Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhes lettem pedig el vagyok kötve fórum

Terhes lettem pedig el vagyok kötve (beszélgetős fórum)


1 2
8. 5236d12e25 (válaszként erre: 7. - Miss Angel)
2017. jún. 3. 11:03

Nem feltétlen az orvos hibája, mivel az elkötés sem 100%, Nekem van ismerősöm aki 5 gyerek után köttette el magát, rá 4 évre tavaly szült egészséges iker fiúkat..

Manapság a legbiztosabb védekezés ha nem sexel az ember lánya. :D

2017. jún. 3. 10:51
na az is jó orvos lehetett,eszem megáll .S
6. andi6020 (válaszként erre: 2. - Sysyke78)
2017. jún. 3. 10:46

Sajnálom.

Perelned felesleges.


Vetesd el, és lépj túl rajta. Sok sikert.

5. michelle.r (válaszként erre: 1. - Sysyke78)
2017. jún. 3. 10:24

Nem. Ugyanis nem garantálnak 100%-os védelmet. Kérdezz meg erről egy ügyvédet. A fórumot pedig, ha jót akarsz. magadnak, töröltesd. Szanaszét fognak szedni, rengeteg ember van, akinek nem lehet, te pedig megölöd, szüld meg, add örökbe, a meglévő gyerekeidből ölj meg egyet, stb, stb.


Persze, csinálsz, amit akarsz, de jobb, ha mindenre felkészülsz ;)

2017. jún. 3. 10:03

Ismerősöm ugyanígy volt, most elsős a "becsúszott" baba, tüneményes kissrác.

Nem pereltek, mert az elkötés sem nyújt 100% védelmet.

2017. jún. 3. 09:47

Az elkötés sem 1000 %.

A természetet nem lehet mindig megerôszakolni.

Az embör az oka a terhességnek, nem az orvos.

2017. jún. 3. 09:38
2015 augusztus 25 én császároztak harmadik gyermekemmek.a magán orvosom felajánlotta akkor hogy három gyerek után szeretném e hogy elkösenek.a zárojelentésemen szerepel az császármetszés és a sterilizálás a beavatkozások között.6 napja késik a menszeszem csináltam egy tesztet és terhességet mutat.mivel ünnep{pünkösd} van igy csak kedden tudok dokihoz menni.a gyereket nem szeretném megtartani hiszen azért kötetem el magam hogy biztos legyek benne hogy nem lesz több gyermekem.ilyen esetben beperelhetem az orvost?
2017. jún. 3. 09:30
Terhes lettem pedig elvagyok kötve.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook