Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Testképzavar fórum

Testképzavar (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Testképzavar

7. Xxxyy (válaszként erre: 6. - Wikitiki)
2023. júl. 15. 11:00
Szia. Én benne lennék, fiatal anyuka..hasonló problémák...
2023. jún. 25. 20:40

Érintett vagyok, tisztában a lehetőségeimmel, megfelelő elméleti tudással, gyerekkel, férjjel, 2 munkahellyel és mégsem tudok "kimászni" ebből a gödörből.

Ha van itt sorstársam, szívesen beszélgetnék vele/velük.

2023. jún. 9. 11:55
Mondanám, hogy rólam szól a cikk de nekem valóban annyira prikézsia ronda arcom van, pláne profilból, hogy csak a plasztika segíthetne rajta 😣 Én is látom, mások is látják, kb soha nem mondta senki, hogy szép lenne. Nem hinném, hogy ez testképzavar. Az, hogy kövérnek látom magam akkor is mikor épp nem vagyok az, az talán testképzavar....
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Kingus06)
2023. jún. 8. 20:09

Ne bacca már meg....ha valaki ír egy "cikket" nem kell ahhoz használati utasítás. :D

Elolvastam, kíváncsi voltam mit írsz róla, én meg leírtam a véleményem. Most én is írjam le, ha nem tetszik lapozz tovább?

3. Kingus06 (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2023. jún. 8. 07:20
Tekintsd ismeretterjesztésnek! Ha érdekel, elolvasod, ha nem, akkor tovább lapozol.
2023. jún. 6. 11:17

Kedves Kingus06!


Túlságosan olyan látszatot kelt a cikk, mintha összeollóztad volna a a netről. Túlontúl hivatalos, nem a mindennapi embereknek íródó.


A végén hiányolom, hogy akinél ez a tünet van, konkrétan hova is fordulhat a hozzátartozó, ismerős? Hiszen akit érint, valószínű, nincs tudatában, hogy kórosan látja magát kövérnek, de fordítottan is létezik testképzavar, amikor nem veszi észre valaki, hogy már bizony kórosan elhízott.

2023. jún. 6. 09:35
A testképzavar olyan mentális egészségi állapotok csoportját jelenti, amelyeket a saját testalkat vagy valamely testi tulajdonság a valóságtól elrugaszkodott, torz észlelése jellemez.

Ugrás a teljes írásra: Testképzavar

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook