Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhességi vérzések fórum

Terhességi vérzések (beszélgetős fórum)


2020. ápr. 17. 18:28

Koszi. Máig megint nem verezgettem, erre fel órája kb egy csomó sötétbarna cucc jött ki...

ma főztem és odakint tevékenykedtem, megerőltetés miatt lehet ilyen? Mármint hogy barnázok? Előző terhességem során semmmi ilyesmi nem volt, így vakon állok az egész helyzet előtt :(

2020. ápr. 17. 09:07

Szia!


Nekem progeszteronhiány okozta, Első doki nekem is utrogestant írt, de az nem segített. Egy másik a Duphastonra esküszik, az valamennyivel többet ért. Kitartást!

2020. ápr. 15. 08:18

Nekem senki nem mond semmit. A dokit amikor kérdeztem azt mondta, hogy a lottó számokat is kerdezhetem, mert nem tudja mitől vérzek. Két dokihoz járok, biztonság kedvéért, hogyha az egyikkel lenne valami ebben a vírus időszakban...

2-3 napig nem volt verzesem, aztán tegnap délután óta megint barnás és halvány rózsaszínes. Nagyon el vagyok már keseredve. A posztom indítása óta tegnap voltam ultrahangon, minden rendben, fejlődik, ahogy kell. :-(

2020. ápr. 11. 10:44

7-8. héten én is véreztem. Bevérzésem volt, hematoma lett közel a méhszájamhoz ezért annyira nem volt veszélyes baba szempontjából és könnyen tudott ürülni. Amikor ürülgetett, már alvadt vérként (barnás) jött ki. Amikor elállt, egyáltalán nem véreztem, akkor is ott volt még a hematoma. 12. hétre már tutira felszívódott. Nem szedtem gyógyszert, ágynyugalom egyedül. Nem görcsölt, fájt semmim. Nem lehet, hogy hematoma ürül?

Legtöbb esetben nem okoz gondot, főleg, ha nyugiban hagyod, hogy felszívódjon, de emlékszem, hogy tökre aggódtam én is, de már minden rendben :) El fog múlni! veled is minden rendben lesz, szurolok!

21hkm

2020. ápr. 8. 21:31
Nagyon gyakori, a kismamák kb felének van. Szerencsére sokaknál nem lesz belőle gond, de sajnos van akinek igen. Ezt nem lehet tudni. Van akinek elmegy a baba vagy nem fejlődik tovább tünet nélkül, másnak meg vérezgetés mellett is megmarad. Érthető hogy aggodsz. Jelenleg mást nem tudsz tenni mint pozitívnak lenni és bízni a babádban hogy veled marad. Drukkolok.
2020. ápr. 8. 21:08

Az első terhességemnél 10 vérzésem volt. Az elején progeszteron hiány majd a méhszájhoz nagyon közel tapadt, feljebb ment, majd szimplán alsó részén rosszul tapadt a lepény. Volt egy része ami nem tapadt rendesen.

Második terhességemnél 5x véreztem, az elején itt is progeszteron hiány, majd egy 2 cm hematoma volt.

2020. ápr. 8. 20:03

Sziasztok!


A történetem a következő. Jelenleg 6+2 hetes vagyok, 1,5 hete vérezgetek hol jobban hol kevésbé, néha egyáltalán nem. Elég surun megfordultam orvosnál az elmúlt időszakban, a helyzet ellenére szerencsére sokszor vizsgáltak. 6 mm az embrió és dobog a kis szive.

Az egyik doki látott bevérzést, mikor még csak petezsak volt, körülötte volt a vérzés.. azóta ben tudni, hogy mitől vérezgetek, legalábbis ezek az orvosok nem tudták megmondani.

Azt mondta az egyikőjük, hogy lehet tapadási nehézség vagy akar fejlődési rendellenesség, a vérzés hátterében. Nem vagyok nyugodt. Nincs görcsöm, a derekam néha faj és néha szúr a hasam de ez gondolom alaphelyzetben is normális a benti változások miatt. 5 éve volt egy problémamentes terhességem, van egy egészséges kislanyom.

Szedek rutascorbint, utrogestan 4*2 plusz magnerot 3*3, és vitaminok.

Épp tegnap 18:00 körül kijott egy nagyobb sötét piros paca(bocsi a kifejezésért), majd elénk piros ver volt minden alkalommal pisi után a wc papíron. Na reggel voltam uh, minden rendben, a helyen van a pici.


Van valaki aki hasonlóan volt terhessége elején? Kinélnem kell magam. De az 5 éves mellett nem tudok egész nap feküdni. Most estére megint kicsit verezgetek, de már kb az w meglepő, ha nem :(


Ha volt valakinek ilyen, kiderült, hogy mi állt a háttérben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook