Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Térdszalag szakadás fórum

Térdszalag szakadás (beszélgetős fórum)


6. Évi anyuka (válaszként erre: 1. - Dallam'75)
2011. jan. 11. 14:21

Nekem autóbalesetben szakadtak el a térdszalagjaim. Simán járkáltam vele 4 hétig, dolgoztam is. Aztán gyanús lett, miért nem tudom még mindig rendesen hajlítani. Elmetem egy jó nevű térsebészhez, kiderült, elszakadtak a szalagok. :)

(Ezt a debnreceni sürgősségin nem állapították meg a baleset után. Nemhiába sürgősségi, csak az életmentés a feladatuk.)


Amúgy gyógytornára mindenképpen kell járni annak, akinek műtik a térdét. Akár rá tud állni, akár nem.

2011. jan. 11. 10:08
Nem volt reccsenés egyszerüen egy pillanatra beszúrt. DE te gondolom sielés közben kaptad, én simán csak egyet odébbléptem a mosdó előtt:D Nem fordultam közben, semmi. Azt olvastam ez inkább sportbaleset szokott lenni, ha valakinek "letapad" fordulás közben a lába.
2011. jan. 11. 10:07
Az Én exemnek, mikor elszakadt, nagyon fájt a térde, lábra se tudott állni! Műtét után is járnia kellett gyógytornára!
2011. jan. 11. 10:05
Vagyis ezzel azt akarom mondani,hogy simán lehet,hogy elszakadt még ha részlegesen is.Ha nagyon fáj holnap, holnapután szerintem mutasd meg egy dokinak.Ha akkor nem kaptam volna egy rögzítőt valószínűleg most sokkal rosszabb lenne.
2011. jan. 11. 10:00

Nekem ,amikor elszakadt volt egy számomra soha el nem felejtendő reccsenéses hang.Neked volt vmi hangja?

Aznap amikor történt velem még az egész napot átsíeltem......,úgyhogy rá tudtam állni.

Fájt de bedagadva nem volt.

2011. jan. 11. 09:56

Ha valakinek elszakadt a térdszalagja rátud állni, vagy ha részlegesen? Megdagad, tudja mozgatni a térdét? Mik a tünetek?

Ma reggel egyet oldalt léptem, és beleszúrt a térdembe, kenegetem most jobb, meg pihentettem. Megdagadva nincs, mozgatni tudom. Szóval? /Bocs de a térdem állandó mumusom többször műtötték már, ugyhogy kicsit üldözési mániám van már tőle:(((/

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook