Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Esküvői ajándék fórum

Esküvői ajándék (beszélgetős fórum)


28. Mazsinka (válaszként erre: 17. - Tamcs1987)
2014. máj. 8. 23:40
Én készítettem már mézeskalács szív díszdobozt, gyönyörűen kidíszítve, és benne csücsült a pénz. A doboz megmaradt emlékbe, a tartalmát elkölthették, de egyedi volt, azt biztos.
27. Mazsinka (válaszként erre: 9. - Picilanykamarnagylany:()
2014. máj. 8. 23:38
Tőlem kaptak volna egy lóf...t, hogy témába vágjon. :D
26. c306628484 (válaszként erre: 25. - Dina2)
2014. máj. 6. 21:20
Nekem egyik ismerősömék olyan nászajándékot kaptak, hogy az ifju párösszes meghivott barátja összefogott és a nászutat adták közösen az ifju párnak. Minél több barát fog össze/ vagy rokon, annál jobban eloszlok az összeg és az ifju párnak nem kell költenie még a nászutra is, ha már a lagzi is nagy kiadás. ;)
25. Dina2
2014. máj. 6. 21:02

köszönöm a sok-sok javaslatot! aranyosak vagytok :)

lakodalomról van szó, és az ifjú pár németországban él, de mivel mindkettejük rokonsága itt van, a templomi esküvőt és a lagzit itt tartják.

a pénzzel mint ajándék, kicsit kétségben vagyok, már ami az összeget illeti...konkrét összeg a mi fizetéseinkhez hatalmas, míg számukra zsebpénz...elég nagy a különbség kettőnk életszínvonalában...

2014. máj. 6. 14:37
Ez nagyon tetszik! De ötletes! Big lájk!!! :))
23. körömvirág (válaszként erre: 2. - Dina2)
2014. máj. 6. 13:20

Mi a barátainknak vettünk egy könyv formájú dobozt (megszállott könyvgyűjtők) és a következő dolgokat helyeztük el benne, mindegyiket felcímkézve:


1. Méz- Hogy a mézes hetek minél tovább tartsanak

2. Fejfájás csillapító- Ha a feleség nem akarja

3. Tanga bugyi - Ha a férj nem akarja

4. Cumi - A gólyára semmit ne bízzatok, mindent magatok csináljatok

5. Madzag, ragasztó - Ha elszakadt, ha eltörött, talán még akkor is menthető

6. Egy kulcs - Hogy mindig nyitva legyen a szívetek egymás előtt

7. Egy nagyító - Hogy a társatokat mindig nagyobbnak (többnek) lássátok önmagatoknál

8. Mágnes - Hogy a vonzalom sose múljon el

9. Teafilter/ 3in 1 kávé - Sose legyetek fáradtak

10. Gumióvszer - 1 sima (ma még nem akartok gyereket)

11. 1 tűvel átszúrva a közepe -ha már nagyon akarjátok)

12. Pénz. -Állítólag nem boldogít -

ha titeket sem, küldjétek vissza


nagyon sokat röhögtünk bontogatás közben:)

2014. máj. 5. 22:43
Ha nincs pénzre szükségük mert fullon vannak és nem tudod minek örülnének?Mi a hobbijuk?Mennyire bevállalósak és neked mennyi a kereted?Befizetheted őket egy ejtőernyős ugrásra is,vagy egy jó wellnes szolgáltatásra.De ha jól ismered az ízlésüket vehetsz egy személyre szóló utcatáblát a ház falára stb.Vagy szervezhetsz nekik meglepetést ,kedvencüket beszervezed az esküvőre,most minden sztár szivesen elmegy haknizni. Vagy vegyél egy kis apróságot amibe beleíratod a monogrammjukat kéztörlő ,ruha zsepi ,cipőkanál ,esernyő stb
2014. máj. 5. 18:17
Sok kitöltött lottószelvényt, vagy sorsjegyet.
20. c306628484 (válaszként erre: 19. - Panka88)
2014. máj. 5. 14:13
Azaz! Mi is ezt a verset választottuk. Olyan kis jópofa! :)
19. Panka88 (válaszként erre: 18. - C306628484)
2014. máj. 5. 14:01

Igen, mi is verset írtunk, hogy befektetjük egy kisbabába :-)

Hatásos volt :-)

18. c306628484 (válaszként erre: 14. - Panka88)
2014. máj. 5. 13:52
Nekünk is 1 honap mulva lesz az esküvőnk. Mi is pénzt kérünk mindenkitől. Mi tettünk egy külön kis kártyàt minden meghívóba aminn egy aranyos kis versbe van foglalve ez a kérésünk. De volt aki a meghivottak közül konkrétan rá is kerdezett és mi mondtuk, hogy pénzt szeretnénk, mert tényleg mindenünk megvan, ráadásul mi külföldön élünk, viszont az esküvő Magyarországon lesz, macerás lenne bármit kihozni vagy kihozatni. Mindenünk megvan a háztartásban ami kell, és nem biztos, hogy pl.vaz az etkészlet vagya h a falióra olyan ajándek lenne ami a mi izlésünket tükrözi. :)
2014. máj. 5. 13:50

Én tavaly barátnőm esküvőjére pénzt adtam, de különleges csomagolásban :) Készítettem egy dobozt, rózsaszínben pompázott (csaj kedvenc színe), és a pénzt 500-asokban kapták, szivecske formájúra hajtogatva, origamizva :) A doboz egy teás doboz volt, az üveges tetőn volt egy közös fotójuk :)

Aranyos kis ajándék lett :)

16. youlcsi (válaszként erre: 2. - Dina2)
2014. máj. 5. 13:49
ja, az is kérdés, hogy esküvőre vagytok csak hivatalosak (mert csak ezt írod), vagy lakodalomra is... mert ugye esküvőre max jókívánságait viszi az ember.
2014. máj. 5. 13:48

amúgy rokonék így voltak. mindenük megvolt, pénz is, minden. nekik volt ajándéklistájuk, ilyenekkel, mint piknikkosár, bambusz váza, szürke kiscica, stb... szóval apró dolgokkal teli. abból lehetett válogatni. Mi lenne, ha megkérdeznéd?


amúgy a sorsjegy sem rossz. barátoknak mindig viszek lottószelvényt. gépi játékot... viszont arra mindig figyelek, hogy miután megvannak a random gépi számok, utána ugyanazokkal kitöltök még egy szelvényt... magamnak ;)

2014. máj. 5. 13:46

Mi is pénzt kértünk, egy hónapja volt az esküvőnk. Azt tudjuk mire fordítani :-)

Kaptunk egy rakat sorsjegyet is, ötletes :-)

Bár egy óra kaparászás után már voltam olyan boldog :-D

13. youlcsi (válaszként erre: 9. - Picilanykamarnagylany:()
2014. máj. 5. 13:45
hű... örökbe fogadhatnának... mmint szüleid keresztlányáék... vagy bárki az ajándékozók közül!
12. c306628484 (válaszként erre: 2. - Dina2)
2014. máj. 5. 13:32
Esetleg a meghivó átadásakor nem emlitették, hogy minek örülnének? Vagy a meghívóban szokott szerepelni pénzkérős vers, ha penzt szeretnének kérni, mert mindenük megvan. De szerintem nem sértődnének meg, ha konkrétan rákérdeznél, hogy minek örülnének. Így elkerûlhető, hogy valami olyat kapjanak aminek nem biztos, hogy őszintén tudnának örülni, vagy amijük már amugy is van.
2014. máj. 5. 13:24
Sorsjegyet. Jó sokat. :)
2014. máj. 5. 13:15

ajándékutalványt adtunk 2hete,épp ilyen helyzetben...plusz egy esküvői vendégkönyvet(ilyet lehet konkrétan venni)...ebbe a lakodalomban mindenki írt eztazt,mint egy emlékkönyv...

azért nem pénzt,mert az annyira anyagias,főleg h kérték h ne vigyünk semmit(ők a miénkre nem hoztak "csak" bonbont,de akkor még tanultak,mi már dolgoztunk)...szvl az utalvány jelképes pénz:)

9. Picilanykamarnagylany:( (válaszként erre: 7. - Mazsinka)
2014. máj. 5. 13:02
én sem :D a szüleimnek a keresztlánya ment férjhez, és a többség lovakat, lovardát, autót stb ajándékozott :)
2014. máj. 5. 13:00
de szerintem mindennek örülni fognak:) egy meglepetés-produkciónak, amiben biztosak vagytok h mindketten szeretik (zenész vagy akárki meghívása, ha közeliek az illetők és biztos vagy az ízlésükben és az esküvői menetrendbe is belelátsz), vagy bárminek tényleg:) engem legalábbis az esküvőmön a legkevésbé fog érdekelni, hogy ki mit hoz, csak tiszteljen meg azzal, hogy ott van és örül nekünk ;) pedig mégcsak jól sem állunk :D
7. Mazsinka (válaszként erre: 6. - Picilanykamarnagylany:()
2014. máj. 5. 12:59
3 hét nyaralást én senkinek nem fizetnék. Max egy hétvége.
2014. máj. 5. 12:57

van gyerekük?


amúgy mi az egyik hasonlóan mindenük megvan kategóriába tartozó rokonaink esküvőjére készültünk, szintén tanácstalanok voltunk, azt a választ kaptuk, ha megkérdeztük h mit szeretnének, hogy 'nyugalmat'..:D úgyhogy én (akkor 17 évesen) bevállaltam 3 hétre a gyerekeiket, és apumék fizettek nekik 2 hét küldföldi + 1 hét hazai 'nyaralást' (igaziból ez ősszel volt, az árak is kedvezőbbek voltak:D :D)

2014. máj. 5. 12:49
pénz mi is annak örültünk a legjobban
2014. máj. 5. 12:46
Pénzt,vagy kérdezd meg tőlük mi az amit szeretnének, esetleg utazási,vagy ajándék utalvány.
3. f8db0709b8 (válaszként erre: 2. - Dina2)
2014. máj. 5. 12:43
pénzt....
2014. máj. 5. 12:41

tanácsot szeretnék kérdni ajándékvásárlás-ügyben. esküvőre vagyunk hivatalosak és teljesen tanácstalan vagyok...az ifjú pár már évek óta együtt él, kivételes anyagi körülmények között, egy teljesen berendezett és működő háztartásban. ergó: szó szerint mindenük megvan.

mit lehet ajándékozni ilyen esetben?

2014. máj. 5. 12:39
Esküvői ajándék

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook