szóló esküvői fotóalbum a kedvenc idézetükkel.

Én olyat adnék, ami csak pár ezer ft, de egyedi, szép emlék. Az ajándék többi részét meg pénzben adnám. Nálunk 50000 Ft a szokás testvér esetén.

2011. febr. 24. 14:43

http://www. babanet.hu /tarsalgo/attachments/1181558853.02. jpg



szedd ki a szóközöket és nézd meg a linket


Pelenkák vanank összetekerve és aból van a "torta", és a pelenkára van rögzítve a pénz, szerintem ötletes lehet :D

2011. febr. 24. 14:42

kérdezd meg, hogy mrie van szükségük, az a legbiztosabb. Ne vegyél fölöslegbe egy 15. étkészletet :D

Vagy esetleg valahogy poénos formában daadhatod a pénzt is.

3. anikko (válaszként erre: 2. - Kevian)
2011. febr. 24. 14:42
szerintem is, vagy add oda azt azt összeget, amit szánnál rá.
2011. febr. 24. 14:41
Kérdezd meg tőlük mit szeretnének, anno én ezt tettem. Az összeget pedig azért kb határozd meg nekik.
2011. febr. 24. 14:39

Sziasztok!


Szeretnék segítséget kérni ajándékozás terén. Van egy 2 évvel fiatalabb húgom, aki áprilisban férjhez megy. Az lenne a kérdésem, hogy mit szoktak ilyenkor a párnak ajándékba adni? A testvérem 23 éves, és most 4 hónapos terhes. Viszont babás dolgokat nem szeretnék venni, mert azt úgy is majd ők választják, számukra a legmegfelelőbbet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook