Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség alatt szédülés jelezhet bajt? fórum

Terhesség alatt szédülés jelezhet bajt? (tudásbázis kérdés)


4. kiskacske (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 19. 09:47
Háziorvost és/vagy védőnőt hívd fel, az a biztos, amit ők javasolnak. Szédülésre és erre is. Hidd el, te is nyugodtabb leszel, ha nem mi mondjuk meg, hanem olyan, aki ért is hozzá. :)
2023. júl. 18. 20:15

Köszi

Illetve aki jartas esetleg a témába, olyan kérdésem lenne még, hogy nekem elég csúnya kidudorodó visszeres a lábam, már terhesség alatt az volt.

Comtőig érő kompressziós harisnyat hordok, általában nem fáj, most érzem hogy nagyon fáj, de éppen leszakadt nálunk az ég, szerintem valószínű attól .

Szerintetek lehet baj így szülésnél vagy addig esetleg trómbózis bármi?

2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 18. 19:29

Kérdezd az orvost:)

Ettől függetlenül ez most,,időjárással,,a szervezeted változásával,,megviselhet.Jobbulást,,remélem hamarosan jobban leszel:)

2023. júl. 18. 19:04

Sziasztok!

14 hetes terhes vagyok, és sokszor érzem hogy szédelgek. Nem vagyok ájulás közeli állapotban, de szédelgek.

Napközbe ritkábban, de estére már eléggé megérzem.

Frontérzékeny is voltam terhesség előtt is, nem tudom lehet e ettől, vagy a meleg miatt, az mindig is megviselt.

Szerintetek bajt jelezhet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook