Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhességeim és babáim fórum

Terhességeim és babáim (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Terhességeim és babáim

2011. márc. 22. 18:45

Köszönöm lányok:)

Egyenlőre nem tervezünk 3-ik babát-ennyi albérletbe nagyon sok:)de ha tőlem fügne hatalmas családom lenne:)

Mos 5 év tuti szünet van,kell egy kis regenerálódás,munka,aztán majd meglátjuk hogy alakulunk:)Lány?valahogy fius anyuka vagyok kislány sose jutott eszembe de ha egyszer az is lesz megbírkózom vele is:)- ugy 8-10 év mulva remélem:)

2011. márc. 22. 11:52
Nagyon örülök hogy most már jól érzed magad:) Nagyon nehéz dolgokon menték keresztül! Én csak gratulálni tudok a kitartásodhoz!
2011. márc. 21. 15:56

Szia!

Nem semmi a történet, és az sem, higy volt erőtök kitartani és megpróbálni!

Az, hogy a két fiú közöttt pici a korkülönbség, az szerintem még kimondottan tökjó is lehet :)

A két legidősebb tesóm között is csak 10 hónap van, az én szüleim is vállalták, fel sem merült az ellenkezője! Persze nehéz 2 picivel, de amint kicsit nagyobbak lesznek, könnyebb lesz és jó barátok is lesznek majd, hiszen majd'hogynem egyszerre élik át az új dolgokat.

Sok erőt kívánok Nektek, jó egészséget!

2011. márc. 21. 12:48
Szörnyű lehetett, ami első terhességednél történt veled, hogy úgy magadra hagytak és ahogyan beszéltek veled. De az élet kárpótolt és most van két szép egészséges fiad! Sok boldogságot hozzájuk! Nekem 3 lányom van. Neked lesz 3. fiad?....vagy lányod?
2011. márc. 20. 21:42
Ja és boldog szülinapot a kicsi fiaidnak:)))
2011. márc. 20. 21:40

Gratulálok Nektek, nagyon szép család vagytok:)))

Lesz 3. baba?

10. NIKA77
2011. márc. 20. 21:01
AZ ELJE A TÖRTÉNETNEK SZOMORÚ.DE AZ MÁR A MULT.A JELENBE VAN KÉTT GYÖNYÖRŰ EGÉSZSÉGES KISFIAD.AKINEK ÖRÜLNI KELL ÉS LEHET.ÉS MÉG SOK BOLDOG ÉVEK VANNAK ELŐTTETEK.REMÉLEM MINDEN JÓL ALAKUL ÉS ESETLEG EGY HUGICA IS LESZ?
2011. márc. 20. 17:29
köszönöm mindenkinek a szép szavakat természetesen a nehezebb része már emlék,a többi gyönyörű valóság:)
2011. márc. 20. 14:16

A történet eleje nagyon durva!!És meghökkentő....

De a vége csodaszép!!

Sok boldogságot nektek!!!

2011. márc. 20. 13:15

Az eleje a történetnek nagyon bántott engem is. Utálom az ilyen bunkó nővéreket, semmit nemtud csak beolvasni az embernek... tartsa meg magának...

Viszont két egészséges szép gyermeked van, próbáld a múltat felejteni, és minden szépet és jót nekik adni!:) Sok boldogságot

2011. márc. 20. 11:40

Nagyon sajnálom amit át kellett élned az életed elején. De kárpótoljon érte 2csodálatos kisfiad!!! Nagyon bátrak voltatok hogy így is vállaltátok(egyik pici-másik kicsi):)))


Sok boldogságot nektek!!

5. e07aa834c4 (válaszként erre: 4. - Baby0309)
2011. márc. 20. 11:00
hmm erre én is szeretném tudni a választ de csak egy magyarázat van:talán a mészárszékből vették fel az"orvosokat"
2011. márc. 20. 10:50

Gratulálok! Sok boldogságot kívánok Nektek! :)))

Az viszont érdekelne,hogy hogy nem altattak,mikor el kellett vetetni a babádat? Hogy hogy mindent láttál? Ez borzalmas!!!

2011. márc. 20. 10:23
köszönöm:)a legszebb dolog ami az életben érhetett a két kicsi:)
2011. márc. 20. 10:20

Gratulálok!

Legyen az életetek ilyen szép,mint a történeted vége!:)

2011. márc. 20. 10:08
Szeretném megosztani terhességeimet, szüléseimet, orvosváltásaimat és mindazt, ami a babavárás nehézségeivel, örömeivel jár. Remélem sokaknak erőt és reményt adok cikkemmel. 2001-ben fiatal lányként lettem terhes. A baba megtartása habár hihetetlenül nehéz helyzetbe voltam nem volt kérdés az elején... Úgy nézett ki, apuka nélküli család leszünk, de ez nem ijesztett meg. Ahogy teltek a napok egyre jobban kezdett meginogni a döntésem, hiszen épp végzős tanuló voltam szomorú családi helyzetben.

Ugrás a teljes írásra: Terhességeim és babáim

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook