Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hátsó-oldalsó térdszalag húzódást mivel lehet kezelni? fórum

Hátsó-oldalsó térdszalag húzódást mivel lehet kezelni? (beszélgetős fórum)


10. Panna.33 (válaszként erre: 7. - 0adc8842b1)
2019. nov. 6. 11:25
Lenne valami praktikus gyógymódod sclerosis multiplexre is? Csak, hogy ne terheljem feleslegesen az orvosokat.
9. Lávli (válaszként erre: 7. - 0adc8842b1)
2019. nov. 6. 11:22

Szerencsére nem mindenki akkora diagnoszta, mint amekkora te vagy. Iszol rá 100%-os narancslevet, igaz? :D

Az orvostudománynak és a doktoroknak hála, az emberek zöme megtudja, mi a betegsége, és hogyan lehet gyógyítani.

A barlanglakók meg nyújtózkodnak, zsírt kennek a mellyükre, meg hagymát szorítanak a hónuk alá.

Ne problem.

Ki mit választ.

8. f8db0709b8 (válaszként erre: 7. - 0adc8842b1)
2019. nov. 6. 11:17
Elmesélem..egy rokon kisfiú elesett bicajjal,lett egy pukli a térdén.Nem javult,sőt...ciszta lett,aztán rosszindulatú daganat,térdtől leamputálták a lábát...kemora járt,ma már nem él..igenis egy aprónak tűnő dologba is bele lehet halni.Na ezért kell minden carral orvoshoz menni.
7. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Asztalravissza)
2019. nov. 6. 11:11
Feküdj le a földre és átlósan nyújtózkodj. A fájós lábad és átlósan a karodat nyújts ki amennyire csak lehet, csináld párszor. Mennyi hülyeség, megint hogy ciszta, meg orvos kell. Tényleg minden sz...ért orvoshoz fordultok-, fordulnak? Ezért van ennyi felesleges beteg a rendelőkben.
2019. nov. 6. 06:02

Ezzel nem szoktak mssszőrhöz járni.


Te magad állítottad fel a diagnózist egy kis net segítséggel?

Inkább orvoshoz mennék!

2019. nov. 5. 21:25
Mindenképp doki kéne..ez lehet rosszabb is.
2019. nov. 5. 21:15
Lehet baker ciszta is, szerintem orvosnak kellene megmutatni.
3. asztalravissza (válaszként erre: 2. - Ria0712)
2019. nov. 5. 20:52
Erre nem is gondoltam. Köszi
2019. nov. 5. 20:51
Keress egy jó masszőr. Nagyon sokat tud segíteni.
2019. nov. 5. 20:23

Sziasztok!


Érdeklődnék, hogy volt-e már közületek valakinek hátsó-oldalsó térdszalag húzódása? Ha igen, mi segített?


Kb 3 hónapja ablakot tisztítottam. Egyik lábammal a létrán álltam, másikkal az ablakpárkányon, néha eléggé kitekeredett pózban, így feltételezem, hogy meghúzódhatott valami a térdem hátsó-oldalsó részén.

Guggolás után ha felállok még most is húzódik és 1-2 percig nem tudom kiegyenesíteni a térdem, mert fáj.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook