Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség alatt jött meg már valakinek többször is a menstruációja? fórum

Terhesség alatt jött meg már valakinek többször is a menstruációja? (tudásbázis kérdés)


2013. máj. 14. 17:41
Nekem is megvolt, három hónapig. Gyengébb volt már előtte is a fogamzásgátlótól.
2012. dec. 11. 12:32
Nekem is volt vérzésem a 8-9.hét között, de sokkal kevesebb mint a havi vérzés.
12. Mirtus30 (válaszként erre: 11. - Krisz42)
2012. dec. 11. 10:52
Szerintem ne várd meg a januárt, hívd fel a dokidat, beszélj vele. Bár nem tudom milyen a kapcsolatotok, nálunk a dokimmal úgy vagyunk, hogy minden alkalommal ad egy köv. időpontot, legutóbb májust mondta, de ha gondom van azonnal hívhatom és azonnal fogad, persze ilyenkor a megadott időpontom törlődik.
11. Krisz42 (válaszként erre: 10. - Mirtus30)
2012. dec. 10. 21:28
Csak jan.elejére van időpontom,addig lehet,h majd tesztelek megint,csak idegesít,h nem tudom mi van.
2012. dec. 10. 21:09
Akkor menj el orvoshoz. Méhenkívüli is csinálhat terhességi tünetet, de nem biztos, hogy a teszt azt is kimutatja.
2012. dec. 10. 20:58
Menstruáció előtt teszteltem,mert zavartak a tünetek,de akkor negatív volt és utána pár nappal megjött.Csak már 1hete volt meg,ill.11napja,de a tünetek vannak.Ma még rosszul is lettem,mintha leesett volna a vércukrom.
8. Mirtus30 (válaszként erre: 7. - Krisz42)
2012. dec. 10. 20:52
Hát... szerintem tesztelj egyet. Nem veszíthetsz semmit. Sok esetben van olyan, hogy egy-két alkalommal még megjön, de rövidebb vagy kevesebb.
7. Krisz42 (válaszként erre: 6. - Mirtus30)
2012. dec. 10. 20:50
Utolsó menstruáció előtt mellfeszülés,haspuffadás,rosszullét,aztán megjött,de nagyon erősen,bár hamar elmúlt,de a hasam nem ment le,melleim még mindig elnehezültek,ráadásul a szeméremdombom meg van duzzadva,mintha oda híztam volna és a szeméremajkaim is-külsők-de nem kemény.Menstruáció előtt ha hasra feküdtem nyomott,most is olyan érzés,mintha lenne ott vmi.Már 3gyereket szültem,de ilyen soha nem volt.
2012. dec. 10. 20:42
Ha terhes vagy persze, hogy lehet terhességi tünet. De azt tudnod kell, hogy terhesség alatt nem normális dolog a vérzés. Lehet, akad olyan, akinek jól sül el, de sok olyan is van, akinél nem. Haematomákkal azért is vigyázni kell, hogy ha fennáll a terhesség kimoshatja a babát. Mindenkinél más az erőssége, ha megvan terhesség alatt, van akinek csak pecsételő és akad, akiből ömlik.
2012. dec. 10. 20:42

Én úgy tudom,hogy más azért mint a rendes menstruáció.

Nem 1 ismerősöm volt,akinek 'megvolt' a terhesség alatt,de jóval kevesebb volt,és valahogy más.

4. Krisz42 (válaszként erre: 2. - Mirtus30)
2012. dec. 10. 20:39
Engem az édekelne,h ha igen,akkor ugyanolyan erős-e,mintha nem lenne terhes,vagy csak vèrezgetett.Miét,a haematomáknál lehet terhességi tünet?
2012. dec. 10. 20:37
Anyukámnak, mikor a hugommal volt várandós, egész az 5. hónapig megvolt. Azt mondta azért nem olyan volt, mint rendesen. De a hugom 8 hónapra megszületett, és már 25 éves. Szóval nem lehetetlen!
2. Mirtus30 (válaszként erre: 1. - Krisz42)
2012. dec. 10. 20:36
Biztos, hogy az? Mert lehet, hogy haematomák.
2012. dec. 10. 20:35
Terhesség alatt jött meg már valakinek többször is a menstruációja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook