Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhességi tünet mensi után fórum

Terhességi tünet mensi után (beszélgetős fórum)


5. liwa (válaszként erre: 3. - Krisz42)
2013. máj. 15. 11:22
A baj az hogy nekem mensi után jöttek a tünetek soha nem voltam igy azért félek, de negativ a tesztem ugyhogy terhes nem vagyok már ha 100%-os a teszt megbizhatosága
4. liwa (válaszként erre: 2. - Szafaripók)
2013. máj. 15. 11:19
Nagyon szépen köszönöm ugy gondolom én is muszáj el mennem orvoshoz
3. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Liwa)
2013. máj. 15. 11:18
Okot nem tudok,nekem oktòber óta vanh terhességi tüneteim vanna,volt olyan hónap,h a menstruációs időszakon kívül âllandoan hânyingerem volt,hasam puffad,mellem feszül,de aztán mindig megjön.Voltam dokinál,hormonvizsgálat is volt,de semmit nem találtak,ultrahangon se.Igaz,én 3gyerekes anyuka vok,de nagyon zavar,mikor kózeledik a menstruáció ideje,akkor most nagyon rosszul voltam,hátfájás,mell erzekenyseg,hanyinger,szedules,alhasi fájdalom és ez 7nappal előtte lett rosszabb.Mindenesetre a terhességeimnél csak később volt reggeli rosszullét,ugyhogy vártam és rendesen megjött.Csak idegesítő,ja hasrafeküdni is rossz,mert émelyegni kezdek és egy idő után fáj is.
2013. máj. 15. 11:15

Nézd, én már terhes voltam, amikor még 3x "megvolt". Szóval, hogy valaki mikor produkál tüneteket, az igencsak változó.

Ha úgy gondolod, biztosan nőgyógyászati a gond, és ennyire kikészít, ne halogasd, menj orvoshoz.

Ha kiderül, hogy terhes vagy/nem vagy, akkor utána lehet tovább nyomozni, mi okozza ezeket a tüneteket.

Jobbulást!

1. liwa
2013. máj. 15. 11:07

Remélem tud valaki segiteni. 21-én voltam együtt a barátommal 24-én megjött a mensim ugy hogy észre se vettem, 1én elmult. 2án éreztem hogy olyan furcsán puha a mellem, de nem foglalkoztam vele, 5-ota nagyon rosszul vagyok, mellfeszülés de nyomásra nem fáj, mellbimbo érzékenység, hányinger, szagundor, a legkissebb szagot is megérzem és undorodom töle, sürün kell pisilnem, és kegyetlenül fáradt vagyok, ha nem tudok lepihenni napközben csak fél orára sirva fakadom, fáj a hasam és szur, ugy érzem mintha meg akarna jönni, és a derekam is nagyon fáj. Nem tudom elhinni hogy mensi után 5nappal terhes tüneteim vannak ha valaki esetlek volt már igy kérem irja meg hogy neki mi volt a végeredmény. Az a baj hogy napi szinten 1,5orát edzem és most ott tartok hogy félek hogy ártok magamnak, 5 napja nem tudok edzeni a legutolso edzésemnél nagyon fájt a hasam alja.


13-án csináltam testet negativ lett,ennek örömére ugy gondoltam veszek egy forró relaxácios fürdöt, gyertyával, relax zenével ugy ahogy illik hát 5perc után ugy begörcsöltem hogy véget kellett vetnem a fürdözésnek...nesze neked relax....nem tudom mi lehet a baj, de idáig soha nem fájt a hasam a meleg viztöl...Valaki esetleg tud valami okot??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook