Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A vércukorszint normalizálható? fórum

A vércukorszint normalizálható? (beszélgetős fórum)


2022. máj. 24. 19:14

Hát sajnos semmit nem javult az értékem

Sőt

Valaki tudna ajánlani bármit is volt akinek nem javultak az értékek??

2022. febr. 4. 21:42

Azt kifelejtettem, hogy mindezt gyógyszer nélkül sikerült elérni. Nála is felmerült a gyógyszer mint lehetőség, de azt választotta, hogy előbb megpróbálja anélkül.

De ne frusztráljon, hogy neked kicsit mást írtak elő, mert egyéni, hogy kinek a szervezete hogyan reagál.

A mozgás hasznos (a kolléganőm is elkezdett újra mozogni, de kevésbé megterhelő sportokat űz).

2022. febr. 4. 21:35

Egy kolléganőmnek nagyon rossz lett a terheléses eredménye, azt mondta az endokrinológusa, hogy a cukorbetegség kapujában van.

A javasolt diétát betartva 2 hónap alatt leadott tíz kilót, és mire sor került a kontrollra, rengeteget javultak az értékei. Érdekes módon őt pont letiltották a megerőltető sportról (előtte nagy távokat futott), mert a megerőltető sport is stressz, a stressz pedig kedvez az IR-nek, PCOS-nek.

Tehát lehetséges sokat javítani a helyzeten!

2022. febr. 4. 21:06
Rendben reménykedek, majd márciusban lesz a terheléses vérvétel
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 4. 19:30

Merckformin 1000mg-ot szedek 3 hónapja reggel, este. Rendszeresen, időre étkezem és előtte, utána mérem a cukrom.

Ma már 4-5 értékeket mérek étkezés előtt. Utána természetesen többet, olyan 7-8 körül.

Nem fogyasztok cukrot, de ha a kaja megkívánja, pl. valamilyen sütemény, nem sokat, de abból is eszek.

Igen, a mozgás is fontos. Sokkal jobbak az értékek, ha dolgozom kicsit kint az udvaron, az állatok körül, vagy havat lapátolok.:) A szobabiciklit nem próbáltam még, mert mire bejövök már kellemesen elfáradok.

Ez alatt a három hónap alatt minden különösebb diéta nélkül leadtam 6 kilót.

2022. febr. 4. 15:24

Pcos + ir mellett 3 spontán gyermekem van.

Gyógyszer és diéta rendbe fog tenni, ne aggódj.

2022. febr. 4. 14:56

Pcos-em van ,nem rég volt egy missed ab műtétem. Ezután az orvos terheléses vércukormérést javasolt. Mielőtt újból próbálkozunk.

Szedek metformint , diétát mondott és mozgást.

Az előző eredményeim is rosszak voltak , növeltük a gyógyszert adagot. Lehetséges hogy jók lesznek egyszer az eredmények.

Mi lesz ha nem jók az eredmények?

Valakinek rendeződött már így a vércukorszintje?

Köszönöm ha leírjátok a tapasztalaitokat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook